the legend of zelda:skyward sword

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
wii

نه این دستم خسته میشد (هر دشمن رو توی بازی باید به یک روش خاصی کشت بازی کنی میفهمی منظورو .. :D) وگرنه از نظر پایداری توی بازی کردن رکورد 15 ساعت بازی کردن دوتا 2 یک سره توی همین تابستون دارم :D

متوجه شدم برای همین مثال دستمو زدم

اولین زلدایی که بازی کردم برای nes بود اون وقتا نمیدونستم زلدا چی هست تو فیلم میکروم بود بازی کردم خوش اومد تا آخر رفتم چقدر دسته سرش خراب کردم;;)

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,231
متوجه شدم برای همین مثال دستمو زدم

اولین زلدایی که بازی کردم برای nes بود اون وقتا نمیدونستم زلدا چی هست تو فیلم میکروم بود بازی کردم خوش اومد تا آخر رفتم چقدر دسته سرش خراب کردم;;)
:D :D
در کل از نظر من بهترین بازی وی همین زلدا بود ... به هیچ عنوان از دستش نده ... تو که دیگه وی داری موشن پلاس هم داری... حالا به اون حق میدم وی ش ترکیده :D (الان میاد فهش میده:D)

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
:D :D
در کل از نظر من بهترین بازی وی همین زلدا بود ... به هیچ عنوان از دستش نده ... تو که دیگه وی داری موشن پلاس هم داری... حالا به اون حق میدم وی ش ترکیده :D (الان میاد فهش میده:D)

چشم . دوتا زلدا wii دارم باید بشینم بازی کنم بخصوص شمشیر آسمان

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
آقایون من آخر سر ویی موشن پلاس گیر اوردم. برای زلدا.بازی زلدا هم یکی‌ از دوستان برام رو دی‌وی‌دی فرستاد.
ولی‌ دستگاه من فقط از رو یواس‌بی بازی اجرا می‌کنه.
با برنأمه ویی باک آاپ منیجر بازی رو ریختم رو یواس‌بی. موقعی که خواستم با هزارتا ذوقو شوق بازی رو اجرا کنم. دیدم یه صفحه سبز میاد و از بازی میپره بیرون
. خواهشا کمک کنید.
version:4.1 u
neogamma: r9 b47
ios249
(rev 17)

delta21

کاربر سایت
Oct 15, 2011
385
نام
احسان
آقایون من آخر سر ویی موشن پلاس گیر اوردم. برای زلدا.بازی زلدا هم یکی‌ از دوستان برام رو دی‌وی‌دی فرستاد.
با برنأمه ویی باک آاپ منیجر بازی رو ریختم رو یواس‌بی. موقعی که خواستم با هزارتا ذوقو شوق بازی رو اجرا کنم. دیدم یه صفحه سبز میاد و از بازی میپره بیرون
. خواهشا کمک کنید.
ios249
(rev 17)
به احتمال زیاد باید دستگاهتون آپدیت بشه
alimami انجام میده
خودتون به هیچ وجه آپدیت نکنید.در عرض یک ثانیه دستگاه بریک میشه

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
160
. خواهشا کمک کنید.
ios249
(rev 17)

با usb loader gx هم امتحان کن
اگه pal یا ntsc هستش بزن که حتما با مدل خودش اجرا بشه
یعنی اگه ntsc هست حتما ntsc باید اجرا یشه

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
من 3 تا بطری خالی دارم می خام بندازمشون دور اما نمیتونم. چیکار کنم؟

بطری خالی رو میتونی تو بازار پر کنی. یا تو یکی دو مرحله باید از آب یه چشمه خاص پر کنی. کلا بطری خای بدرد میخوره. فکر نکنم گزینه دور انداختن داشته باشه.

AlirezaLesan

کاربر سایت
Aug 4, 2006
455
نام
عليرضا
سلام دوستان من دفعه اول که بازی.شروع کردم انقدر جذب داستان واتمسفر بازی شدم که غذایی که قرار بود خاموش ونم سوخت و جزغاله شد! یه 7-8 ساعتی رفتم بهترین داستان به نظرم توی زلداها داره وداستانش جدی تره از نظر طراحی هنری هم بعد وایند واکر بهترین

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
خب بلاخره بعد از ٦٨ ساعت بازي كردن كه چه ارض كنم، حقيقتا مي شه گفت زندگي كردن بازي تموم شد.
اشنايي من با زلدا از شماره توايلات پرنسس شروع شد(بهترين بازي بود كه كردم) واقعا تجربه نابي بود واسم بعد از اون هرچي شماره بود چه داخل كنسول دستي ds چه روي wii بازي كردم لذت بردم.
چيزي كه منو عاشق. زلدا كرد(هيچ وقت نفهميدم چرا اسم بازي زلداست چرا لينك نيست:|) جدا از حس ادونچر بودن فوق العاده كه نمونش داخل هيچ گيمي پيدا نميشه اينه كه داخل اين ٦٨ ساعت بازي تا اخر برات چيز هاي جديد رو مي كنه. اصلا نمي زاره گيمر خسته شه همش گجت هاي مختلف-طراحي مراحل بي نظير-فكري بودن(چيزي كه داخل بازها جديد كلا فراموش شده) همه و همه رو مي شه داخل اين بازي مخصوصا نسخه شمشير اسماني پيدا كرد.
اما نظر من در مورد اين نسخه: اول از همه استفاده از موشن پلاس بي نظير بود دمشون گرم-گرافيك خيلي بهتر شده بود-داستان خوب بود اما من ماله شماره قبلي رو بيشتر دوست داشتم البته دقيقا جزييات داستان قبلي يادم نيست-طراحي مراحل هم فوق العاده.
حقش از ١٠ بالا تره حيفه كه بش ١٠ بدم

• Like
Reactions: masoud101

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر