Need for Speed™ Hot Pursuit _ Online With IRANians

Altar

کاربر سایت
Nov 27, 2009
69
Need for Speed™ Hot Pursuit _ Online

سلام به همگی...

اگه Need for Speed™ Hot Pursuit آنلاین بازی میکنید GT خودتون رو بگید تا همدیگرو Add کنیم و به جای اینکه با خارجی ها بازی کنیم با ایرانیها مسابقه بدیم .

Need_For_Speed_Hot_Pursuit_12765766085006.jpg

اگه تعدادمون زیاد شد توافقی یه ساعت خاص قرار میذاریم تا همه اونموقع on شیم و بازی کنیم .

screenshot_x360_need_for_speed_hot_pursuit048.jpg

گیمر تگ افرادی که Need for Speed آنلاین بازی میکنن :

RegencyAltar

nIMa AZX
MiladCM
Nader324s
pesariroony
farzadreza
HERO7293
hos505
OMID1976
reza46

hraspy
T Elite x
T Major x
به امید دیدار ;)

آخرین ویرایش:

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
مگه آنلاینش فقط 48 ساعت (2 روز) به صورت Trial فعال نمیشه ؟ بعد میگه پوینت بده بره همیشه آنلاینش رو بازی کن
من که رفتم آنلاینش فقط 48 ساعت (2 روز) بهم اجازه داد ، بعد از تمام شدن این وقت دیگه نمیتونم آنلاینش رو بازی کنم و باید با پوینت کد فعال سازی آنلاین همیشگیش رو خریداری کنم
حالا با این تفاسیر چه فایده داره گروه تشکیل دادن !

Altar

کاربر سایت
Nov 27, 2009
69
مگه آنلاینش فقط 48 ساعت (2 روز) به صورت Trial فعال نمیشه ؟ بعد میگه پوینت بده بره همیشه آنلاینش رو بازی کن
من که رفتم آنلاینش فقط 48 ساعت (2 روز) بهم اجازه داد ، بعد از تمام شدن این وقت دیگه نمیتونم آنلاینش رو بازی کنم و باید با پوینت کد فعال سازی آنلاین همیشگیش رو خریداری کنم
حالا با این تفاسیر چه فایده داره گروه تشکیل دادن !
برا همه خب بعد همون 2 روز تمومه اونایی که کد وارد کردند و دائمی بازی میکنن وقتی تعدادمون زیاد شه حالا یه ساعت قرار میذاریم و بازی میکنیم (فایدشم حد اقل اینه که با یه عده ایرانی بازی کردیم)

arash_a59

کاربر سایت
Feb 10, 2011
188
شما هم که ؟؟؟
آنلاین بازی کردن اینا که کاری نداره

برید online pass و profile رو از اینجا دانلود کنید حالشو ببرید:

http://www.4shared.com/file/50H7bluP/online_pass_2.html

add rep plz
یه مرد پیدا شه برای من و امثال من (مبتدی) دقیق توضیح بده برای آنلاین بازی کردن nfs hp باید چیکار کرد( ایکس باکس)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر