لیست بازی های دونفره آفلاین co op split screen

از بازی بصورت single بیشتر لذت می برید یا split screen ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    147

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
سلام و عرض ادب ؛
از آنجایی که کنسول های خانگی بازی به مرور تبدیل به یکی از بهترین وسایل سرگرمی در اوغات فراغت خانواده ها شده ، بازی های بزرگ زیادی ارائه می شوند که قابلیت بازی چند نفره را دارا هستند که شور و هیجان ویژه ای را در کنار خانواده و دوستان به گیمرها می دهند از این رو در این تاپیک به معرفی بهترین بازی های دونفره نفره ی آفلاین که با تقسیم صفحه نمایش (split screen ) اجازه می دهند با دودسته و حتی بعضاً بیشتر به بازی بپردازیم .

halo 3 & reach & ODST & 4 & combat evolved Anniversary
Army of two : All Version
gears of war 1 & 2 & 3 & Judgment
resident evil 5 & 6
splintercell conviction & Black list
cod world at war-campaign mode
kane and lynch 1 & 2
FE3R
Portal 2
Borderlands 1 & 2
Resident Evil 6
Farcry 3
Diablo III

بازی Lara Craft and the guardian of light نیز بازی بسیار زیباییست که قابلیت بازی دو نفره آفلاین را دارد به صورتی که هر دو کاراکتر در یک صفحه هستند و دوربین بازی ایزومتریک است .
بدیهیست که بازی های ریسینگ و فایتینگ و Fifa و Pes هم همیشه طرفداران خود را دارا هستند ...

دوستان اگر بازی دیگری که در لیست وجود ندارد یا در آینده منتشر خواهد شد می شناسند بفرمایند تا به پست اول اضافه گردد .

آخرین ویرایش:

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
خدایش این انلاین هم شده برای ما دردسر و همه بازیها دونفرشون یا بیشتر در حالت انلاین هست و این اخری هم بازی need for speed hotpersut 2 زد حال زد و نمیشه دونفری اسپلیت بازی کرد و از دوستان ایا راهی هست بشه این بازی رو دونفره افلاین بازی کرد؟

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
resident evil 5
splintercell conviction
cod mw2-special ops
cod world at war-campaign mode
cod black ops-zombie mode
kane n lynch 2 dog days
اين آخريه بازيه مزخرفيه ولي co-op حال ميده!

• Like
Reactions: Molana

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
در بازی convision splinter cell نفر دوم کنترل کدوم شخصیت را به دست می گیره !؟

فکر کنم منظورت اینه که شخصیت اول سَم فیشر هستش و نفر دوم کیه؟
خوب توی این مود بازی اصلاً شخص اول سم فیشر نیست. یک آمریکایی و یک روسی هستن که از هرکدوم خوشت اومد می تونی انتخاب کنی. به جز نایت ویژن و لحجه شون هیچ فرقی باهم ندارن. سبز اسمش آرچر هست و قرمز که روسی هست کسترل.

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
فکر کنم منظورت اینه که شخصیت اول سَم فیشر هستش و نفر دوم کیه؟
خوب توی این مود بازی اصلاً شخص اول سم فیشر نیست. یک آمریکایی و یک روسی هستن که از هرکدوم خوشت اومد می تونی انتخاب کنی. به جز نایت ویژن و لحجه شون هیچ فرقی باهم ندارن. سبز اسمش آرچر هست و قرمز که روسی هست کسترل.

:(
یعنی داستان جدایی داره !؟
در این مود گیم پلیش چند مرحله و چند ساعت طول میکشه !؟

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
:(
یعنی داستان جدایی داره !؟
در این مود گیم پلیش چند مرحله و چند ساعت طول میکشه !؟
داستانش جدا هست ولی داستان آنچنانی نداره. فقط یه سری ماموریت های متفاوت داره ولی چون دونفره میرید و میتونید با هماهنگی خیلی بهتر نیروهای دشمن رو از پا در بیارید خیلی حال میده. اگر روی هارد بری فکر کنم 7 ساعت رو سرکار باشید :d

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من بازی رزیدنت اویل 5 را تهیه کردم اما قابلیت اسپلیت اسکرین نداره !!!
علتش چیه !؟
البته نسخه ی گولد ادیشن نیست ! نکنه قابلیت split screen تنها در نسخه ی gold edition باشه !؟

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
دوستان من بازی رزیدنت اویل 5 را تهیه کردم اما قابلیت اسپلیت اسکرین نداره !!!
علتش چیه !؟
البته نسخه ی گولد ادیشن نیست ! نکنه قابلیت split screen تنها در نسخه ی gold edition باشه !؟
اگر اشتباه نکنم توی بازی دسته 2 باید وارد بشه و استارت بزنه گزینه نداره قبل از شروع

• Like
Reactions: Molana

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر