خاطرات و حرکات شما با Kinect

ahmadrezab23

کاربر سایت
Jul 22, 2007
30
من یه 2 3 روزی میشه xbox ,و کینکت گرفتم قبلش اینجارو میخوندم الان که گرفتمش کلن ظاهر اتاقم عوض شده که یه فضای خالی داشته باشم با هرکیم بازی میکنم قبلش فیلمی که واسشون حادثه رخ میدرو میزارم 2 تایی حواسمونو جمع میکنیم که خلاصه سالم بمونیم:D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من یه 2 3 روزی میشه xbox ,و کینکت گرفتم قبلش اینجارو میخوندم الان که گرفتمش کلن ظاهر اتاقم عوض شده که یه فضای خالی داشته باشم با هرکیم بازی میکنم قبلش فیلمی که واسشون حادثه رخ میدرو میزارم 2 تایی حواسمونو جمع میکنیم که خلاصه سالم بمونیم:D
خب خاطرش کو:D
=============
امروز داشتم بوکس بازی می کردم خیلی تو جو بودم، بابام یهو اومد تو با مشت زدم تو پیشونیش:D:|
تا الان داره بهم میگه خیلی خری:D:D

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
آقا مام بالاخره کیکت گرفتیم:d
تا حالا 3 4 بار همسایه پایینیمون اومده بالا گیر داده مام براش درو واز نکردی مثلا خونه نیستیم:d
اما بهدش یا میزدیم دنس سنترال یا فوروت نینجا.همه کت و کولم درد می کنه دیشبم با خواهرم بازی می کردیم زدم تو دماغش از دیشب تا حالا باهام قهره:|

almasi arsalan

کاربر سایت
Dec 4, 2011
272
آقا ما داشتیم کینکت بازی میکردیم یه لحظه پریدم دستم گرفت به پنکه دستم قطع شد تا اومدم پایین 5و6 تا تیر خوردم وقتی اومدم رو زمین ماموت رفت روم الان دارم از(hell) بهتون پیام میدم.

(((سر جمعی از سخنان این تاپیک ))) "by:"arsalan

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
سلام:dیه روز داشتیم دونفری کینکت میزدیم تو پرش از مانع ادونچر؟ محکم کبوند بم آسفالت شدم :blink1:(نه نشدم ولی خب درد داره!) بعدش دیگه خسته شده بودم دراز کشیدم که یه هوو پاش رفت رو دست منه بدبخت! انگشت کوچیکم چسبید کف دستم بدجور:((

حالاخوبه من یه ذره بدنم مقاومه وگرنه با اتفاقایی که برام افتاده بودالان تو قبرستون بودم:d

خدا قوت:x

EMS

کاربر سایت
Feb 19, 2011
54
نام
علیرضا
دیروز با داداشم داشتم تنیس اسپرت 2 میزدم، اون زد توپ رفت بالا، بعد من اومدم جواب بدم یه لحظه احساس کردم تو زمین تنیسم، پریدم بالا تا محکم کوب بزنم و جواب بدم که دستم محکم خورد به لوستر و یکی از شاخه های لوستر خم شد اومد پایین. شانس آوردم دستم مشت بود و دستم نشکست. فقط چندتا خراش کوچیک برداشت. کلا اون قسمت لوستر غر شد و با بدبختی صافش کردم تا مثل اولش بشه. قد بلندی هم دردسره! :d

i$ahar

کاربر سایت
Aug 6, 2012
365
نام
Sahar
دوستان ميتونيد ي چنتا راحل بگيد مامان بابا رو راضي كنيم كينكت بگيرن؟تولدمم نزديكه كمتر از ي هفته مونده!تازه جايزه قبولي از تيزهوشانمونم ندادن!

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
دوستان ميتونيد ي چنتا راحل بگيد مامان بابا رو راضي كنيم كينكت بگيرن؟تولدمم نزديكه كمتر از ي هفته مونده!تازه جايزه قبولي از تيزهوشانمونم ندادن!
کینکت نگیر بابا مسخرست.
اوایلش خوبه بعد میندازی گوشه خونه

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
اوووووووووففف چیزی که زیاده راه حل
یه چند تا فیلم از کینکت نشون بده .
بعد مثلا بگو با بازی ورزشی هاش میتونی 10 کیلیو لاغر کنی.
یه چند تا خالی بندی کنی حله:>
یعنی واقعا این راه حل هارو نمیدونستی؟

.jozef

کاربر سایت
Jul 9, 2012
396
نام
پارسا
آقا من داشتم با پسر خالم (کوچیکه سوم دبستانه)ساعت دو نصفه شب کینکت بازی میکردم .بازیش بوکسینگ بود من پام رو آووردم بالا ببینم اگد میزنه یه نه پسر خالم جو گیر شد همچین پاشو آورد بالا اون یکی پاش سر خورد پخش زمین شد حالا مامانم اومده میگه چیکار کردی بچه رو نصفه شبی چرا نخوابیدید؟پسر خالم هم برا این که واسه دیر خوابیدن دعواش نکنن به مامانم میگه خاله داشت میباخت برا این که ببره زد توسرم کوبیدم زمین.
من:-o
مامانم)x
پسر خالم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر