بهترین بازی ps1 از نظر شما چیه؟

sattar1986

کاربر سایت
Jun 6, 2018
2
یه سی دی هم یادمه 3 in 1 بود یه بازیش جیمز باند بود و اونیکه خیلی دوس دارم اسمش یادم نمیاد.
یه کابوی بود که توی یه محیط وسترن هدایتش میکردم.چند نوع اسلحه و دینامیت هم داشت

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
دوستان یه فوتبال بود که عکس والدراما روش بود و تیمای باشگاهی امریکا رو هم داشت
اسمش چیه و کدوم سایت پیدا میشه؟

MLS میگی اگه اشتباه نکنم باشگاها امریکا بود.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
LOADED_COPERTINA.umbyq_jpg_300x300_q85.jpg

• Like
Reactions: rosgod

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
زمانی که ps1 خریدم :love:
تو جعبه غیر از چنتا دفترچه و این دیسک یه برگ پستی هم بود که اون برگ شکل پاکت میشد توش مشخصات باید به انگلیسی مینوشتی ارسال میکردی به کمپانی سونی ( هزینه ارسال بسته مجانی بود و سونی پرداختش میکرد ) و سونی چنتا دیسک دمو دیگه رایگان براتون ارسال میکرد به آدرستون :Lovestruck:
ولی فکر نمیکردم اون موقع برا ما بفرستن نگو میفرستادن اگر پست میکردم :Angel:

تو دیسک دمو من هم این بازی کشتی بود به اسم Overboard

77893025.jpg

اگر پشت جلد ببینید اسم بازی هست من اینطوری با این بازی آشنا شدم و عاشقش شدم مدت ها دنبال بازیش گشتم نبود تا یه بار حدد 1 سال و خورده ای بعد بازیشو تو یه مغازه تو خیابون ولیعصر دیدم و با کله رفتم خریدم :Cheesygrin: یکی از بهترین تجربه ها گیمری من بوده و هست

بعد ها متوجه شدم Overboard اسم ریجن پالش هست چون ps1 من ریجن پال بود اما نسخه uc اسم بازیش متفاوته و Shipwreckers! ه
کاور بازی ریجن پال

Overboard_4.jpg

کاور بازی ریجن uc

37542-Shipwreckers!_[NTSC-U]-1-thumb.jpg

بنظرم طراحی کاور ریجن uc مضخرفه :))
جالب اینجاست بدونید این دیسک ها پشت سیاه اصلا به هیچ وجه خش نمیوفتادن :pepsi: حتی اگر لنز ps1 ضعیف شده بود هیچ بازی رو هم نمیاورد اما این دیسک ها رو اجرا میکرد

rosgod

کاربر سایت
Aug 19, 2012
1,299
زمانی که ps1 خریدم :love:
تو جعبه غیر از چنتا دفترچه و این دیسک یه برگ پستی هم بود که اون برگ شکل پاکت میشد توش مشخصات باید به انگلیسی مینوشتی ارسال میکردی به کمپانی سونی ( هزینه ارسال بسته مجانی بود و سونی پرداختش میکرد ) و سونی چنتا دیسک دمو دیگه رایگان براتون ارسال میکرد به آدرستون :Lovestruck:
ولی فکر نمیکردم اون موقع برا ما بفرستن نگو میفرستادن اگر پست میکردم :Angel:

تو دیسک دمو من هم این بازی کشتی بود به اسم Overboard

77893025.jpg

اگر پشت جلد ببینید اسم بازی هست من اینطوری با این بازی آشنا شدم و عاشقش شدم مدت ها دنبال بازیش گشتم نبود تا یه بار حدد 1 سال و خورده ای بعد بازیشو تو یه مغازه تو خیابون ولیعصر دیدم و با کله رفتم خریدم :Cheesygrin: یکی از بهترین تجربه ها گیمری من بوده و هست

بعد ها متوجه شدم Overboard اسم ریجن پالش هست چون ps1 من ریجن پال بود اما نسخه uc اسم بازیش متفاوته و Shipwreckers! ه
کاور بازی ریجن پال

Overboard_4.jpg

کاور بازی ریجن uc

37542-Shipwreckers!_[NTSC-U]-1-thumb.jpg

بنظرم طراحی کاور ریجن uc مضخرفه :))
جالب اینجاست بدونید این دیسک ها پشت سیاه اصلا به هیچ وجه خش نمیوفتادن :pepsi: حتی اگر لنز ps1 ضعیف شده بود هیچ بازی رو هم نمیاورد اما این دیسک ها رو اجرا میکرد
یادمه قدیما مغازه دارا و بیشتر ویدیو کلوپ ها به این دیسک ها میگفتن دیسک ضد خش .

• Like
Reactions: che-jaleb

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
یادمه قدیما مغازه دارا و بیشتر ویدیو کلوپ ها به این دیسک ها میگفتن دیسک ضد خش .

آره بهش میگن ضد خش :Angel:
اینا پشت مشکی بودن کل دیسک مشکی بود پشتش , کلیدم میکشیدی هیچی نمیشد :idea:
اون زمان فامیلمون از کانادا بازی میفرستاد اورجینال آک - وقتی میرسید ایران دستک قاب شکسته دقترچه پاره میرسید :cry2:
همونم ps1 لنزش ترکیده بود بازم اون پشت مشکی ها اجرا میکرد

بعد ها رفتم به یه کلوپ فروختم زمانی که ps2 اومده بود همه رو ارزون مفت برداشت :crying:
پشتش یه چیزی میکشید ببینه اصله یا بدل بعد بر میداشت

• Like
Reactions: rosgod

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
تویستد متال ! (چرا سونی این آی پی رو زنده نمیکنه...)
گرن توریسمو
داینو کرایسیس
اویل 3 (به امید ریمیک مثل اویل 2)
درایور ! (آنلاک کردن اون مینی ماینر حکم تروفی پلات الان بود)
متال اسلاگ ایکس (سرباز جنگی !)
و در آخر پپسی من !
یه دیسکی هم بود به اسم گیم شارک که هر کسی بلد بود باهاش کار کنه مستر روبات حساب میشد :D

آخرین ویرایش:

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
تویستد متال ! (چرا سونی این آی پی رو زنده نمیکنه...)
گرن توریسمو
داینو کرایسیس
اویل 3 (به امید ریمیک مثل اویل 2)
درایور ! (آنلاک کردن اون مینی ماینر حکم تروفی پلات الان بود)
متال اسلاگ ایکس (سرباز جنگی !)
و در آخر پپسی من !
یه دیسکی هم بود به اسم گیم شارک که هر کسی بلد بود باهاش کار کنه مستر روبات حساب میشد :D

تویستد متال ! بازی حیلی شا و جالبی بود رو ps1 و .... :love: اولین بازی بود میدیدم تصویر 2 تیکه شده و هردو کامل هر کسی بازی خودشو میکنه
هنوز فکرشو میکنی بازم جالب و دوست داشتنیه این قابلیت :hug:
نمیدونم چرا باز از این سبک استفاده نکرد

داداش سونی یه خاصیتی داره یه ip خلق میکنه سعی میکنه تو اوجش بزارش کنار , خیلی از ip ها شاخص رو ps1 و ps2 بودن که هچیکدوم ادامه داده نشدن
حتی سونی استدیو بازی سای که لیتل بیگ پلن میساخت تعطیل کرد
مثل mario نیست که بالا 30 ساله هنوز هست و موفقه - سونی برعکسه مثل بازی دکستر و .......

بازیا خوبی اشاره کردی :love:

BucketHead

کاربر سایت
Feb 25, 2014
305
نام
وحید
تویستد متال ! بازی حیلی شا و جالبی بود رو ps1 و .... :love: اولین بازی بود میدیدم تصویر 2 تیکه شده و هردو کامل هر کسی بازی خودشو میکنه
هنوز فکرشو میکنی بازم جالب و دوست داشتنیه این قابلیت :hug:
نمیدونم چرا باز از این سبک استفاده نکرد

داداش سونی یه خاصیتی داره یه ip خلق میکنه سعی میکنه تو اوجش بزارش کنار , خیلی از ip ها شاخص رو ps1 و ps2 بودن که هچیکدوم ادامه داده نشدن
حتی سونی استدیو بازی سای که لیتل بیگ پلن میساخت تعطیل کرد
مثل mario نیست که بالا 30 ساله هنوز هست و موفقه - سونی برعکسه مثل بازی دکستر و .......

بازیا خوبی اشاره کردی :love:
مدیا مولکول تعطیل نشده داره روی آی پی دیگه به اسم دریمز کار میکنه.
اتفاقا منم از این کار سونی خوشم میاد که برخلاف یسری شرکتای دیگه یه آی پی رو هر سال نمیدوشه و دنبال ایده های مختلف میرن.
منتها تویستد متال حقش بود و هست که زنده بشه ! البته بازی هایی مثل بلور اومدن دقیقا ازش کپی کردن و زیاد موفق نشدن شاید به این خاطر سونی هم نساختتش.

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
مدیا مولکول تعطیل نشده داره روی آی پی دیگه به اسم دریمز کار میکنه.
اتفاقا منم از این کار سونی خوشم میاد که برخلاف یسری شرکتای دیگه یه آی پی رو هر سال نمیدوشه و دنبال ایده های مختلف میرن.
منتها تویستد متال حقش بود و هست که زنده بشه ! البته بازی هایی مثل بلور اومدن دقیقا ازش کپی کردن و زیاد موفق نشدن شاید به این خاطر سونی هم نساختتش.

اون استدیو بازی سازی خبرش اومد که کلا تعطیل شده خبرشم برا 1 سال پیش بود فکر کنم

اتفاقا من از این کار سونی راضی نیستم خیلی از بازیا بودن که واقعا الان حتی فقط با بک وارد رو ps4 بازیشون کنی لذت بخشن چه برسه نسخه جدیدی بدن
اما سونی نمیده متاسفانه مثل jak - ratchet clank - Klonoa - PaRappa the Rapper و ..............

قرار نیست فقط بازیا گرافیک بالا داد بازی ها فانتزی زیبا مثل این بازیا واقعا شاهکارن

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
میدونم تکراریه ولی خُب چه میشه کرد، چاره ای نیست:....:D>:D<

CrashTeamRacingNACover.png

اینم خععععععلی خوب بود: >:D<

llfops0f.jpg

فکر کنم بالا 30 تا بازیا ها ریسینگ و کارتینگ مختلف روی ps1 بازی کردم :Cheesygrin: از کراش 4 بگیر تا توی استوری ریسینگ و ماپت ریسینگ و .............. :love:
ای جان یادش بخیر لوک خوش شانس :Lovestruck:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر