امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
سلامممممممممممممممممم به برو بچ قدیم و جدید فروم

من بعد از حدودا 2 سال دوباره برگشتم اینجا :bighug:

این بار با ایکس باکس 360 که تاحالا نداشتم !

کلا هم هیچی ازش سر درنمیارم :d

میشه یکی به من بگه اگه اکانت بن بشه چی میشه ؟! مشکلی برای کنسول که پیش نمیاد فقط دیگه نمیتونه آنلاین بازی کنه درسته ؟

و اینکه الان من نمیدونم کنسولی که خریدم lt3 هست یا جی تگ و ... ! از کجا باید بدونم چیه ؟

فقط بعضی بازی های که موقع اجرا ازشون میپره بیرون رو با روش پخش آهنگ اجرا میکنم که بدون مشکل اجرا میشه ! دستگاه هم ساخت 2011 هست

الان میخوام آنلاین بازی کردن رو شروع کنم اما اطلاعاتم در حد صفره بلکه کمتر ;)

ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان گل :x

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
دوستان من بازی pws 2016 دارم رایت 97 درصد 2ساعت باهاش انلاین زدم اتفاقی نیوفتاد اگر بخواد بن بشه همون لحظه بن میکنن یا نه ؟رایت برنرمکسش گیر نمیاد سمتما

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
سلامممممممممممممممممم به برو بچ قدیم و جدید فروم

من بعد از حدودا 2 سال دوباره برگشتم اینجا :bighug:

این بار با ایکس باکس 360 که تاحالا نداشتم !

کلا هم هیچی ازش سر درنمیارم :d

میشه یکی به من بگه اگه اکانت بن بشه چی میشه ؟! مشکلی برای کنسول که پیش نمیاد فقط دیگه نمیتونه آنلاین بازی کنه درسته ؟

و اینکه الان من نمیدونم کنسولی که خریدم lt3 هست یا جی تگ و ... ! از کجا باید بدونم چیه ؟

فقط بعضی بازی های که موقع اجرا ازشون میپره بیرون رو با روش پخش آهنگ اجرا میکنم که بدون مشکل اجرا میشه ! دستگاه هم ساخت 2011 هست

الان میخوام آنلاین بازی کردن رو شروع کنم اما اطلاعاتم در حد صفره بلکه کمتر ;)

ممنون میشم راهنماییم کنید دوستان گل :x
سلام دوست عزیز اگه تنها اکانت بن بشه با اون اکانت که بن شده دیگه نمیتونی بازی کنی ولی اگه دستگاه بن بشه دیگه اصلا نمیتونی انلاین بازی کنی باید دستگاه رو عوض کنی
در مورد سوال دومت هم ببین بازیها جدید رو برات اجرا میکنه یا نه اگه اجرا کرد lt3هست یا میتونی از کسی که کنسول رو خریدی بپرسی
در مورد جی تگ هم وقتی دستگاه رو روشن کردی اگه جی تگ باشه خیلی دیر تصویر داشبورد بالا میاد کنسول جی تگ هم به xboxliveوصل نمیشه ببین مینی بازیها رو هارد کپی کنی و اجرا کنی اگه توانستی بازی ها رو بدون دیسک اجرا کنی جی تگ هست ...
در مورد انلاین بازی کردن هم یه پروفایل میسازی یه گلد هم براش میخری که بتونی بازیهایی چند نفر رو بازی کنی.

4058423

کاربر سایت
Sep 28, 2009
889
نام
فرناندو
ممنونم داداش کامل و بدون نقص جوابم رو دادی . فداییی داری :-*

راستی فیلم ها و عکس های که با کینکت گرفته شده کجا سیو میشه ؟ میخوام آنلاین بشم وجود اونا خطری نداره ؟!

consl

کاربر سایت
May 28, 2015
68
ممنونم داداش کامل و بدون نقص جوابم رو دادی . فداییی داری :-*

راستی فیلم ها و عکس های که با کینکت گرفته شده کجا سیو میشه ؟ میخوام آنلاین بشم وجود اونا خطری نداره ؟!

خواهش میکنم ببین وقتی که فیلم یا عکس ها سیو میشه وقتی وارد داشبورد کنسول شدی برو به قسمت ایکون هایی که فیلم و تصاویر روش نوشته در این زمینه دیگه اطلاع دقیقی ندارم ولی به احتمال زیاد خطری نداره مثلا چه خطری داشته باشه
تنها دیسک برنرمکس رو بخره دیسک هایی که روی هارد ذخیره میشه

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
THÔNG BÁO VỀ VIỆC CẬP NHẬT BẢN HACK CF 1233

cficon.ico
Đột kích 2.0 - Bản Hack CF 1233 cập nhật tháng 10(01-11-2016) - 1233 - 443 MB
new.gif

GPS: Định vị đẳng cấp.
Hack CF 1233, Bản Hack CF này sẽ được update vào đêm nay rạng sáng mai.

Thân chào các xạ thủ,
Phải lùi 5 ngày để hoàn thiện các vấn đề kỹ thuật, có lẽ, các game thủ của chúng ta đã rất nóng lòng đón chờ phiên bản Hack cf 1223. Và không để các bạn phải đợi lâu, Ngày kia 05/11/2016, ROOT141 sẽ tiến hành cập nhật phiên bản
GPS: Định vị đẳng cấp.
hack%2Bcf%2B1233.jpg

HACK%2BCF%2B%2BMOI%2Bnh%25E1%25BA%25A5t.jpg

Do có sự cố nên VinaCf sẽ hứa hẹn gửi đến các bạn bản Hack CF 1233
این چیه؟

• Like
Reactions: fifa13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر