آموزش دیدن عکسهای Kinect Adventure روی کامپیوتر

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
من این روشی را که اینجا میگذارم، فعلا تونستم روی بازی Kinect Adventure انجام بدهم، چندتا بازی دیگر را امتحان کردم ولی انجام این عمل روی آنها به راحتی Kinect Adventure نیست.

متاسفانه من دستگاهم آلمانی هستش، برای همین چندتا عکس دشبورد را مجبور شدم از اینترنت کش برم، اگر کسی تونست و با کیفیت خوب عکس گرفت، لطفا برای من بفرسته که جایگزین کنم.

برای شروع به یک USB Stick احتیاج داریم، اگر USB Stick شما قابل استفاده روی XBox360 نیست، آن را فرمت کنید.

حالا توی دشبورد دستگاه XBox360 به System Settings بروید و گزینه Memory را انتخاب کنید.

در اینجا باید هارد و USB خودتون رو ببینید. (چون عکس از جاییه، USB توش نیست :d )

حالا روی گزینه Hard Disk کلید A را بزنید و از لیستی که میاد گزینه Games را انتخاب کنید.

بازی Kinect Adventure را پیدا کنید و روی آن کلید A را بزنید.

در اینجا فایلهای زیادی را میبینید. عکسها با یک چیزی مثل Picture Moment مشخص شده اند، و از قدیم به جدید مرتب شده اند، با کلیدهای RT و LT میتوانید توی لیست 10 تا 10 تا بالا و پایین بروید.
حالا روی هر کدام از اون گزینه ها که خواستید کلید A را بزنید و بعد گزینه Copy را انتخاب کنید و به عنوان مقصد USB Stick را برگزنید.

این عمل را برروی هر چندتا عکس که خواستید انجام بدید.

مثلا من سه تا عکس رو برداشتم.

حالا USB Stick رو به کامپیوتر بزنید و با برنامه USBXTAFGUI باز کنید.

به جایی بروید که عکسها هستند و دکمه راست ماوس را بزنید و گزینه Extract را انتخاب کرده و مسیری را برای کپی این فایلها مشخص کنید.

Clipboard02.jpg

حالا برنامه را ببندید و برنامه Le Fluffie App را اجرا کنید.

از منوی File گزینه Open a File را انتخاب کنید.

یکی از فایلهایی را در مرحله قبل Extract کردید انتخاب کنید.

Clipboard04.jpg

به قسمت Content بروید و روی فایلی که با PM شروع شده دوباره کلید راست ماوس را بزنید و Extract را انتخاب کنید.

این فایل در حقیقت همان عکس شما است، برای همین آن را با یک نام با پسوند JPG ذخیره کنید.

Clipboard07.jpg

همین، حالا از عکس خود در کامپیوتر لذت ببرید. :d

B!G BOSS

کاربر سایت
Apr 2, 2010
651
نام
Naked Snake
سلام بازم اقای هومن عزیز یک پست عالی وکاربردی زدند
اقا واقعا که بازی زیبایی بود و این اموزش رو هم فردا اجرا می کنم

با تشکر

نه مثل بعضی ها برای بردن رنک بالاتر واسه هر چرت وپرتی پست میزنند بعضی ها کاری ندارم چه کسانی)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مرسی هومن جان عالی بود.

فقط من یک مشکل دارم. تمام این کارهایی که گفتی رو انجام دادم و فایل jpg رو هم درست کردم اما وقتی می خواد عکس رو نشون بده برنامه روی ویندوزم میگه عکس صدمه دیده یا خیلی بزرگ هست که نمیتونه نشون بده. مشکل کجاست؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
مرسی هومن جان عالی بود.
فقط من یک مشکل دارم. تمام این کارهایی که گفتی رو انجام دادم و فایل jpg رو هم درست کردم اما وقتی می خواد عکس رو نشون بده برنامه روی ویندوزم میگه عکس صدمه دیده یا خیلی بزرگ هست که نمیتونه نشون بده. مشکل کجاست؟

فایلی که در نتیجه Extract دوم ایجاد میشه بدون شک یک فایل jpeg نیست. کافیه با یک برنامه Hex Editor بررسیش کنید.

حرف شما درسته، الان بررسی کردم، من با برنامه IrfanView خیلی راحت بازشون کردم، بعدش دوباره زدم Save کرد، حالا فایل یک کمی هم بزرگتر شد ولی توی ویندوز دیگه بدون مشکل نشون داده میشه.

راهی نیست همه عکسا رو یک جا بشه انتخاب کرد اخه دونه دونه خیلی زمان بره

نه متاسفانه راهی نداره، اگر کابل اتصال هارد به کامپیوتر دارید میتونید فایلها را مستقیم توی کامپیوتر بیارید ولی با USB فقط همین یک راه رو گذاشتن.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان از این لینک می تونند اون برنامه ای که هومن جان بهش اشاره کرد رو دانلود کنند تا به راحتی عکس ها رو مشاهده کنند.

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
کدوم مرحله؟ من عکسارو میارم تو پیسی ، بعد اکسترکت میکنمشون یه جا ، بعد با IV که میخوام ببینمشون ارور میده.

مراحله کارم درسته؟

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
کدوم مرحله؟ من عکسارو میارم تو پیسی ، بعد اکسترکت میکنمشون یه جا ، بعد با IV که میخوام ببینمشون ارور میده.

مراحله کارم درسته؟دوتا برنامه هست باید تو هردوتا اکسترک کنی یه بار دیگه نگاه کن به اولین پست برنامه اولی نباید jpg بزنی چون کل کارت خراب میشه

این فایل در حقیقت همان عکس شما است، برای همین آن را با یک نام با پسوند JPG ذخیره کنید.

Clipboard07.jpg

داداش اگه دقت کنی باید اسمی که برای فایلت تو برنامه دومی انتخاب کردی حتما پسوند jpg داشته باشه یعنی بعد از اسم باید .jpg بزنی(اول یه دات بعد jpg)

برنامه Le Fluffie App وقتی میخوای xtrack کنی باید ای پسوند رو بزنی
مرگ من یه بار درست بزن:dیه پست های همین تایپیک یه نگاه بنداز شاید مشکل شما از جای دیگه باشه

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
با لي فلافي كار نميكنم اجرا نميشه ، با همين IV تنها نميشه؟
من هركاري شد رو تست كردم پسوند هم زدم ولي بيرون از برنامه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر