همه چیز درباره Windows 8

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
دوستان ویندوز ۸.۱ اورجینال روی لبتابم هست . مشکلی با اینترنت اکسپلوررش دارم .هر کاری می کنم اینترنت اکسپلوررش هیچ صفحه ای رو باز نمی کنه ممنون میشم کمکم کنید.

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
ببخشید من 2 روز پیش ویندوز 8.1 نصب کردم و امروز میخواستم یک برنامه اجرا کنم دیدم فریمورک 3.5 میخواست.
قبلا راحت نصب میکردم، اما الان خیلی داره اذیتم میکنه. حتی یکبار نوشتم نصب شد اما ریست که کردم دیدم دوباره میخواست.
الان هم که میخوام با cmd نصبش کنم پیغام خطای زیر رو میده:
http://8pic.ir/images/pzh719zsc7evbxw073d5.jpg

این هم فایلی که توش اشاره شده.
Free Web Hosting | Free File Hosting | Share Documents Online | Mp3 Songs Download

آپدیت:
ببخشید میخواستم بدونم در سطح اینترنت در کل ورژنی از ویندوز 8.1 وجود داره که فریمورک 3.5 به طور پیش فرض روش نصب باشه؟

راستی کسانی که ویندوز 10 رو نصب کردن اطلاع دارن روی اون چی؟ فریمورک 3.5 نصب بود یا باید باز نصب میکردیم؟

آخرین ویرایش:

bezad

کاربر سایت
Mar 11, 2007
1,150
نام
بهزاد
همین طور که در حال سرچ بودم، یک سری ها نوشته بودن مشکل از فایل های sxs هست.
شانس من تو dvd که ویندوزم رو نصب کردم این پوشه نیست و مجبور شدم از نسخه های دیگه استفاده کنم و انگار به همین دلیل نصب نمیشه. ویندوز الان من هم 8.1 x64 enterprise هست.
اگر کسی هم همین ویندوز رو داره اگر امکانش هست ممنون میشم فایل های پوشه sxs رو برام آپلود کنه بهم بده.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
دوستان من ویندوز 7 دارم رو لپتاپم....میخوام بدونم این ویندوز 8 چطوره؟ 7 رو با 8 جایگزین کردن رو توصیه می کنید یا نه؟
ممنون

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
گسی نیست یک جوابی بده؟

بهترین کار اینه که اینو دانلود و نصب کنی!
Microsoft .NET Framework 3.5 Offline بسته آفلاین NET 3.5. برای ویندوز 8 و 8.1 | دانلود رایگان نرم افزار

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان من ویندوز 7 دارم رو لپتاپم....میخوام بدونم این ویندوز 8 چطوره؟ 7 رو با 8 جایگزین کردن رو توصیه می کنید یا نه؟
ممنون

8.1 یا اگه خیلی از استایل ویندوز 7 خوشت میاد بمون واسه 10 که دو سه ماه دیگه میاد احتمالا!!

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343
سلام
دوستان من یه لب تاب ایسوس گرفتم و ویندوز 8.1 روشه الان میخام یه بک اپ بگیرم از ویندوز برای روزی که ویندوز به فنا رفت بتونم همون ویندوز رو دوباره برگردونم ولی یه مشکل دارم
خد لب تاب یه سری فایل داره برای نصب که وختی ترم افزار بک اپ رو نصب میکنم و گذینه ی بک اپ روی dvd رو میزنم میگه باید نرم افزار رو خریداری کنید !
باید چطور بک اپ رو روی dvd بریزم میتونم از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم ؟ موندم رو هوا میخام از لب تاپ استفاده کنم ولی میخام اول بک اپ بگیرم
کسی میتونه کمک کنه ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
دوستان من یه لب تاب ایسوس گرفتم و ویندوز 8.1 روشه الان میخام یه بک اپ بگیرم از ویندوز برای روزی که ویندوز به فنا رفت بتونم همون ویندوز رو دوباره برگردونم ولی یه مشکل دارم
خد لب تاب یه سری فایل داره برای نصب که وختی ترم افزار بک اپ رو نصب میکنم و گذینه ی بک اپ روی dvd رو میزنم میگه باید نرم افزار رو خریداری کنید !
باید چطور بک اپ رو روی dvd بریزم میتونم از نرم افزار دیگه ای استفاده کنم ؟ موندم رو هوا میخام از لب تاپ استفاده کنم ولی میخام اول بک اپ بگیرم
کسی میتونه کمک کنه ؟
سلام
آموزش بکاپ گرفتن از ویندوز 8 و 8.1

jack988

کاربر سایت
May 11, 2010
343

ممنون بابت لینک یه سوال دارم اونم این هست که از یکی از کسایی که کارایه کامپیوتری میکنن
پرسیدم و گفت با خود ویندوز بک اپ نگیر زیاد خوب نیست و خود لب تاب و شرکت سازنده ی لب تاب نرم افزاری میزاره همیشه
برای این کار که من چیزی پیدا نکردم و اونیم که پیدا کردم گفت باید لاینسس بخری الان با این روش که از خود ویندوز برای این کار
استفاده میشه من بک اپ بگیرم روی dvd راهت میتونم بعدا ازش استفاده کنم و مشکلی نداره و بعدا به مشکل بر نمیخرم ؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون بابت لینک یه سوال دارم اونم این هست که از یکی از کسایی که کارایه کامپیوتری میکنن
پرسیدم و گفت با خود ویندوز بک اپ نگیر زیاد خوب نیست و خود لب تاب و شرکت سازنده ی لب تاب نرم افزاری میزاره همیشه
برای این کار که من چیزی پیدا نکردم و اونیم که پیدا کردم گفت باید لاینسس بخری الان با این روش که از خود ویندوز برای این کار
استفاده میشه من بک اپ بگیرم روی dvd راهت میتونم بعدا ازش استفاده کنم و مشکلی نداره و بعدا به مشکل بر نمیخرم ؟
خواهش میکنم
در این مورد از جایی که سیستم رو گرفتی سوال کنی بهتره. اگر ویندوز اورجیناله که معمولا DVD ریکاوری رو خودشون میگیرن و بهت میدن.
-
تا اونجا که من میدونم بین گزینه هایی که ویندوز داره برای ایجاد نقاط برگشت و بکاپ و ... ، این Image از همشون مطمئن تره چون از کل درایو و برنامه ها و ... ایمیج میگیره.
بازم من تضمین نمیکنم که 100% جواب بده.
-
برنامه هایی هم هست برا بکاپ گرفتن از درایو (ویندوز) که زحمت تحقیق در مورد اینکه رو ویندوز 8.1 جواب میدن و میتونید استفاده کنید یا نه، با خودتون

Acronis True Image که قابلیت ساخت دیسک بوت هم داره (برا موقعی که ویندوز به کلی خراب شده و بالا نمیاد)
Norton Ghost این یکی از قدیمی ترین و بهترین برنامه هاست برا این کار (ولی فک نمیکنم نسخه 15 ـش، رو ویندوز 8.1 جواب بده)

Hexagon.sun

کاربر سایت
Apr 1, 2013
254
نام
Roygbiv
لپ تاپ من به صورت اورجینال ویندوز Home premium 7 داشت که پارسال دادم واسم به 8 Enterprise که اوریجینال نیست تغییرش دادن . الان بعد یه سال اومدم دوباره ویندوز 8.1 بریزم با استفاده از سی دی ویندوز 8.1 گردو منتها ریستارت که میکنم installation ویندوز بوت نمیشه ! همه دکمه هارو امتحان میکنم نه بایوس میاد که رو حالت سی دی بزارم و وقتی دکمه Assist رو میزنم میره رو حالت ریکاوری و Rescue که بدردم نمیخوره .. چون تا حالا رو لپ تاپ ویندوز نصب نکردم میخواستم دوستان راهنماییم کنن ..آیا این سی دی ویندوزم درست هست برای لپ تاپ و اینکه میگن واسه لپ تاپ حتما باید OEM باشه ! چی کار کنم که Installation بالا بیاد؟
سونی مدل VPCC

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,474
دوستان من ویندوز 8.1 ورژن enterprice x64 رو دانلود کردم و رو فلش بوت ریختم
بعد سیستم رو ری استارت کردم تا ویندوزو نصب کنم ولی رو لوگو قفل میکنه.بعد رم سیستمش 1 گیگ هست کلا ضعیفه.
آیا بخاطر رم و سیستم پایینه که اینطوری میشه یا مشکل از ویندوز دانلودیه؟

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,078
نام
Mahmoud
دوستان من ویندوز 8.1 ورژن enterprice x64 رو دانلود کردم و رو فلش بوت ریختم
بعد سیستم رو ری استارت کردم تا ویندوزو نصب کنم ولی رو لوگو قفل میکنه.بعد رم سیستمش 1 گیگ هست کلا ضعیفه.
آیا بخاطر رم و سیستم پایینه که اینطوری میشه یا مشکل از ویندوز دانلودیه؟
64 بیتی با رم ۱؟؟؟
بشخصه ۳۲ بیت رو روی سیستم با ۱ گیگ رم و ۶۴ رو هم رو سیستم با رم ۲ هم بالا اوردم .ولی بازم قفل کردن روی لوگو فکر نکنم ربط داشته باشه چون اگه مشکل از رم باشه تا اونجا که میدونم یه ارور میده.ولی پیشنهاد میکنم با ۱ گیگ فکر ۶۴ بیت رو نکن کلا ویندوز ۸ سنگینه با این رم ولی بازم میخوای به فکر ۳۲ بیتی باش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر