Killzone 3 | Trophies Guide

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
بچه ها این یکی چی؟ :d
اون کاری که توضیح دادید رو کردم ولی نشد !
ممنون
25.jpg

Completist - Destroy everything on the MAWLR

Destroyed every destructible weapon on the MAWLR while on foot and on the Intruder

متن پنهان:
باید تمام 3 مرحله MAWLR و Freight Elevator وAshen Skies از چپتر The Reckoning را نابود کنید منظور همون رباتی هستش که در بازی میبینین .

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بچه ها این یکی چی؟ :d
اون کاری که توضیح دادید رو کردم ولی نشد !
ممنون
این دو تا تروفی که نگرفتی جز سخترین ها هستن که دقت زیادی می خوان.
1.وقتی با سوچنکو تو مرحلهMAWLR اول اون 4تا بات روی 4تاپاشو ازبین ببر.
2.بازم وقتی او باتا ماشین گان ها که از بغلش بیرون می یانو از بین ببر ندار برن تو اگر رفتن او چیزهی زرد رنگ رو نزن تا باتا بیرون بیان اینجا باید زیاد صبر کنی وحواست باشه باتی رو جا نذاری.
3.باید این سه تا مرحله رو پشته سر هم بری مرحله بعدی که باز با سو هستی رو رد کن تا به مرحله ای که با ریکو پشت ماشین گان نشسته اینجا عکس العمل یالایی می خواد باید تا بات ها بیرون می یان سریع بزی که داخل نرن که اگه رفتن باید از چک پوینت بیاری به چندتا روبات آخر روی سرش هستن سریع شلیکن که اونا سریع داخل میرن.بدش اون بات های روی برجک فرماندهی رو نابود کن.-over-

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Mandozma.

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
دوستان میشه یکی دقیق این تروفی رو توضیح بده من هرکاری میکنم نمیده؟؟؟؟؟؟ البته قبل از خرابی PSN

52.jpg

Turf War - Capture a Tactical Spawn Point

Captured a Tactical Spawn Point for the first time

وقتی در بازی هستین در بخش آنلاین در یکی از بخش های مثل Warzone و Operations فقط با گرفتن کلاس تکتیکال در نقشه محلی مشخص میشه که با کپچر کردن یکی از انها این تروفی رو دریافت میکنید فقط در مد Guerrilla Warfare این محل ها وجود ندارند برای کپچر کردن یا گرفتن.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان میشه یکی دقیق این تروفی رو توضیح بده من هرکاری میکنم نمیده؟؟؟؟؟؟ البته قبل از خرابی PSN

52.jpg

Turf War - Capture a Tactical Spawn Point

Captured a Tactical Spawn Point for the first time

وقتی در بازی هستین در بخش آنلاین در یکی از بخش های مثل Warzone و Operations فقط با گرفتن کلاس تکتیکال در نقشه محلی مشخص میشه که با کپچر کردن یکی از انها این تروفی رو دریافت میکنید فقط در مد Guerrilla Warfare این محل ها وجود ندارند برای کپچر کردن یا گرفتن.

عزیز از این راحت تر چی میخوای فقط کافیه یکی از مود های Warzone یا Operations رو انتخاب کنی و بازی رو شروع در بخش انتخاب کلاس برای بازی کن که چی بشی امدادگر یا .... tactical رو انتخاب کن حالا یکی از مشخصه های tactical این هستش که شما میتونی یک بخش هایی رو کپچر کنی که افرادت از اون جا بیان وقتی مردن یا خواستن بازی رو شروع کنن در نقشه مشخص هستش یک دونه رو انجام بدی و کپچر کنی میگیری .;)

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
عزیز از این راحت تر چی میخوای فقط کافیه یکی از مود های Warzone یا Operations رو انتخاب کنی و بازی رو شروع در بخش انتخاب کلاس برای بازی کن که چی بشی امدادگر یا .... tactical رو انتخاب کن حالا یکی از مشخصه های tactical این هستش که شما میتونی یک بخش هایی رو کپچر کنی که افرادت از اون جا بیان وقتی مردن یا خواستن بازی رو شروع کنن در نقشه مشخص هستش یک دونه رو انجام بدی و کپچر کنی میگیری .;)
مرسی نمیدونستم باید tactical رو انتخاب کنم

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام دوستان من بدجوری سر این تروفی گیر کردم ... هر چی دشمن پیاده میکشم 40 تا نمیشه ؟؟!!!

Mopping Up - Kill 40 Helghast foot soldiers

لطفا راهنمایی کنید ... مرسی .

Criminal

کاربر سایت
Nov 13, 2010
1,652
نام
Arshia
سلام دوستان من بدجوری سر این تروفی گیر کردم ... هر چی دشمن پیاده میکشم 40 تا نمیشه ؟؟!!!

لطفا راهنمایی کنید ... مرسی .
سلام ..
در قسمت ساحل 40 سرباز پیاده را بکشید .
باید توی اون چپتری که با تانک هستی لب دریاچه یا همون آب هستی سرباز هایی که میان بکشی که 40 تا هستن.

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
سلام ..
در قسمت ساحل 40 سرباز پیاده را بکشید .
باید توی اون چپتری که با تانک هستی لب دریاچه یا همون آب هستی سرباز هایی که میان بکشی که 40 تا هستن.

مشکلم اینجاست که هر چند تا میکشم 40 تا نمیشن ؟؟؟؟:-o نمیدونم بقیه کجان؟

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
:d... بازیتون ناقص هستش لابد :d..
خب با دقت یدفعه دیگه برین چپتر رو حتما پیدا میشن ..

آقا همین الان این تروفی رو گرفتم .....

یعنی کلا 40 نفر سرباز پیاده رو باید کشت که ممکنه با 3 بار رفتن این لول این تروفی باز میشه .....

---------- نوشته در 09:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز ... من تو این دوتا تروفی موندم .... ( اگر این دو تا رو بگیرم پلات کردم :d)

1-
27.jpg

Victory - Complete Campaign on Elite

Completed every mission on Elite difficulty

2-
25.jpg

البته بیشتر توی دومی گیر کردم .... لطفا راهنمایی کنید مرسی....

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
آقا همین الان این تروفی رو گرفتم .....

یعنی کلا 40 نفر سرباز پیاده رو باید کشت که ممکنه با 3 بار رفتن این لول این تروفی باز میشه .....

---------- نوشته در 09:28 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:23 PM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان عزیز ... من تو این دوتا تروفی موندم .... ( اگر این دو تا رو بگیرم پلات کردم :d)

1-
27.jpg

Victory - Complete Campaign on Elite

Completed every mission on Elite difficulty

2-
25.jpg

البته بیشتر توی دومی گیر کردم .... لطفا راهنمایی کنید مرسی....
جفتشون مثل آب خوردنن ! تو يوتوب دومي رو سرچ كني راهنماييش هست !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر