امار xbox360 های بن شده در سایت

کنسول شما در کدام موج (ها)، بن شد؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    382

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
راستش من گیج شدم خیلی ها بن شدن خیلی ها هم نشدن معلوم نیست علت چی بوده اینجا هر کس بن شده و بن نشده اطلاعات کنسول و بازی هاشو بده شاید چیزی دستگیرمون بشه

اول خودم
درایو: هیتاچی
مدل: نمیدونم
فیرم ویر:قدیمی
بازی:مالزی و کپی (کپی هارو از خیلی ها گرفتم)
دستگاه هم uc

پ.ن:راستی از بچه هایی که سیلور دارن هم کسی بن شده؟

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
من هنوز بند نشدم
درایو: سامسونگ-ل ج
مدل: نمیدونم
فیرم ویر:5.2
بازی:مالزی و کپی
دستگاه هم uc
من سیلورم فعلا بند هم نشودم

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
تاپیک خیلی خوبیه. ممنون. فقط کسائی که تا بحال به لایو وصل نشدن لطفا نیان بگن ما بن نشدیم !!! و گزینه ها رو انتخاب کنن. فقط افرادی که به لایو وصل شدن و بازی کردن.
در ضمن فکر نکنم بن شدن به درایو و فیرمور و ریجن کنسول و نوع دی وی دی کپی ربطی داشته باشه. چون دیدیم که گروه خاصی بن نشدن و کلا افرادی که گیم کپی رو لایو بازی میکردن بن شدن.

SNAKE=BIGBOSS

کاربر سایت
Feb 15, 2007
252
نام
NIKNAM
منم وقتی میخوام به لایو وصل شم وصل نمیشه تا حالا هم وصل نشدم فقط 5 ماه پیش وصل شدم العان هم میخوام که وصل شم مینویسه failed میتونه مشکل از بن شدن باشه یا نه

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
منم وقتی میخوام به لایو وصل شم وصل نمیشه تا حالا هم وصل نشدم فقط 5 ماه پیش وصل شدم العان هم میخوام که وصل شم مینویسه failed میتونه مشکل از بن شدن باشه یا نه

برای تست کردن برو کانکشن رو تو داشبورد تست کن ببین کجا fail میده اگه xboxlive رو بهت fail داد یعنی بن شدی
راستی بگین با کدوم کشور ثبت نام کردین شاید بدرد بخوره من انگلیس بودم امیر هم همینطور تا حالا فقط ما دو مفر بن شدیم بقیه هنوز معلوم نیست:((

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی

نه فکر نمی کنم ربطی به بن شدن داشته باشه

solid_hooman

کاربر سایت
Nov 2, 2006
601
نام
Hoomaan
پ.ن:راستی از بچه هایی که سیلور دارن هم کسی بن شده؟

من سیلور دارم ولی جرات ندارم به لایو وصل شم:scare:

مارو باش همش غصه میخوردیم که نمیتونیم لایو بازی کنیم حالا با این شاهکار مایکروسافت......... واقعا ادو چی میتونه بگه:confused:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
آپدیت جدید تاثیر داره ؟ لطفا هرکی بن شده یا نشده بگه آپدیت کرده بوده یا نه;) من آپدیت نکردم ولی می ترسم وصل شم که بن شم

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
محمد و امیر، کِی بن شدین؟
من دیشب تا ساعت 2-3 داشتم لایو بازی میکردم، امروز هنوز وصل نشدم. دقیقاً از کی شروع شده؟
کنسول uc
کشور usa
میوه هویج :)
درایو سامسونگ ms 28
فِرمویر نمیدونم 2 ماه پیش کپیخور شده
آپدیت هم که طبیعتاً کردم

ولی ضدحال بس عظیمیه اگه ms داره بن میکنه :(( تازه داشتیم روی خوش زندگی رو میدیدیم!

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
منم بن شدم! امروز صبح تست کردم دیدم بله!

درایو: lg/hitachi
مدل: 59b
فیرم ویر: 2.2 (قدیمی)
بازی: فقط کپی (کپی هارو از خیلی ها گرفتم)
ریجن دستگاه: NTSC/UC
محل ثبت نام: امریکا! (محمد جان اصلا به ثبت نام ربطی نداره! به نوع درایو هم ربطی نداره.)

در ضمن این فیرمور جدیده هم هیچ تاثیری نداشته چون فروم های خارجی خوندم کسانی بودن که با وجود داشتن این فریمور های جدید یعنی 5.3 برای سامسونگ و 2.4 برای هیتاچی باز بن شدن.

soheilsb

کاربر سایت
Sep 24, 2006
139
من هم بن نشدم.
دستگاه UC
فرم ور 5.3 ریخته شده قبل از آپدیت بهاره مایکروسافت . درایو سامسونگ MS25
DVD ها همگی کپی شده
دیشب تا ساعت 1:30 دستگاه روشن بود. امروز صبح هم به لایو وصل شدم ولی داشتم OBlivion بازی می کردم که امیر Msg داد بن شده و من هم همون موقع دستگاه رو خاموش کردم. البته به لایو وصل شده و مشکلی نداشتم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر