لیست بازی های دونفره آفلاین co op split screen

از بازی بصورت single بیشتر لذت می برید یا split screen ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
تاپیک رو از گور کشیدم بیرون:dدوستان من یکم تحقیق کردم تویه نت احتمالا saint row 2 رو سیستم لینک آفلاین 2 نفره زد کسی امتحان کرده ؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,340
نام
Majid
میشه بگین بین cod:ghost /// farcry 3 /// halo 4 /// geow کدومشون بهترین مولتی پلیر رو دارن؟
Geow من فقط نسخه اول رو مولتی پلیر بازی کردم که خوشم نیومد!
Farcry 3 مولتیه زیبا و اکشنی داشت! و همینطور Co-op ـش عالی بود!
سری CoD رو هم حتما یک نسخه ـش رو باید بازی کرده باشین دیگه! سلیقه ای هست! بکش برو جلو! من که خیلی دوست دارم!
Halo رو هم که بازی نکردم!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
میشه بگین بین cod:ghost /// farcry 3 /// halo 4 /// geow کدومشون بهترین مولتی پلیر رو دارن؟

سلیقه ایه
البته این تاپیک مربوط به co op offline هستش و در این زمینه هم کلاً سری هیلو یه سر و گردن از بقیه بالاتر هستن بعدش هم سری Geow

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان یک سالی هست که وقت نکردم پیگیر دنیای گیم باشم
در این مدت بازی های دونفره آفلاین برای ایکس باکس چی منتشر شده !؟

babak_kish

کاربر سایت
Dec 24, 2013
1
دوستان بازی GTA V را میشه افلاین مد دونفره بازی کرد؟اگر اره روشش چطوره اینم بگم کنسول من FAT و jtag شده ضمنا چرا بعضی جاها مثلا وقتی کنار دریا میره صفحه سیاه مبشه و بازی از اول مرحله شروع میشه
با تشکر

rostamani

کاربر سایت
Apr 14, 2018
1
سلام و عرض ادب ؛
از آنجایی که کنسول های خانگی بازی به مرور تبدیل به یکی از بهترین وسایل سرگرمی در اوغات فراغت خانواده ها شده ، بازی های بزرگ زیادی ارائه می شوند که قابلیت بازی چند نفره را دارا هستند که شور و هیجان ویژه ای را در کنار خانواده و دوستان به گیمرها می دهند از این رو در این تاپیک به معرفی بهترین بازی های دونفره نفره ی آفلاین که با تقسیم صفحه نمایش (split screen ) اجازه می دهند با دودسته و حتی بعضاً بیشتر به بازی بپردازیم .

halo 3 & reach & ODST & 4 & combat evolved Anniversary
Army of two : All Version
gears of war 1 & 2 & 3 & Judgment
resident evil 5 & 6
splintercell conviction & Black list
cod world at war-campaign mode
kane and lynch 1 & 2
FE3R
Portal 2
Borderlands 1 & 2
Resident Evil 6
Farcry 3
Diablo III

بازی Lara Craft and the guardian of light نیز بازی بسیار زیباییست که قابلیت بازی دو نفره آفلاین را دارد به صورتی که هر دو کاراکتر در یک صفحه هستند و دوربین بازی ایزومتریک است .
بدیهیست که بازی های ریسینگ و فایتینگ و Fifa و Pes هم همیشه طرفداران خود را دارا هستند ...

دوستان اگر بازی دیگری که در لیست وجود ندارد یا در آینده منتشر خواهد شد می شناسند بفرمایند تا به پست اول اضافه گردد .

سلام بازی های کامپیوتری با قابلیت افلاین با 2 تا سیستم .یعنی با قابلیت لن میشناسین بهم بگین
مثل : بازی red alert 3 که با 2 تا سیستم میشه 2 نفره بازی کرد و resident evil 5 هم همین قابلیت رو داره .بازم همچین بازی هایی هست که خوب باشه و گرافیکی . ؟؟؟

mmmlpmlp

عضو جدید
Aug 26, 2019
1
انصافا بهترین بازی دو نفره !!! داستان دو نفرش فوق العاده ست! مخصوصا آخرش!!
بعد از اون رزیدنت اویل 5 و گیرز آو وار ! من که با داداشم بازی میکنم خیلی حال میده
pes 2011 خیلی خوبه:d
چطوری splintercell conviction رو دونفره میکنی تو pc من نمیشه که

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر