Mortal kombat 2011 achivement Guide

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
اشتباه نوشتی عزیزم. اینجا نوشته 200 بازی versus یعنی منظورشه 200 مسابقه آفلاین با دو دسته یا آنلاین بازی کن. مبارزه ای.

اینا با هم چه فرقی دارن؟

فرقش اینه که یکیش رو باید با 1 یا هر Fighter به پایان برسونید و یکیش رو با همه ی Fighterها :|، دوستمون هم درست نوشته.
دوست عزیز من سختر از این بازی هم 1000 تاشو گرفتم این که در مقابله اونا چیزی نیست
اصلاً اون اچیومنتی که 24 ساعت باید با هر Fighter بازی کنی رو دیدی؟! :|

NIK@
الآن حدود 2 ماهه بازی عرضه شده، شما چطوری تونستی تو 2 ماه با همه کرکترها 24 ساعت بازی کنی؟
باید از خواب و خوراک بگذریم که :D ولی ایول خدایی، خیلی حال کردم :D

آخرین ویرایش:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
آچیومنتاش سخت نیست,فقط وقت گیره

مثل اینکه یک یار برای رقابت پیدا کردم ;)
دوست عزیز متاسفانه گیمرتگت رو نذاشتی تا ببینیم چی کارا کردی. اگر امکان داره چند تا از اچیومنت های خوبی رو که گرفتی برامون بگو.
موفق باشی.

• Like
Reactions: The Kop

m2

کاربر سایت
Jan 2, 2008
234
نام
میثم
یکی از دوستانم ,البته دوست که نمیشه گفت,ایمیل و پسورد منو داشت پروفایل منو ریکاور کرد و من نتونستم دیگه با پروفایلم به live وصل شمو گیمرتگمو آپدیت کنم .من بعدازاون موقع 28 تا بازی 1000 تا کردم گیم اسکورم 65500 شد.اما بعد چون میخواستم بتونم با پروفایل به live وصل شم مجبورشدم گیمرتگمو ریکاور کنمو پسوردشم عوض کنم.الان گیم اسکورم 42500 شده و خیلی از بازی ها یی که 1000 تا کرده بودمو دارم دوباره بازی میکنم.
سخت ترین بازی که 1000 تاشو گرفتم devil may cry 4 هست که به نظر من آچیومنتاش هم سخت بود هم وقت گیر.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,251
نام
امیر حسین
الآن حدود 2 ماهه بازی عرضه شده، شما چطوری تونستی تو 2 ماه با همه کرکترها 24 ساعت بازی کنی؟
حالا ما که اینکارو نکردیم :d ولی هستند کسایی که بازی رو 100% کردن، توی PS3T که چند نفر رو دیدم بازی رو پلات کردن :d

DOOm_Hammer

کاربر سایت
Sep 21, 2009
18
نام
نیما
ناقص تر از این guide دیده بودین تا حالا ؟! :-o
این achievement list ه،نه achievement guide !
آقایون ه مدیرها،اگه میخواین سایت 1دونه guide درست برا این بازی داشته باشه،من حاضرم بذارمش
ممنون :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر