بازیهای 3DS

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ایول. میگم یه کلوپ بزنیم واسه قرض دادن بازیهاش و اینا؟ ولی فک کنم خیلی کم باشیم واسه کلوپ.

بابا ایشا الله که تا آخره سال میلادی هکر ها کارش رو میسازن!:D ولی واقعا اوضاع خرابه اگه هک نشه
فکر نمی کردم اینقدر کم باشه بازی هاش که حتی پیدا نشه بخری! قیمت خوب پیشکش

• Like
Reactions: che-jaleb

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این Kid Icarus : Uprising هم با توجه به تریلرهاش باید چیز ردیفی باشه...23 مارچ 2012 تو آمریکا ریلیز میشه.
گرفتی مارو؟ ملت خودشون رو واسه این بازی پاره پوره میکنن :D.
بابا ایشا الله که تا آخره سال میلادی هکر ها کارش رو میسازن!:D ولی واقعا اوضاع خرابه اگه هک نشه
فکر نمی کردم اینقدر کم باشه بازی هاش که حتی پیدا نشه بخری! قیمت خوب پیشکش
مشکل اینکه Nintendo توی ایران شناخته شده نیست. یادمه قبلان فروشگاه کیان خودش شماره تماس کسانی رو که Game Cube داشتن رو جم میکردن و به دیگران میداد تا بازیهاشون رو باهم تعویض کنن. ماشاللهِ مدینه هم GC یه 20تائی Resident Evil داشت. ما ایرانی هاام که خوارکمون REـه :D. البته اون موقع بازی GC قیمتش 50 تومن بیشتر نمیشد (در مورد RE: Zero مثلان اونم زمان لانچش و ریجن UCش :D).
فروشگاه های بالاشهر (:D) بازیهای DS رو ام اورجینال دارن چه برسه به 3DS :D. قیمت بالاست ولی دارن.
:/
خیلی براش داره آپدیت میاد؛ همینش منو نگران کرده.
اگر مثل psp روش ابتدائی هک بیافته دست برادران غیوره هکر درسراسر جهان، معاملات بین الممالکی اونها باعث میشه روشها بروز بشن و فایمور آپدیتها مثل شوکولات کاستوم بشن :D.

ایول. میگم یه کلوپ بزنیم واسه قرض دادن بازیهاش و اینا؟ ولی فک کنم خیلی کم باشیم واسه کلوپ.
کم هستیم؟ 5 نفر نمیشید :D. من و مجید هم که بخریم تعداد از انگشتان یک دست بالا میزنه :D.

ویرایش:
داشتم گشت میزدم در سایت رسمی نینتندو یه چیزی به چشمم خورد که خاطرات دوران کودکی از جلوی چشمام رد شد.

منم که خوارکم نینجا و شینوبی و سامورائی این حرفهاست :D.

آخرین ویرایش:
  • Like

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
پیام

بچه ها سلام تایپیک شما رو دیدم . چند وقتی هست دنبال یه سری بازی تی ری دی اس هستم یا فروشگاهی که وارد کننده باشه یا سفارش قبول کنه بیاره چند جایی پیدا کردم متاسفانه گیم هاش با سلیقه ام جور نبود .ازتون می خوام فروشگاه یا گیم هایی رو که می خوام سراغ داشتید یا دارید یا دیدید به من هم ادرس یا خبرشو بدم .بازی هایی که می خوام و ریلیز شدن( shinobi.captain america.sonic.heavy fire.ace combat.) در ضمن من ماریو تی ری دی لند رو تو یه فروشگاه دیدم . خودم چند عنوانشم دارم اما نه برای فروش .وتو سایتی بازی های کپیش رو دیدم برا دانلود گذاشته بود و سایتی هم بود که ار فورش با برنامه جدید تی ری دی اسشو داشت دانلود کردم متاسفانه نشد .دلیلشو هم درست متوجه نشدم یا من نتونستم به راهنمایی سایت درست عمل کنم ویا ورزنم دستگاهم بالا بوده نشد .در این مورد هم اطلاعاتی داشتید به من هم بگید .سپاسگزار.

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
dc یک ماه هست تعطیل هست ومشخص نیست باز بشه یا .hevy fire مثل کال اف دوتی هست و shinobi مثل بازی های قدیم سگا اما سه بعدیش .

peddi

کاربر سایت
Nov 15, 2010
166
ببینم یعنی بازیهاش گیر نمی آد اصلا ؟!!
yahoo_4.gif
اگه بیاد حداقل چنده ؟!

دوستان جواب ما رو هم بدین بد نمی شه ها !! شما ها مگه بازی نمی خرین ؟! خوب الان اوضاع بازار بازیش چجوریه تو ایران ؟ می خوام بدونم الان اصلا خریدنش ارزش داره یا نه !

mm_3dsfan

کاربر سایت
Apr 25, 2012
147
نام
محمد مهدي
دوستان جواب ما رو هم بدین بد نمی شه ها !! شما ها مگه بازی نمی خرین ؟! خوب الان اوضاع بازار بازیش چجوریه تو ایران ؟ می خوام بدونم الان اصلا خریدنش ارزش داره یا نه !

اگه هک بشه که صد در صد ارزش خرید داره چون بازی هاش خیلی متنوع و جذاب اند
بازی هاش هم فروشگاه های معروف دارند من خودم از dc سفارش میدم بین 80 تا 100 قیمت
نتیجه اگه خواستی بخری بگذار هک شه تا با خیال راحت بازی کنی

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
نتیجه اگه خواستی بخری بگذار هک شه تا با خیال راحت بازی کنی
متاسفانه امنیت این جقله از وی هم بالاتره
بفرض هم که تا سال دیگه هک بشه، معلوم نیست بعدش چند هزار تا تلفات بده! (مثل بیریک شدن wii)

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر