بازیهای 3DS

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
فکر کنم این بخش لازم باشه برای برسی بازیهای عرضه شده ی 3DS

الان حدود 10 عنوان بازی داره 3DS درایران که امیدوارم با بررسی هایی که میشه بهترین انتخاب رو بکنید!;)

metal-gear-solid-3d-platform-test-or-full-product.jpg

• Like
Reactions: Ayuna

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
من خودم به عنوان اولین بازی PES 2011 رو معرفی میکنم چون اولین بازی بود که با 3DS تجربه کردم!

Gamespot 7.5
IGN 8

pes2011_3d_3ds_packshot_-_pegi__almost_final_-_only_for_urgent_matters__jpg_jpgcopy.jpg

در مرحله ی اول باید بگم اصلا روی 3D این بازی حساب نکنید چون چیزی دیگه دیده نمیشه :D

اما گرافیک بازی و طراحی شخصیت ها نسبتا عالیه و بازی از سیستم طراحی و گیم پلی PES6 بهره میبره که روی کنسول PSP هم همینطوره!

کنترل بازیکن ها هم از طریق آنالوگ ممکنه و هم از طریق چهار جهت!

در صفحه نمایش بالایی زمین بازی و در صفحه ی پایینی رادار و استراتژی دیده میشه!

البته طراحی کنسول 3DS اونقدر برای بازی کردن زیاد توسط کنترل فیزیکی ارگونومیک نیست و باعث خستگی دست میشه!

در کل فوتبال بازها رو ارضا میکنه!

آخرین ویرایش:

Kazeman

کاربر سایت
Jan 31, 2011
35
نام
alireza
سلام به همه من بازی SUPER Street Fighter IV رو خریدم بازی جالبی اگه بتونم چندتا عکس میگیرم میفرستم.
نینتندو گفته بود گرافیک بازی در حد نسخه PS3 بازی هستش واقعا بازی گرافیک جالبی داره 3D بازی انگار AA نداره ولی تو حالت عادی AA مشخصه درکل بازی جالبی ارزش خرید رو داشت :d
ولی ای کاش خط داستانی داشت #:-s

دانلود عکس ها http://www.enterupload.com/ndswizszvvsk/3DS_Pic.rar.html

اگه میشه یه سایت خوب بدون ***** >:) برای اپلود عکس ها به من بدید:d

آخرین ویرایش:

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
سلام به همه من بازی SUPER Street Fighter IV رو خریدم بازی جالبی اگه بتونم چندتا عکس میگیرم میفرستم.
نینتندو گفته بود گرافیک بازی در حد نسخه PS3 بازی هستش واقعا بازی گرافیک جالبی داره 3D بازی انگار AA نداره ولی تو حالت عادی AA مشخصه درکل بازی جالبی ارزش خرید رو داشت :d
ولی ای کاش خط داستانی داشت #:-s

دانلود عکس ها http://www.enterupload.com/ndswizszvvsk/3DS_Pic.rar.html

اگه میشه یه سایت خوب بدون ***** >:) برای اپلود عکس ها به من بدید:d

این سایت برا آپلود عکس

http://up.iranblog.com

بازی هاش چندن تو بازار ایران؟

دوستان لطف کنن بگن کپی میسه اصلا یا باید اوریج بخری حتما

سلام

بازیهای کنسول قبلیش یعنی DS رو کپی شده اجرا میکنه که اون خودش دریایی از بازی بود

بازیهای خودش هم که اوریجینال باید تهیه کرد فعلا و هر بازی حدود 39 دلاره که تو تهران بین 60 تا 80 تومان میفروشند!

موفق باشید!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اگه کسی داشت منم می خوام البته ریجن آمریکا!:D
ریجن پال رو میشه گیر اورد به روشهای خاصی :D. امریکا رو نمیدونم (نمیشه دیگه :D).

پ.ن. به فروشگاه گیر اومدم میگن خیلی باکلاسه و اینا و کلان همه چیز رو اورجینال داره مثل فروشگاهای خارجی. شنبه اگر بیکار باشم 100% میرم برای در آوردن امارش. شمارش رو هم بعد از تحقیقات PM میکنم به همه.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
من فعلاً تو کف این Tales of the Abyss موندم...پیداش نمیکنم...:|

این Kid Icarus : Uprising هم با توجه به تریلرهاش باید چیز ردیفی باشه...23 مارچ 2012 تو آمریکا ریلیز میشه.

• Like
Reactions: che-jaleb

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر