کمک در god of war 2

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
با سلام
من تازه بازی god of war 2 رو نصب کردم
بازی رو به اونجا رسوندم که بعد از زیر زمین میام بالا و سوار اسب با بال آتشین میشم
وقتی چندتا از اسب های پرنده رو میکشم یکی میاد که سوار اسب پرندست و چندتا تیر میندازه
سه تاشو جا خالی میدم ولی چهارمی میخورم بهم و اسب تعادل خودشو از دست میده
ازم میخواد که آنالوگ گیمپد رو چپ و راست کنم ولی هر کاری میکنم از اسب میفتم
کلافه شدم
کمکم کنید

شما داری روی پی سی بازی میکنی وقتی هم میگه انالوگ چپ رو بگردون خوب باید حتما بگردونی!!!مگر اینکه اصلا تیر نخوری ولی اینجا رو رد کنی بازم جاهای دیگه گیر میکنی سعی کن بازی نکنی این تنها کمکی هست که میهش کرد مگر اینکه 1 دسته گیر بیاری که بتونه بشناسه انالوگش رو کامپیوترت!!

rezagunner

کاربر سایت
Mar 6, 2011
3
داداش من تا اینجای بازی رو با آنالوگ رد کردم
مشکلی از بابت گیمپد ندارم مشکل اینه که وقتی آنالوگ رو چپ و راست میکنم بازم از اسب میفتم
شما میدونید من کجا رو میگم؟
از تیر آخر نمیشه فرار کرد
هر کاری انجام بدی بازم بهت میخوره

farhad828

کاربر سایت
Sep 7, 2009
8
با سلام . لطفا کمکم کنید هیچکی تا به حال هیج جا جوابمو نداده .
رسیدم به اون غولی که شبیه هشت پا می مونه ، یکی از بازو هاشو قطع کردم (همونی که باید ازش بری بالا) ولی بازو دومی هر کاری می کنم قطع نمیشه وقتی هم که میزنمش دایره میاد ولی سریع ترمیم میشه و میره .

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
اون قول هشت پا کاری نداشت تا اونجا که یادمه از بازوش میرفتیم بالا میزدیمش یه جسد هم یادمه افتاده بود رو زمین بر میداشتیم میذاشتیمش روی یه جایی بخار بلند میشد بعد پرش میکردیم بال باز میکردیم پرواز میکردیم با بال کله قول رو میزدیم تا اونجا من یادمه یه خورده سعی کنی راهش تابلو هست

A2D3D

کاربر سایت
Mar 8, 2009
6
سلام
آقا ما قسمتی که از تو دیواره آتش میپره بیرون گیر کردم
هرچی هم هم L1 میزنم ( زمانی که آتش میخواد برخورد کنه ) آتش رو برگشت نمیزنه
روی حالت آتشین ( L3+R3 ) هم بازم گلوله آتش رو برگشت نمیزنه

چه کنم ؟
ممون

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
سلام
آقا ما قسمتی که از تو دیواره آتش میپره بیرون گیر کردم
هرچی هم هم L1 میزنم ( زمانی که آتش میخواد برخورد کنه ) آتش رو برگشت نمیزنه
روی حالت آتشین ( L3+R3 ) هم بازم گلوله آتش رو برگشت نمیزنه

چه کنم ؟
ممون
همون موقع که توپ آتیش می یاد L1 رو بزن یه مربع بزن تا برگشت بده.

A2D3D

کاربر سایت
Mar 8, 2009
6
همون موقع که توپ آتیش می یاد L1 رو بزن یه مربع بزن تا برگشت بده.
سلام
داداش همرو امتحان کردم
اصلا جواب نمیده
مربع ، مثلث ، ضربدر ، دایره ، ال 1 و 2 و 3 ، از 1 و 2 و 3 ، دکمه های ترکیبی

هیچ کدوم ریفلکت نمیده:(

MBC PERSIA

کاربر سایت
Aug 14, 2008
307
نام
آرش
:(سلام بچه ها من تازه بال گرفتم توی بازی یعنی اوونجاییم که از اوون یارو بالشو میکنه و بعد برای خودش میگیره و من دقیقاً همون اولش که بال میگیرم یه جا پرواز میکنم و میرم توی فکر کنم دهن یه سخره مانند که توی اوون با چندتا موجود میجنگم ولی دیگه اوونجا نمیدونم باید چیکار کنم و فقط یه سنگ هستش که جلو و عقب میشه بردش و یه تیغ مانند که از سقف اوونجا زده بیرون همین......کمکم کنید تو رو خدا.....:(

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
اقا من اونجای که اسب بالدار کراتوس زیر دست یه غول سنگی گیر کردم
لطفا بگید باید چی کار کنم
شما باید بری جلوتر یکی از انگشت های آقا غوله که از بقیه جلوتره رو میزنی تا دستشو از راهت برداره میری جلوتر از دیوار میکشی بالا
بعد یه سری دشمن میکشی میری پایین کلا کاری با اون پرنده بالدار نداشته باش:d

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
:(سلام بچه ها من تازه بال گرفتم توی بازی یعنی اوونجاییم که از اوون یارو بالشو میکنه و بعد برای خودش میگیره و من دقیقاً همون اولش که بال میگیرم یه جا پرواز میکنم و میرم توی فکر کنم دهن یه سخره مانند که توی اوون با چندتا موجود میجنگم ولی دیگه اوونجا نمیدونم باید چیکار کنم و فقط یه سنگ هستش که جلو و عقب میشه بردش و یه تیغ مانند که از سقف اوونجا زده بیرون همین......کمکم کنید تو رو خدا.....:(
یکم بیشتر توضیح بده

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
خوب میری داخل یه اتاق که فقط یه جعبه هست برا کشیدن اگه از روبرو بکشی ببری داخل یه اتاق دیگه اینجا هست نمیتونی بری باید بری پشت اون بعدش ببری داخل میری داخل اتاق خوب حالا میری روی جعبه توی اتاق کوچیکه بعد میپری بالا جعبه یه راه هست تابلوی میرسی ............

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر