راهنمایی و اطلاعات تکمیلی برای خرید Xbox360

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
دوستان من یه کنسول الایت دارم با هارد 120 آخرین بازی باهاش gta v انجام دادم دیگه رفتم خدمت اینم افتاد تو خونه کسیم نبود بازی کنه حالا هم که درگیر کار شدیم وقت بازی ندارم اما از یه طرف دیدم متال 5 اومده و فوتبال جدید داره میاد نمیدونم بفروشمش یا نه. حالا اگر بخوام بفروشم چه قیمتی می ارزه ؟ دوتا دسته ارجینال داره با هارد و شارژر همیشه هم از روی هارد بازی انجام میدادم (پخش آهنگ) .
به نظرم بین 700 تا 800 تومن میتونی بفروشیش

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
منم ی کنسول اسلیم 4 گیگ دارم فوق العاده کم کار کرد و از ایکس باکس های قبلیم 100 تا بازی روش دارم چقد میرزه؟؟
4 گیگ هم خریدش ضرره هم فروشش
فک کنم 500 تومن ازت بخرن شایدم تا 550 بتونی بفروشی (با بازی ها این قیمت)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
چراااااااااا؟
یعنی از الایت ارزونتره؟؟؟مگه میشه؟؟؟؟
از خیلی جهات از elite هم بهتره هم پیشرفته ـتر ولی شما هاردش رو هم در نظر بگیر
هم فضایِ کمی داره هم خیلی از بازی ها (مخصوصا بازی های ea) رویِ 4 گیگ نصب نمیشن
اگه 250 بود آره میتونستی زیاد بفروشی ولی فک نکنم 4 گیگ رو دست دومش رو الان بتونی بیشتر از 600 بفروشی

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
از خیلی جهات از elite هم بهتره هم پیشرفته ـتر ولی شما هاردش رو هم در نظر بگیر
هم فضایِ کمی داره هم خیلی از بازی ها (مخصوصا بازی های ea) رویِ 4 گیگ نصب نمیشن
اگه 250 بود آره میتونستی زیاد بفروشی ولی فک نکنم 4 گیگ رو دست دومش رو الان بتونی بیشتر از 600 بفروشی
عزیزم اگه هارد نمیخورد بله ولی هارد بهش وصل میشه و اینکه بازی هارو میشه رو فلش هم ریخت

• Like
Reactions: bazicon

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
عزیزم اگه هارد نمیخورد بله ولی هارد بهش وصل میشه و اینکه بازی هارو میشه رو فلش هم ریخت
منظوره منم همونِ دیگه روی فلش هم نصب نمیشن بعضی از بازی ها
خب برادره من الان 150 تا 200 تومن باید پولِ هارد بدی اگه هارد روش بود آره ولی وقتی هاردش 4 گیگ هست که طرف نمیاد 200 تومن اضافی بده میره یه اسلیم 250 گیگ میخره :d
من خودم 360 رو هنوز دارم ولی بیشتره دوستام که فروختن اینجوری بوده وگرنه دروغ که نمیگم
مگه اینکه یه 250 یا 320 خودت روش بذاری بعد بفروشیش

vertigo123

کاربر سایت
Dec 26, 2009
2
با سلام .
دوستان یک راهنمایی می خواستم در مورد انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one:
راستش وقت کمی دارم و فقط می خوام بعضی روزا چند ساعت مشغول باشم، حالا اینکه چرا بین این دو تا موندم:
اول اینکه چون one هنوز هک نشده برای خرید هر بازی نمیتونم 200 تومن هزینه کنم ولی
از طرفی نمیدونم عملکرد کینکت 360 هم مثل one با کیفیته که بخوام با خانواده سرگرم بشیم یا نه و آیا تفاوت سرعت و گرافیکشون محسوس هست؟
ضمنا نمیدونم نسل قبل که قدیمی شده بازی براش میاد حالا چه ورزشی مثل fifa یا اکشن و... یا اینکه یکسال بعد بازی جدید نمیاد و فقط باید بازیهای تکراری بازی کنیم؟ یا مثلا نسل قدیم دیگه میشه بعدا آنلاین بازی کرد؟
خلاصه چون تا حالا کنسول نداشتم و فقط یه بار میتونم برای خرید یکیشون هزینه کنم شما راهنمایی کنید
همونطور که گفتم حرفه ای نیستم و بازی انحصاری و این چیزا برام مهم نیست.
با سپاس.

eshariat

کاربر سایت
Sep 30, 2011
6
نام
احسان
سلام
به نظرتون اين زيادي ارزون نيست؟ خوبه اصلا اين مدل؟
ایکس باکس آرکید در حد آک
آگهی ایکس باکس آرکید در حد آک روی دیوار
از مدلها و مين بوردهاي ايكس باكس خيلي سر در نميارم، ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام
به نظرتون اين زيادي ارزون نيست؟ خوبه اصلا اين مدل؟
ایکس باکس آرکید در حد آک
آگهی ایکس باکس آرکید در حد آک روی دیوار
از مدلها و مين بوردهاي ايكس باكس خيلي سر در نميارم، ممنون ميشم راهنمايي كنيد
این مدل 360 که خیلی قدیمی شده و 5.4 سالی هست از روش تولید نمیکنن و معمولا هم هاردش خیلی جاش کمه فوقش تا 60 گیگ رو ساپورت کنه هم مادربوردش زود میسوزه اگه خیلی باهاش بازی کنی
برا همین ارزونه.البته منظورم از زیاد بازی کردن 3.4 ساعت هست میتونی مثلا روزی 1 ساعت بازی کنی یا دو ساعت اونم چند دفعه در روز که یه وقت نسوزه
فقط باید از طرف بپرسی مادبوردش چیه چون اگه jasper باشه دیگه احتمال سوختن و سه چراغه شدنش خیلی کمه و راحت میتونی بیشتر از 2 ساعت باهاش بازی کنی

• Like
Reactions: bazicon

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
سلام
ميخوام براي خواهرزادم ايكس باكس ٣٦٠ بگيرم
نميدونم چه مدلي بگيرم،هر فروشنده تو توپخونه يه چي ميگفت!
همه كنسولا رفرشن؟؟
چي بگيرم پس؟
یه اسلیم 250 گیگ بگیر اگرم خواستی یه کینکت هم بگیر خیلیم خوب!
ینی چی رفرشن؟!

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
درود
قصد خرید XBOX 360 ELITE و یا SLIM با کمترین هزینه ممکن را داشتم (دست دوم یا نو بودنش مهم نیست )

پیشاپیش از راهنمایی دوستان ممنونم

اگر هزینه براتون مطرح هست یه مدل فت (حالا یا الایت یا معمولی) Jtag شده بگیرید و اگر هم میخواهید به لایو وصل بشید LT3 بگیرید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر