تا حالا چند ساعت Ffxii رو بازی کردین!!؟

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
این تاپیک واسه اونایی هستش که در این بازی حرفه ای هستن پس لطفا اماتورها وارد نشن!!..هممون میدونیم که تموم کردن این بازی شاید 30 ساعت هم طول نکشه و این کارو همه بلدن! و هرکی میاد میگه من FFXII رو تموم کردم خیلی راحت بود و کوچیک! و این اصلا خوب نیست چون ما با یه بازی قوی طرفیم..و این تکمیل کردن بازی هستش که مهمه نه تموم کردن اون Main Story)! و واسه این کار شاید نیاز به 200 + ساعت بازی داشته باشید!! و باید خیلی از کارهای زیر انجام بدین مثل ( Get All Esperst-Hunts-Optional Bosses-secret Weapons-Sidequests-Fishing Game - Fill Bestiary )
و خیلی چیزهای دیگه.. حالا میخوام بدونم ایا کسی هست که این همه مدت وقت گذاشته باشه واسه این بازی؟! و کدامیک از اون موارد بالا رو انجام داده سخترین bossi که کشته کیه؟ ایا همه اسلحهارو گرفته؟و... در اخر هدف از این تاپیک اینه که راحت از کناره این بازی نگذریم و طرفداران این بازی هم فراموش نشن و هرکسی هم سوالی داره یا راهنمایی میخواد میتونه مطرح کنه من جواب میدم و شاید خیلی از شماها خیلی بیشتر از اون کارهارو انجام دادین ولی مطرح نکردین پس بیاید و بگید که چیکار کردین..

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
این تاپیک واسه اونایی هستش که در این بازی حرفه ای هستن پس لطفا اماتورها وارد نشن..
پس آماتورا كجا برن؟ تو اون تاپيك كه اومدي گفتي ادامه بحث اين بازي اينجا حالا اينجا مي گي آماتورها وار نشن؟عجيبه ها

liyona

کاربر سایت
Nov 27, 2006
337
سلام
من زياد حرفه ای نيستم ولی 80 ساعت بازی کردم
يادم نيست چيا رو کشتم
m_g_s خيلی حرفه ای هست
level بهترين بزيکنم 63 هست شما چی¿

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
سلام من با این فاینال اصلا حال نکردم چون گند زدن به هر چی فاینال!!! فقط فاینال 10 در ضمن مهرداد(m_g_s) و خیلی از حرفه ای ها نظر منو دارن!!! من تا یه جاهایی پیشرفتم به بالاترین طبقه اون منطقه که اسمشو یادم رفته رفتم یه چیزهایی پیدا اما یه باس چرت هم اومد کشتمش انگار مرحله مخفی بود اما نصف باس های فاینال 10 هم hp نداشت یه رییس دیگه هم بود که دیگه هر چی روش می زدی 0 ازش کم می کرد و خیلی مسقره و غیر منطقی بود و هیچ راهی هم واسه شکستن دفاعش نبود در کل اصلا از این شماره فاینال خوشم نیومد!!! واسه همین دیگه بیخیال این بازی شدم!!!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
این بازی اصلا اون چیزی نبود که این چند سال انتظارشو کشیدیم بعد FFX که Hironobu Sakaguchi (خالق و کارگردان این سری بازی ها) از Square Soft (همون Square Enix قدیم) رفت همین فکرو می کردم که اینجوری بشه;)

چه جالب یعنی اینجا Professional نداریم!؟ فقط خودمم!!!!؟

آره Pro شمایی بهتره اول بری FFX International رو بازی کنی و Dark Aeons و Penance و شکست بدی تا Yiazmat و King Behmoth و Zodiac و Omega Mark XII ه ّّFFXII رو دیگه یادت بره:)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

این بازی اصلا اون چیزی نبود که این چند سال انتظارشو کشیدیم بعد FFX که Hironobu Sakaguchi (خالق و کارگردان این سری بازی ها) از Square Soft (همون Square Enix قدیم) رفت همین فکرو می کردم که اینجوری بشه;)

آره Pro شمایی بهتره اول بری FFX International رو بازی کنی و Dark Aeons و Penance و شکست بدی تا Yiazmat و King Behmoth و Zodiac و Omega Mark XII ه ّّFFXII رو دیگه یادت بره:)

راستش من هنوز FFX رو بازی نکردم ولی فکر نکنم از XII سختتر باشه! ولی در مورد XII باید بگم که کل Boss هارو کشتم بجز اخریش! و سخترینشون Yiazmat بود با 30 health bar :eek:! و بیشترین HP رو داره توی این بازی! و بعد از اون Hell Wyrm...و خیلی از اسلحهارو هم گرفتم که واسه یکیش 10 ساعت وقت لازمه!! مثل Tournesol که بهترینه و از zOdiac هم قویتره!...و تا همین الان حدود 150+ ساعت بازی کردم و کلی هم حال نمیشه گفت بهترینه ولی بد هم نیستش حالا باید برم سراغ Old School Game یعنی FFX;)

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!!

ایول مهرداد آره دیگه باس های فاینال 10 خداتا قدرت دارن یا omega weapon : nemsis رو شکست بده!!!!
Yiazmat (50/000000)
Hell Wyrm( 5000000)
Omega (1000000)
Behemoth King (15000000)
Fenfir( 1000000)

فکر نکنم از اینا سختتر باشه! شماره HP ها همه میلیونه!

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

سلام
من زياد حرفه ای نيستم ولی 80 ساعت بازی کردم
يادم نيست چيا رو کشتم
m_g_s خيلی حرفه ای هست
level بهترين بزيکنم 63 هست شما چی¿
خوبه حداقل شما یه نفر هنوز داری بازی میکنی دوست دارم ادامه بدی;)...Level کاراترهای من 99 هستش! و شاید فکر کنی خیلی وقت میبره ولی نه راهای ساده تری هم داره که اگه خواستی کمکت میکنم ولی این بازی رو هرچی بیشتر بازی کنی بیشتر معتادش میشی حتی اگه ندونی چه خبره! So Play It!

آخرین ویرایش:

milad

کاربر سایت
Jan 28, 2006
445
نام
mld
سلام به اقا سهیل و دوستان
سهیل جان منم FFX و FFX-2 رو بازی کردم و باهاشون کلی حال کردم بخصوص FFX که واقعا عالیه که هر دوشون رو هم دارم اگر گیر نیاوردیشون بیا پیش خودم مخلصتم هستم
ولی این FF با ینکه خیلی از با قسمتهای قبلیش فرق داره ولی باز هم به نظر من عالیه حتی عالیتر از قبلی هاش
این بازی به نظر من خیلی شباهت به world of warcraft داره و به خاطر همین گیم پلی ش هست که اینقدر طولانی می شه

منم الان حدود 75 ساعته که دارم بازیش میکنم و واقعا عجب گیم پلیی داره این بازی
راستی بگم که من اصلا حرفه ای در این بازیها نیستم و فقط بازی میکنم که بازی تموم بشه و به دنبال آیتم مخفیو از اینجور چیز ها هم نمیرم ولی اگر یه نفر بهم بگه که کجا میشه از اینجور چیزها گیر بیاری بدم نمیاد:cheesygri
بای

s0h3ill

کاربر سایت
Apr 21, 2006
847
نام
s0heill
!

سلام به اقا سهیل و دوستان
سهیل جان منم FFX و FFX-2 رو بازی کردم و باهاشون کلی حال کردم بخصوص FFX که واقعا عالیه که هر دوشون رو هم دارم اگر گیر نیاوردیشون بیا پیش خودم مخلصتم هستم
ولی این FF با ینکه خیلی از با قسمتهای قبلیش فرق داره ولی باز هم به نظر من عالیه حتی عالیتر از قبلی هاش
این بازی به نظر من خیلی شباهت به world of warcraft داره و به خاطر همین گیم پلی ش هست که اینقدر طولانی می شه

منم الان حدود 75 ساعته که دارم بازیش میکنم و واقعا عجب گیم پلیی داره این بازی
راستی بگم که من اصلا حرفه ای در این بازیها نیستم و فقط بازی میکنم که بازی تموم بشه و به دنبال آیتم مخفیو از اینجور چیز ها هم نمیرم ولی اگر یه نفر بهم بگه که کجا میشه از اینجور چیزها گیر بیاری بدم نمیاد:cheesygri
بای
مرسی از شما میلاد جان که اومدی و توی این بحث شرکت کردی.. همانطوری که شما اشاره کردی این بازی مخصوصا قسمت Gameplay اون خیلی شبیه به World of warcraft هستش و مقایسه ه خیلی خوبی بود چون یه بازی کاملا Free Roam و باید بگم که من تا الان خدا رو شکر همه سری بازیهای Final Fantasy رو دارم البته Version های قبلی رو مثل Crono Triger , FF 1,FF 2,FF 3, FF 4 ,FF V ,VI,VIIو.... با Emulator روی PC بازی کردم!;) و همرو دارم مرس از لطف شما..و در مورد حرفه ای شدن باید بگم که همه دوستان میتونن حرفه ای بشن و من کلا این تاپیک رو برپا کردم که اونایی که این بازی رو گذاشتن کنار بیان دوباره بازیش کنن و پیشرفت کنن و تکمیلترش کنن! و بفهمن که این بازی فقط Main Story نیست و کلی Gameplay و Sidequest داره! و من میتونم به کل سوالهای شما در هر موردی پاسخ بدم و کمکتون کنم که با این بازی بیشتر حال کنین چون یه بازی خیلی قویه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر