بهترین بازی های Game Cube

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

تا حدودی باهات موافقم . به یه نکته توجه کن سیستم من خیلی از گیم کیوب و ویی قویتره اما چرا مشکل داره؟ چرا افت و ...... داره چرا باید سرعت بازی و فریم بیارم پایین؟ مگه کامپیوترم از خود گیم کیوب و ویی قویتر نیست؟ یه مثال میزنم خود کنسول ویی که سخت افزارش از گیم کیوب قویتره مشخصات ویی چیه سی پیو 729 مگاهرتز گرافیکشم حالا بگیم 250 مگاهرتز و ........... که معادل یه سیستم پنتیوم 3 هست حالا با مشخصات ویی یه کامپیوتر داشته باشیم بزور دلتافورس میکشه اما ویی بازیا شاهکاری مثل ماریو گلگسی و زلدا و د لست استوری و ............ داره

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
تا حدودی باهات موافقم . به یه نکته توجه کن سیستم من خیلی از گیم کیوب و ویی قویتره اما چرا مشکل داره؟ چرا افت و ...... داره چرا باید سرعت بازی و فریم بیارم پایین؟ مگه کامپیوترم از خود گیم کیوب و ویی قویتر نیست؟ یه مثال میزنم خود کنسول ویی که سخت افزارش از گیم کیوب قویتره مشخصات ویی چیه سی پیو 729 مگاهرتز گرافیکشم حالا بگیم 250 مگاهرتز و ........... که معادل یه سیستم پنتیوم 3 هست حالا با مشخصات ویی یه کامپیوتر داشته باشیم بزور دلتافورس میکشه اما ویی بازیا شاهکاری مثل ماریو گلگسی و زلدا و د لست استوری و ............ داره
100 در 100 به همین شکل هستش که شما می فرمایید. همیشه برای شبیه سازی یه کنسول باید سیستمی از اون کنسول بالاتر رو در اختیار داشت چون تازه اون کنسول باید در دل سیستم اجرا بشه.
در مورد کنسول ها هم دقیقا چون اون بستر فقط برای کار تخصصی اجرای بازی تهیه میشه به نسبت از مشخصات یه کامپیوتر معمولی شاید پایین تر باشه اما چون وظیفه اصلی اجرای بازی هستش و بازی هم برای یک چنین سیستمی طراحی شده مسلما اجرای راحتی رو مشاهده می کنیم.
در هر حال با سیستمی با مشخصات مناسب میشه اکثر بازیهای گیم کیوب و Wii رو شبیه سازی کرد و لذت برد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نینتندو

درسته برای شبیه سازی یه کنسول باید سیستمی از اون کنسول بالاتر داشت حالا سیستم من چند برابر ویی قدرت داره سی پیو سیستم من 4600 دوال کور سی پیو ویی 729 مگاهرتز بازم اجرا مشکل داری داره . در مورد کنسول ها حق باشماست من بخاطر همین میگم چرا تا زمانی که کنسول هست با کامپیوتر چرا؟ . منظورم کنسولا نسل 6 به بعد هست

Fenola

کاربر سایت
Apr 23, 2010
245
نام
فربد
درسته برای شبیه سازی یه کنسول باید سیستمی از اون کنسول بالاتر داشت حالا سیستم من چند برابر ویی قدرت داره سی پیو سیستم من 4600 دوال کور سی پیو ویی 729 مگاهرتز بازم اجرا مشکل داری داره . در مورد کنسول ها حق باشماست من بخاطر همین میگم چرا تا زمانی که کنسول هست با کامپیوتر چرا؟ . منظورم کنسولا نسل 6 به بعد هست
زم
منم برای همینه که دسته و مموری گیم کیوب لازم دارم

ag1360

کاربر سایت
Sep 28, 2013
363
حیف که کنسول با شکست مواجه شد بهترین انحصاریش
resident evil 4 بود.

شکست نخورد ولی فروش خوبی نداشت. در مجموع کنسول برای نینتندو سود ده بود. کنسولی شکست می خوره که فروشش نتونه هزینه ساخت و طراحی اولیه و بازاریابی و تبلیغات اولیه رو در بیاره.

کنسول نتونست موفق باشه ولی شکست هم نخورد. مگه از نظر کاربرا که فروش کنسولها رو مقایسه می کنن.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
دوستان بازی های گیم کیوب آرشیو کامل موجود دارم هر کس خواست بسته به تعداد سفارش 2 تا 3 روزه به دستتون میرسونم
بیشتر بازیهای افسانه ای این کنسول :
Beyond Good And Evil
Harry Potter 1 and the Sorcerers Stone
Harry Potter 2 and the Chamber Of Secrets
Harry Potter 3 and the Prisoner Of Azkaban
Harry Potter 4 and the Goblet Of Fire
Harvest moon Another Wonderfull Life
Harvest Moon Magicel Melody
Luigi's Mansion
Mario Double Dash
Metal Gear Soild
Paper Mario
Resident Evil 0
Resident Evil
Resident Evil 2
Resident Evil 3
Resident Evil 4
Resident Evil - Code Veronica X

Star Fox Assissalt
Super Mario Sunshine
Super Smash Bros. - Melee
the Legend Of Zelda - Ocarina Of Time
the Legend Of Zelda - Twilight Princess
the Legend Of Zelda - Wind Waker
Wario World
در مورد Harry Potter ها کاملا سلیقه ایه و من شخصا دوسشون دارم اما در مورد Resident Evil 4 اگر میخواید نسخه کامل و با گرافیک عالی دستپخت شینجی میکامی رو بازی کنید (با امکانات بالاتر درجه سختی پیش فرض بیشتر و دموهای real time که نه در نسخه ps2 و نه pc نبود) این نسخه رو بازی کنید
نکته: (resident evil 4 در ابتدا به عنوان سومین بازی این مجموعه که تا ابد در انحصار nintendo خواهد ماند معرفی شد اما به دنبال اعتراض هوادارانی که ps2 خریده بودند 9 ماه بعد این بازی برای ps2 با درجه سختی آسانتر و گرافیکی به مراتب ضعیفتر عرضه شد دموهای این دو نسخه (ps2 و psc) دقیقا از نسخه گیم کیوب rip شده بود و شاهدش آنجا که وقتی لباس leon رو عوض میکردید در دموهای بازی همان لباس اولیه تنش بود ولی در این نسخه اینطور نیست و دموها real time است (تنها مزیت نسخه های دیگر یک مامریت اضافه تر با ایدا بود که در نسخه کیوب موجود نیست))

موافقم نسخه گیم کیوب زمین تا آسمون با نسخه ها دیگه فرق داره

• Like
Reactions: che-jaleb

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان زیر خاکی بالا اوردی البته کجان عاشقان سینه چاک گیم کیوب

آره دیگه گیم کیوب تاپیکاش کمه

بیشتر گیمرا قدیمی دیگه بازی سنتر نمیان

دوستم بهم گیم کیوبش رو هدیه داد
۲ تا بازی ترسناک هم بهم قرض داده