امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

ebiblog

کاربر سایت
Apr 16, 2012
88
نام
محمد قمیشی
سلام عزیزان یه سوال داشتم
من تا کنسول های نسل بعد کپی خور بشه یه ایکس باکس 360 نیو اسلیم خریدم که عکسش هم می گذارم ،LT3 هست و مدل 4 گبگ می خواستم بدونم اگر بازی 97 درصد رو در حالت افلاین اجرا کنم بعدا واسه بازی های 100 درصد که به اینترنت .وصل می شم بن می شم یا خیر
images

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
سلام عزیزان یه سوال داشتم
من تا کنسول های نسل بعد کپی خور بشه یه ایکس باکس 360 نیو اسلیم خریدم که عکسش هم می گذارم ،LT3 هست و مدل 4 گبگ می خواستم بدونم اگر بازی 97 درصد رو در حالت افلاین اجرا کنم بعدا واسه بازی های 100 درصد که به اینترنت .وصل می شم بن می شم یا خیر
images
نه مشکلی پیش نمیاد

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
دوستان من همین الان از Xbox.Com میرم این ارور میاد فک کنم بن شدم :

به نظرتون پروفایلم بن شده یا خود کنسول ؟
[h=1]Uh oh... that should not have happened.[/h] [h=2]It appears you have found a glitch in the system.[/h]
date:13/10/2014 9:36:53 AM
s:dSZZyieePSWbGZ7QVzdqq/wTY8N6Hs/PTag0FdjCEcY=
req:
cd982f7c-ef51-43e3-be16-829dc62ca9f

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
دوستان من همین الان از Xbox.Com میرم این ارور میاد فک کنم بن شدم :

به نظرتون پروفایلم بن شده یا خود کنسول ؟
Uh oh... that should not have happened.

It appears you have found a glitch in the system.

date:13/10/2014 9:36:53 AM
s:dSZZyieePSWbGZ7QVzdqq/wTY8N6Hs/PTag0FdjCEcY=
req: cd982f7c-ef51-43e3-be16-829dc62ca9f

نه ارتباط به بن شدن نداره این ارور. ماله زمانی است که بعضی از پورت های بسته شده و صفحه بصورت کامل نمی توانه با سرور اصلی ارتباط برقرار کنه یا اینکه سرور هاشون را برای Maintaince برای چند دقیقه Down کردن.

and-roid

کاربر سایت
Dec 25, 2011
23
نام
Ali
ای بابا گندش بزنن من تابستون فک میکنم بن شدم کل زندگیم رفت رو هوا .....
جان خودتون به جز کال اف چیزی انلاین نمیزدم ...!

rahy

کاربر سایت
Jan 9, 2015
4
نام
mohamad
بن شدن

سلام.من یک ماه پیش اکانت لایو ساختم ..گلد هم ندارم.الان از هر قسمت داشبوردمیزنم مینویسه به لایو وصل شدید..ولی میرم قسمت ستینگ بعد نتورک ستینگ بعد تست نتورک رو میزنم وصل نمیشه..الان بن شدم یعنی یا چون گلد ندارم از اون قسمت وصل نمیشه...کمک hellp me

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
سلام.من یک ماه پیش اکانت لایو ساختم ..گلد هم ندارم.الان از هر قسمت داشبوردمیزنم مینویسه به لایو وصل شدید..ولی میرم قسمت ستینگ بعد نتورک ستینگ بعد تست نتورک رو میزنم وصل نمیشه..الان بن شدم یعنی یا چون گلد ندارم از اون قسمت وصل نمیشه...کمک hellp me

سلام دوست عزیز . ایکس باکست جیتگ هس یا Lt3 ? شاید اشکال از نتت باشه

reza720

کاربر سایت
Jun 21, 2012
184
نام
رضا
na.Lt3 net moshkel nadare .yek bar ham tanzimato reset kardam modemo ham hamin...az xbox ta xbox live hame noghteha sabz mishe mige vasl shod vai ye alamat tajob narenji miyad ke in peyghame:Matchmaking service Alert

این مشکلو خیلیا داشته .یعینی ارور Matchmaking .
علتش هم یا پینگت بالاس یا سرعت نتت کمه .
البته این ارور واسه منم نشونش میاد ولی مشکلی ندارم به راحتی میتونم انلاین بازی کنم

خب همش که سبز‌ میشه میتونی بازی کنی اون ارور Matchmaking هم واسه منم میاد

Last edited by a moderator:

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
سلام
دوستان من مدت هاست که به لایو وصل نشدم درایو کنسول رو هم عوض کردم امکانش هست که الان با وصل شدن و اپدیت مشکلی پیش بیاد مثلا کنسول دیگه بازی اجرا نکنه یا پروفایلم بن بشه؟

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
Show History

InfractionDate
IconGavel_F7941D.png
Cheating
3/23/2015 8:06:49 PM
[h=3]Enforcement Detail[/h]This account used unauthorized software, hardware, or other illicit means to disrupt other players' experiences. The accompanying account privileges have been suspended until 4/6/2015 8:06:49 PM GMT.

[h=3]Privileges Revoked[/h]User may join parties: Party privilege has been suspended
User may allocate cloud compute clusters: Your privileges to do cloud hosting has been suspended
User may join cloud compute sessions: Your privileges to use cloud services such as Skype, Bing or Xbox.Live has been suspended
User can join multiplayer session: Multiplayer privilege has been suspended
:((
بن شدم :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر