Nintendo 3DS

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام من یه 3ds خریدم آپدیتش 2.2.0 چطوری میشه بدون لحیم کاری و کارت r4 کپیخور کرد راهی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
دوستان من اهل تهرانم چند تا سوال در رابطه با 3ds داشتم
1 کنسول 3ds مدل اولیش تو تهران اکبندش گیر میاد و ایا کسی سراغ داره ؟
2 توی سایتایی مثل ebay و amazon و امثال اینا چی ؟ دقت کنید که 3ds ساده مدل اولی میخوام نه 2ds یا 3ds xl و همین طور اکبند
3 ایا 3DS برای این که هک بشه باید شرایط خاصی مثل ورژن خاص نرم افزاری و یا ریجن خاص و غیره داشته باشه
4 ایا 3ds یه کنسول ریجن لاک محسوب میشه ؟ یعنی مثلا بازی های ریجن uc فقط روی دستگاه uc اجرا میشه یانه ؟ بعد از هکم چطور میشه قضیه ریجن؟
5 برای هک حتما به کارت GETAWAY نیازه ؟ کارت getaway تو ایران گیر میاد یا نه ؟ غیر از getaway کارت دیگه ای هم هست ؟ بهترینشون کدومه و از کجا میشه گیر اورد
6 کیف و طلق مخصوصا طلق برای 3ds گیر میاد و هست؟
7 یه کارت مثل ds two که روی ds بازیای gameboy رو هم اجرا میکرد روی 3ds هم بازیای gameboy رو اجرا میکنه؟
8 جایی رو میشاسید که بشه کارتای ds مثل acecrad یا dstwo رو گیر اورد ؟
9 جایی رو میشناسید مه بشه باتری و کابل شارژ ds lite رو گیر اورد ؟
10 3ds مدل اولی که من میخوام با توجه به سال ساختش 100 درصد کپی خور میشه دیگه؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
ای ایها ناس کسی اینجا نیست جواب سوالای من رو بده؟ حداقل سوال یک و سه و پنج و هشت و ده رو جواب بدید میخوام بگم عموم برام از خارج بخره.

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دوستان من اهل تهرانم چند تا سوال در رابطه با 3ds داشتم
1 کنسول 3ds مدل اولیش تو تهران اکبندش گیر میاد و ایا کسی سراغ داره ؟
2 توی سایتایی مثل ebay و amazon و امثال اینا چی ؟ دقت کنید که 3ds ساده مدل اولی میخوام نه 2ds یا 3ds xl و همین طور اکبند
3 ایا 3DS برای این که هک بشه باید شرایط خاصی مثل ورژن خاص نرم افزاری و یا ریجن خاص و غیره داشته باشه
4 ایا 3ds یه کنسول ریجن لاک محسوب میشه ؟ یعنی مثلا بازی های ریجن uc فقط روی دستگاه uc اجرا میشه یانه ؟ بعد از هکم چطور میشه قضیه ریجن؟
5 برای هک حتما به کارت GETAWAY نیازه ؟ کارت getaway تو ایران گیر میاد یا نه ؟ غیر از getaway کارت دیگه ای هم هست ؟ بهترینشون کدومه و از کجا میشه گیر اورد
6 کیف و طلق مخصوصا طلق برای 3ds گیر میاد و هست؟
7 یه کارت مثل ds two که روی ds بازیای gameboy رو هم اجرا میکرد روی 3ds هم بازیای gameboy رو اجرا میکنه؟
8 جایی رو میشاسید که بشه کارتای ds مثل acecrad یا dstwo رو گیر اورد ؟
9 جایی رو میشناسید مه بشه باتری و کابل شارژ ds lite رو گیر اورد ؟
10 3ds مدل اولی که من میخوام با توجه به سال ساختش 100 درصد کپی خور میشه دیگه؟
سلام دوست عزیز
1.نه بعید پیدا بشه ولی دست دوم شاید
2.تو آمازون شاید نوش گیر بیاد ولی با توجه به قیمت دلار ارزش نداره
3.اگه رویه ورژنهای خاصی باشه راحت تر کپیخور میشه
4.ریجن لاک هست دوست عزیز ولی اگه هک بشه ریجن فری میشه
5.نه نیازی نیست روشهای بهتری هست اگه گیر بیاد گرونه
6.شاید گیر بیاد
7.آره البته اگه گیرت بیاد این کارته
8.چند تا سایت هستن ولی خودم خرید نکردم ازشون
9.نه به سختی گیر بیاد
10.ربطی نداره رفیق به آپدیت دستگاه ربط داره
به طور کلی پیشنهاد من اگه در حد 600تا 900 گیرت اومد ارزش خرید داره اگه خریدی نتونستی کپیخور کنی به من پیام بده موفق باشید

• Like
Reactions: Aperture

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
سلام دوست عزیز
1.نه بعید پیدا بشه ولی دست دوم شاید
2.تو آمازون شاید نوش گیر بیاد ولی با توجه به قیمت دلار ارزش نداره
3.اگه رویه ورژنهای خاصی باشه راحت تر کپیخور میشه
4.ریجن لاک هست دوست عزیز ولی اگه هک بشه ریجن فری میشه
5.نه نیازی نیست روشهای بهتری هست اگه گیر بیاد گرونه
6.شاید گیر بیاد
7.آره البته اگه گیرت بیاد این کارته
8.چند تا سایت هستن ولی خودم خرید نکردم ازشون
9.نه به سختی گیر بیاد
10.ربطی نداره رفیق به آپدیت دستگاه ربط داره
به طور کلی پیشنهاد من اگه در حد 600تا 900 گیرت اومد ارزش خرید داره اگه خریدی نتونستی کپیخور کنی به من پیام بده موفق باشید
دست شما درد نکنه قربان بابت جواباتون والا این سوالات مال خیلی وقت پیشن جواب 90 درصدشون رو خودم فهمیده بودم با همین قیمتی که گفتید دنبال 3ds میگردم حالا هر وقت خریدم اگه کپیخور نبود چشم حتما برای کپیخور مزاحمتون میشم چون ممکنه عموم بیاره یا دست دوم از اینجا بگیرم و دست دوما تو ایران اکثرا کپیخورن بازم خیلی ممنون از جواباتون.

• Like
Reactions: Reza0017

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
دست شما درد نکنه قربان بابت جواباتون والا این سوالات مال خیلی وقت پیشن جواب 90 درصدشون رو خودم فهمیده بودم با همین قیمتی که گفتید دنبال 3ds میگردم حالا هر وقت خریدم اگه کپیخور نبود چشم حتما برای کپیخور مزاحمتون میشم چون ممکنه عموم بیاره یا دست دوم از اینجا بگیرم و دست دوما تو ایران اکثرا کپیخورن بازم خیلی ممنون از جواباتون.
شرمنده دیگه رفیق من تازه چک کردم بازی سنتر هم اعلامیه نداد که زودتر چک کنم

• Like
Reactions: Aperture

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من دارم با کارت r4 هر جفت کارت ها نسخه 4.3 هم هست اما کپی خور کارتش خیلی داستان داره بازی های جدیدم اجرا نمی کنه چطوری کپی دائمش کنم چون چنتا کلیپ دیدم هکس خیلی داستان داره راه راحت تری هست سریع هکش کنم ضمنا سایت gate way هم کلا جمع شده نمی شه دیگه راحت هکش کرد مثل:اینکه

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
من دارم با کارت r4 هر جفت کارت ها نسخه 4.3 هم هست اما کپی خور کارتش خیلی داستان داره بازی های جدیدم اجرا نمی کنه چطوری کپی دائمش کنم چون چنتا کلیپ دیدم هکس خیلی داستان داره راه راحت تری هست سریع هکش کنم ضمنا سایت gate way هم کلا جمع شده نمی شه دیگه راحت هکش کرد مثل:اینکه
بهترین کار به نظر من دوست عزیز اینه که هک نرم افزاریش کنید و اگرم سخته بدید به یه نفر وارد براتون انجام بده کلا دو تا راه داره اگه اشتباه نکنم از طریق فلش کارتایی مثل stargate و gateaway که سخت گیر میان و گرونن و شاید مشکل اپدیت داشته باشن و راه دیگه هم هک نرم افزاری هست که خودش به دو روش تقسیم میشه با توجه به فریمور دستگاه که اینم خطر بریک داره یه ادم وارد باید ردیفش کنه البته من خودم دستگاه رو ندارم اطلاعاتم 100 درصد نیست ولی همینه به احتمال زیاد.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
بهترین کار به نظر من دوست عزیز اینه که هک نرم افزاریش کنید و اگرم سخته بدید به یه نفر وارد براتون انجام بده کلا دو تا راه داره اگه اشتباه نکنم از طریق فلش کارتایی مثل stargate و gateaway که سخت گیر میان و گرونن و شاید مشکل اپدیت داشته باشن و راه دیگه هم هک نرم افزاری هست که خودش به دو روش تقسیم میشه با توجه به فریمور دستگاه که اینم خطر بریک داره یه ادم وارد باید ردیفش کنه البته من خودم دستگاه رو ندارم اطلاعاتم 100 درصد نیست ولی همینه به احتمال زیاد.

کارت r4 هم ابی هم قرمزشم دارم اما سایتش بسته شده

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
کارت r4 هم ابی هم قرمزشم دارم اما سایتش بسته شده
نمیدونم والا زیاد در رابطه با فلش کارتا اطلاع ندارم اصلا مگه کارتی به نام r4 برای 3ds اومد که بتونه بازی های 3ds رو اجرا کنه؟ اگرم دنبال اپدیتاش هستید فکر کنم غیر از سایت اصلیش هم بشه گیرشون اورد میتونید برید سایت gbatemp دنبال جواب بگردید و اگرم تونستید سوال کنید اونجا هم تراکم کاربراش بیشتره هم اطلاعات بیشتری دارن.

• Like
Reactions: s.1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر