سوالات شما در باره ي اندرويد و گوشي هاي مرتبط

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
دوستان راهي هست كه اطلاعات موبايل اندروييدي رو طوري پاك كرد كه ديگه ريكاوري نشه،
باید دوباره با اطلاعات الکی پر کنی تا سر جای قبلی دوباره نوشته بشه که اگر کسی ریکاوری کرد این اطلاعات جدید بیاد نه قبلی ها

susha

کاربر سایت
Jun 11, 2011
3,009
نام
مجید
حتي ريست فكتوري هم بشه باز برميگرده؟
اصولا شما وقتی حذف میکنی، فقط لیست ادرس اون فایل که در کجا قرار داره، حذف میشه .. برای همین این برنامه ها ریکاوری طبق روشهایی فایل هایی که لیستشون حذف شده ولی هنوز هستند را پیدا میکنند
حالا وقتی بیایی دوباره اطلاعات جدید بریزی، سیستم عامل اگر جا نداشته باشه اون وقت میاد واقعا فایل های قبلی را حذف و فایل های جدید را جایگزین میکنه که اون وقت نمیشه فایل های گذشته را بازیابی کرد .

• Like
Reactions: Sega_genesis

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
اقا من دیروز یه گوشی گرفتم ... دیشب یه بسته فعال کردم و اپ های مورد نظرمو دانلود کردم این وسط توئیتر رو مجبور شدم از سایت های ایرانی بگیرم چون گوگل پلی فکر میکنه ما با توئیتر تو ایران بمب اتمی میسازیم و اجازه دانلود نمیده تو مارکت های ایرانی هم نیست! حالا مشکلی که الان دارم اینه که نصب نمیشه! کسی میدونه علت چیه؟

• Like

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
سلام
اقا من دیروز یه گوشی گرفتم ... دیشب یه بسته فعال کردم و اپ های مورد نظرمو دانلود کردم این وسط توئیتر رو مجبور شدم از سایت های ایرانی بگیرم چون گوگل پلی فکر میکنه ما با توئیتر تو ایران بمب اتمی میسازیم و اجازه دانلود نمیده تو مارکت های ایرانی هم نیست! حالا مشکلی که الان دارم اینه که نصب نمیشه! کسی میدونه علت چیه؟

احتمال زیادی هست که فایل .apkش خرابه

ولی کار بهتر اینه که شما فیلترشکن رو روشن کن، بعد در حالی‌که روشنه (گوگل پلی باید بسته باشه)، تو تنظیمات پلی‌استور Cache و Data رو پاک کن و خیلی راحت از خود استور دانلودش کن.

به این سایت‌هایی که apk میذارن اطمینان نکنید واقعا، معلوم نیست چه بدافزارهایی همراهش باشه

mafia.gta

کاربر سایت
Mar 14, 2013
1,042
نام
sal
درود
گوشی redmi 8 a ،وقتی با نرم افزار adm میزنم دانلود مسیر دانلود adm رو گذاشتم به sd card با توجه به حجم بالای دانلود . جدیدا adm دانلود رو متوقف می‌کنه و هیچی نمیگیره مگر اینکه بالا سر ش باشم تا دانلود قطع نشه ، درصورتی که قبلا درست بود آپدیت هم نکردم گوشی رو .
تنظیمات adm فقط سرعت ش‌با مسیر رو تغییر دادم.
این مشکل چرا بوجود اومده ؟

• Like

amir.h23

کاربر سایت
Jul 12, 2020
51
سلام دوستان یه سوالی داشتم یه چند روزی شارژر گوشی ما دست یکی دو نفر بود که باطری گوشیشون تقریبا داغون بود دیروز شارژرم رو گرفتم گوشیم یه نمه داغ میکنه موقع شارژ کردن خواستم ببینم شارژرم خراب شده یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,758
نام
Masoud
سلام.
ورژن گوشی رو میشه با pc داونگرید کرد؟ مثلا از آندروید 11 بیای رو 10؟
redmi note 9 پدرم آپدیت کردم با خود گوشی حالا مصرف باتریش بیشتر شده و یه مقدار هم باگ داره انگار ، میشه بیارمش رو ورژن قبلی؟
بر فرض این که بشه سوال بعدی رو هم میپرسم:
از یه آپدیت دو مدل برا دانلود هست ، یکیشون نوشته Recovery اون یکی Fastboot ، فرق اینا چیه ، ریکاوریه 2.1 گیگه فست بوت 4.5 گیگ.
Xiaomi Firmware Updater

• Like

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,170
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم
تو پلی استور آپدیت برای یوتیوب اومده اما اپدیت نمیشه, میخواستم ببینم چکار کنم آپدیت رو بگیره

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,421
نام
امین
سلام دوستان یه راهنمایی میخواستم
تو پلی استور آپدیت برای یوتیوب اومده اما اپدیت نمیشه, میخواستم ببینم چکار کنم آپدیت رو بگیره
با چیز پی ان میگیره.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
با سلام ببخشید من یه گوشیه htc desire eye قدیمی دارم عمر زیادی هم ازش گذشته منتظرم تا پول دستم بیاد تا برم جایگزینش کنم که متاسفانه هنوز نیومده جدیدا وقتی روشن هست شارژ نمیشه ولی وقتی خاموشه شارژ میشه اداپتور و کابل برق هم مطمینم که سالمن کسی میتونه راهنمایی کنه منو برای رفع مشکل؟

• Sad
Reactions: Taha75

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر