مشکلات Kinect

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
فکر کنم از نظر برق فرق داشته باشه که باید از ترانس استفاده کنید.

راستی یک سوال نا مربوط. مگه الان آوردن هر کالای الکتریکی به صورت مسافری قاچاق نیست؟ مگه این که بی جعبه بیاری.

اوردن هركالا كه جنبه تجاري پيدا نكند توسط مسافر معاف از گمرك است
اگر كينكت شما ٢ تا كينكت هم بياريد مشكلي نيست

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53

ممنون.

شما که چند وقتی هم هست تو سایتتون نوشتید تعمیرات کینکت هم انجام میدید، میخواستم بدونم میتونید این مشکلی که ارور C00000C2 میده رو برطرف کنید؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
ممنون.

شما که چند وقتی هم هست تو سایتتون نوشتید تعمیرات کینکت هم انجام میدید، میخواستم بدونم میتونید این مشکلی که ارور C00000C2 میده رو برطرف کنید؟

اگر پیام سنسور باید بله تعمیر میشه
البته بقیه خطا ها هم انجام میشه

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
دقیقا همینطوره چون من پدر مادرم آمریکا زندگی میکنند هر وقت که میان ایران کلی وسیله برقی میارن مثلا پارسال , 2 تا آیفون یدونه لپتاپ و بدونه کنسول wii آوردن موردی هم پیش نیومد .
ضیا جان میشه بهم شما بگی آیا از لحاظ برق مشکل داره یا نه اگه داری چقدر خرجشه ؟

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دقیقا همینطوره چون من پدر مادرم آمریکا زندگی میکنند هر وقت که میان ایران کلی وسیله برقی میارن مثلا پارسال , 2 تا آیفون یدونه لپتاپ و بدونه کنسول wii آوردن موردی هم پیش نیومد .
ضیا جان میشه بهم شما بگی آیا از لحاظ برق مشکل داره یا نه اگه داری چقدر خرجشه ؟
شما اگز xbox اسلیم دارید که اصلا نیازی به برق جدا ندارید از کابل usb دستگاه استفاده میکنید و مشکلی ندارید
اگر دستگاه شما phat هست چون برق usa 110 هست باید یک تبدیل و یا یک آداپتور جدا بخرید

milad_magnet

کاربر سایت
Jan 26, 2011
42
ممنون ضیا جان آره اسلیمه دستگاه
الان LT2 دستگاه من واسه بازی با کینکت فقط آپدیت روی بازی رو نصب کنم کافیه ؟
شما اگز xbox اسلیم دارید که اصلا نیازی به برق جدا ندارید از کابل usb دستگاه استفاده میکنید و مشکلی ندارید
اگر دستگاه شما phat هست چون برق usa 110 هست باید یک تبدیل و یا یک آداپتور جدا بخرید

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
مشکلت حل شد خبر بده.

سنسور IR رو تعویض کرد و مشکل حل شد اما یه مشکل جدید برخوردم اونم اینکه کینکت که روشن میشه همون اول که پایین و بالا میشه برای تنظیم ، فقط پایین می یاد و دیگه بالا بر نمی گرده ، بخاطر همین مجبور شدم جلوشو کمی بالاتر بیارم تا کامل بگیره ، این کینکته بازیش گرفته و تا اندازه یه کینکت نو خرج رو دست من نذاره ول کن نیست

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
سنسور IR رو تعویض کرد و مشکل حل شد اما یه مشکل جدید برخوردم اونم اینکه کینکت که روشن میشه همون اول که پایین و بالا میشه برای تنظیم ، فقط پایین می یاد و دیگه بالا بر نمی گرده ، بخاطر همین مجبور شدم جلوشو کمی بالاتر بیارم تا کامل بگیره ، این کینکته بازیش گرفته و تا اندازه یه کینکت نو خرج رو دست من نذاره ول کن نیست

سلام

اگر گفته سنسور ir عوض شده كلك زده
اين قطعه رو به سختي گير اوردم و به همين راحتي دست هر تعمير كاري نيست

بعضي وقت ها اين سنسور خراب نميشه بلكه موقيتش خراب ميشه كه با باز و بسته كردن درست ميشه

اگر واقعا ir رو عوض ميكرد مشكل شما حل ميشد

sadra73

کاربر سایت
Jun 20, 2010
53

سلام.
چقدر گرفت؟

---------- نوشته در 11:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

سلام

بعضي وقت ها اين سنسور خراب نميشه بلكه موقيتش خراب ميشه كه با باز و بسته كردن درست ميشه

بعید نیست از قطعات کینکت های خرابی که بعضی تعمیرکارها خرد میکنند استفاده کرده باشه. یک تعمیر کار این طوری به تورم خورده بود. باز خوب بود که خودش گفت از کجا قطعه رو تهیه کرده.

اگه بعضی وقت ها مشکل با باز و بسته کردن حل میشه یعنی مشکل از سوکتش هست؟
یک بار تنها تعمیرکار شهرمون بازش کرد که چیزی هم ازش نفهمید.

آخرین ویرایش:

hrahere

کاربر سایت
Jul 2, 2009
43
سلام

دوست عزیز کلکی در کار نبود جلوی خودم باز کرد یه کینکت دیگه هم که خریده بود تا برای تعمیرات ازش استفاده کنه باز کزد و سنسور IR رو در آورد و داخل کینکت من گذاشت و بست و تحویل داد ، الانم مشکل فقط تو اینه که کینکت بعد از روشن شدن فقط می یاد پایین و بالا بر نمی گرده و من مجبور شدم یه کمی جلوشو بالاتر بیارم و بدون مشکل کار می کنه

IR کینکت خودمم که خراب بود رو بهم داد

بد نیست که zia قیمت تعویض سنسور IR رو بگه تا بدونیم و بعدش من میگم چقدر هزینه کردم ،
در مورد سنسور IR بعید میدونم بشه گیرش آورد ، فکر می کنم همه یه کینکت استوک تهیه می کنن و از قطعاتش استفاده می کنن و کلی سود آوری داره ، وقتی قیمت قطعاتش رو با هم جمع می کنی می بینی300 بالاتر میزنه در صورتی که خودش 200 تومنه

آخرین ویرایش:

zia

کاربر سایت
Sep 17, 2006
894
دوست عزیز کلکی در کار نبود جلوی خودم باز کرد یه کینکت دیگه هم که خریده بود تا برای تعمیرات ازش استفاده کنه باز کزد و سنسور IR رو در آورد و داخل کینکت من گذاشت و بست و تحویل داد ، الانم مشکل فقط تو اینه که کینکت بعد از روشن شدن فقط می یاد پایین و بالا بر نمی گرده و من مجبور شدم یه کمی جلوشو بالاتر بیارم و بدون مشکل کار می کنه

IR کینکت خودمم که خراب بود رو بهم داد

بد نیست که zia قیمت تعویض سنسور IR رو بگه تا بدونیم و بعدش من میگم چقدر هزینه کردم ،
در مورد سنسور IR بعید میدونم بشه گیرش آورد ، فکر می کنم همه یه کینکت استوک تهیه می کنن و از قطعاتش استفاده می کنن و کلی سود آوری داره ، وقتی قیمت قطعاتش رو با هم جمع می کنی می بینی300 بالاتر میزنه در صورتی که خودش 200 تومنه

دست مزد ها كاملا متفاوت هست جاي اين بحث اينجا نيست اما چون سوال كرديد

كليه قطعات جانبي كينكت رو وارد كرديم بصورت كالا پلم و استفاده نشده
به علت گارانتي محصولات خودمون توي ايران اصلا اين قطعات گير نمياد توي خارج كشور هم همينطور

هزينه تعويض سنسور توسط ما 80 هزار تومان هزينه بر خواهد بود

MEKABIZ

کاربر سایت
Sep 5, 2010
9
سوال

سلام دوستان عزیز من آخرین بار دستگاه Fat خودم رو ابتدای بهار امسال آپدیت کردم و اون ۱۰ تا ۱۵ تا بازی اول کینکت رو بدون مشکل بازی می‌کردم چند وقتی مشغول کار بودم و بازی رو کنار گذاشته بودم حالا میخوام ببینم آیا واسه اجرای بازیهای کینکت بعد از مرداد ماه یعنی بعد از child of eden احتیاج به آپدیت دستگاه دارم یا خیر اگه احتیاج دارم می‌شه راهنماییم کنید با تشکر

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
سلام دوستان عزیز من آخرین بار دستگاه Fat خودم رو ابتدای بهار امسال آپدیت کردم و اون ۱۰ تا ۱۵ تا بازی اول کینکت رو بدون مشکل بازی می‌کردم چند وقتی مشغول کار بودم و بازی رو کنار گذاشته بودم حالا میخوام ببینم آیا واسه اجرای بازیهای کینکت بعد از مرداد ماه یعنی بعد از child of eden احتیاج به آپدیت دستگاه دارم یا خیر اگه احتیاج دارم می‌شه راهنماییم کنید با تشکر

آپدیت LT3 رو بریزید بازی های جدید رو بازی کنید.

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
سلام من یک کینکت نو گیر اووردم میگه 230 البته فر وشنده میگه توی پکش فقط سیم وصل شدن به slim هست و باید یک آداپتور بزاری براش که اونم گفت یک دست دو داره برام میزاره حالا آیا راست گفته یا این کینکت از اون تغلبی تعمیری ها است

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر