راهنمایی در بازی crysis2

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
پس سکو همون سکوی هست که شما گفتین ؟
راستی این تایپ برای من گزینه تشکر نداره تا ازتون تشکر کنم
خواهش میکنم، تشکر لازم نیست
راستش عکس که باز نمیشه
ولی اونجایی که الان شما هستی راه باز هست که خیلی راحت میری جلو ، فقط دو سه بار باید با همون پرش بلند سکو رو بگیرید
برای اینکه سردرگم نشید و بدونید که راهتون کدوم طرفه ، بالای سرتون دنبال در باز و روشنایی بگردید و جلوی همون در و بالای سر شما حتما سکو میبینید

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام به همه دوستان من در1مرحله از بازی کریسیس 1 گیر کردم اونجاکه کوه در حاله ریزش سنگه و پائینش دره بزرگیه من افراد دشمنو کشتم و الان بالای دره هستم 2تا هواپیمای من کنارم نشستن ولی وقتی سوار میشم حرکتی نمیکنندلطفا کمک کنید چراکسی کمک نمیکنه:-o

---------- نوشته در 08:36 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:46 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه دوستان من در1مرحله از بازی کریسیس 1 گیر کردم اونجاکه کوه در حاله ریزش سنگ و پائینش دره بزرگیه من افراد دشمنو کشتم و الان بالای دره هستم 2تا هواپیمای من کنارم نشستن ولی وقتی سوار میشم حرکتی نمیکنندلطفا کمک کنید چرا هیچکس کمک نمیکنه اینم شد سایت؟
دوست عزیز
این تاپیک مربوط به بازی کرایسیس 2 هست و سوالات مربوط به این بازی جواب داده میشه (در صورتی که کسی جواب سوال شما رو بدونه)
لطفا به جای انتقاد از سایت ، سوالتون رو در مکان مناسب مطرح کنید

projectile

کاربر سایت
Oct 6, 2011
3
Eye of storm

یک سکو بالای سرت هست
باید بری دقیقا زیر لبه سکو وایستی ، طوری که وقتی بپری بتونی لبه رو بگیری
بعد Space رو بزن و نگه دار

دوست عزیز، من هم دقیقا مشکل دیاکو1 رو دارم ، ولی مساله اینجاست که من از کف اون محلی که هستم فقط میتونم 1 طبقه بیام بالا ، که توی اون طبقه هم یک در هست که منتهی میشه به 2 تا در پلمپ شده !!

و به هیچ عنوان نمیتونم بالاتر برم . زیر همه شکافها رفتم و پرش بلند انجام دادم، ولی نشد :( آخه چرا ؟؟؟!!!

سقف اون محل هم مثل این عکسی که دیاکو1 از بازیشون گذاشتن، باز نیست و یه شکاف داره فقط . . .!

rzf6j0c0bv2mkl24sfe.jpg

لطفا بگید چیکار کنم ؟؟!!! =(( در ضمن ورژن بازی من 1.0.0.5858 هست .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
دوست عزیز، من هم دقیقا مشکل دیاکو1 رو دارم ، ولی مساله اینجاست که من از کف اون محلی که هستم فقط میتونم 1 طبقه بیام بالا ، که توی اون طبقه هم یک در هست که منتهی میشه به 2 تا در پلمپ شده !!

و به هیچ عنوان نمیتونم بالاتر برم . زیر همه شکافها رفتم و پرش بلند انجام دادم، ولی نشد :( آخه چرا ؟؟؟!!!

سقف اون محل هم مثل این عکسی که دیاکو1 از بازیشون گذاشتن، باز نیست و یه شکاف داره فقط . . .!

rzf6j0c0bv2mkl24sfe.jpg

لطفا بگید چیکار کنم ؟؟!!! =(( در ضمن ورژن بازی من 1.0.0.5858 هست .
راهنمای رد کردن اون قسمت رو میذارم ، حجم فایل ها رو هم تا جایی که میشد کم کردم که مشکلی نداشته باشید
لینک1 (3MB)
از همونجایی که شما هستی ، همون طبقه بالا و دو تا در پلمپ شده

لینک2 (5MB)
از اول اون قسمت
شاد باشید

projectile

کاربر سایت
Oct 6, 2011
3
راهنمای رد کردن اون قسمت رو میذارم ، حجم فایل ها رو هم تا جایی که میشد کم کردم که مشکلی نداشته باشید
لینک1 (3MB)
از همونجایی که شما هستی ، همون طبقه بالا و دو تا در پلمپ شده

لینک2 (5MB)
از اول اون قسمت
شاد باشید

ممنون دوست من ولی مشکل حل نشد. من دقیقا همون جایی هستم که توی فیلم دوم( که حجمش بیشتره ) مشخص شده.
اول که از لبه اولی میایم بالا و از در رد میشیم.
وقتی وارد شدیم میخوریم به 2 تا در بسته میخکوب شده ، (بالا و پایین همدیگه) که توی فیلم من میبینم شما از درب پایین(پلمپ شده) وارد میشی . ولی من نمیتونم از اون در رد بشم !! به نظر شما مشکل کجاست ؟؟!! ممکنه از بازیم باشه و به نصب کردن پچ احتیاج داشته باشه ؟؟ اگه اینطور باشه که باگ به این بزرگی نوبره والا !!
ممنون میشم راهنمایی کنید .من منتظر هستم . . .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
ممنون دوست من ولی مشکل حل نشد. من دقیقا همون جایی هستم که توی فیلم دوم( که حجمش بیشتره ) مشخص شده.
اول که از لبه اولی میایم بالا و از در رد میشیم.
وقتی وارد شدیم میخوریم به 2 تا در بسته میخکوب شده ، (بالا و پایین همدیگه) که توی فیلم من میبینم شما از درب پایین(پلمپ شده) وارد میشی . ولی من نمیتونم از اون در رد بشم !! به نظر شما مشکل کجاست ؟؟!! ممکنه از بازیم باشه و به نصب کردن پچ احتیاج داشته باشه ؟؟ اگه اینطور باشه که باگ به این بزرگی نوبره والا !!
ممنون میشم راهنمایی کنید .من منتظر هستم . . .
شما وقتی میخواید رد بشید ، کلید "C" کیبورد رو هم میگیرید یا نه ؟
چون بالای اون در با تخته بسته شده و باید کلید " C " کیبورد رو بزنید تا بشینید و بتونید از اون قسمت رد بشید
فکر نمیکنم مشکل دیگه ای باشه

projectile

کاربر سایت
Oct 6, 2011
3
آقا دم شما گرم، حل شد. آره من توی فیلم دقت نکرده بودم که با حالت نشسته از در عبور شد... واقعا سر این قسمت داشتم زجر کش میشدم ! بازم ممنوووون از راهنمایی شما دوست من .

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
آقا دم شما گرم، حل شد. آره من توی فیلم دقت نکرده بودم که با حالت نشسته از در عبور شد... واقعا سر این قسمت داشتم زجر کش میشدم ! بازم ممنوووون از راهنمایی شما دوست من .
خواهش میکنم
خوشحالم که مشکل حل شد
;)

asir38

کاربر سایت
Oct 4, 2011
112
سلام
من همون مرحله دوم اونجا که روبه روش یه سیم خاردار مانندی هست و سمت راست یه راه پله که وقتی می ری تو راه پله گیر می کنی و نمی تونی هیچ حرکتی کنی فقط می شه تیز زد از کجا باید ردش کنم؟

7se7en7

Outlaw
کاربر سایت
Jun 5, 2010
4,621
نام
دانیال
سلام
من همون مرحله دوم اونجا که روبه روش یه سیم خاردار مانندی هست و سمت راست یه راه پله که وقتی می ری تو راه پله گیر می کنی و نمی تونی هیچ حرکتی کنی فقط می شه تیز زد از کجا باید ردش کنم؟
با درود بر شما
چیزی که شما میگی به باگ بازی یا مشکل کرک بیشتر میخوره
بازم شما از جایی که هستی یک عکس بگیر و اینجا بذار ،تا بهتر بشه راهنمایی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر