راهنمای فارسی و کامل بازی Resident Evil 4

به نظر شما راهنمای این بازی چطور است ؟؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    84

hajagha

کاربر سایت
Jul 30, 2008
6
سلام.
من تو قسمت باغ سالازار گير كردم . اصلا نميدونم از كجا بايد برم داخل باغ . تو توضيحات شما نوشتيد از پله ها بايد رفت پايين ؛ ولي اصلا پله اي وجود نداره كه ازش بري پايين. بعدشم شما نوشتيد « بريد جلو و در رو چك كنيد كه باز نميشه » اينجا يه در ورود به باغ هست ( قبل از دموي ايدا ) بعدشم همون اطاقي هست كه ليون ايدا رو ميبيمه. فقط يه در تو همون اطاق هست ( اطاق سيو ) كه دور ميزنه و ميرسه به همون جايي كه ازش گذشتيم. در ديگه اي نيست كه باز بشه يا نشه !
اين توضيحات شما در مورد اين قسمته :
مستقیم برید جلو و از در بعدی هم رد بشید و اینجا برید به سمت دری که رد طرف چپتون هست چون در مقابلتون قفله و ازش بکذرید و در اینجا کمی جلوتر یه فواره کوچیک هست از کنار فواره رد بشید و الماس ها رو بردارید. اینجا یه اتاق می بینید که درش بسته است فقط یادتون باشه که بعدا کارش داریم. خب برید جلو و بشکه ها رو بشکنید وآیتم ها رو بردارید و وارد در بعدی بشید . رسیدیم به باغ سالازار! برید جلو و در رو چک کنید که باز نمی شه. حالا از پله ها بیایید پایین و وارد باغ بشید . این نقشه باغ و محل قرار داشتن دو لوح و بقیه آیتم هاست.
ممنون ميشم اگه راهنمايي كنيد.

Saeed_Aiprot

کاربر سایت
Aug 24, 2008
3
سلام دوستان..من هر چی سایتای ایرانی و خارجی رو زیر و رو کردم سیوی از چپتر های مختلف این بازی ندیدم نمیدونم چرا هیچ کس فک نکرده ممکنه سیو یه نفر پاک بشه..همه سیوا مربوط به ازاد سازی تقلب و افراد بازی بود..لطفا اگه کسی سیو چپتر 3 رو داره یا همه ی چپتر ها بزاره..
مرسی..

MILORD

کاربر سایت
Mar 4, 2010
2
با سلام دوستان :love:
این هم سیو بدون رمز بازی که خودم یک بار بدون به کار بردن هیچ گونه رمزی رفتم و یک اسلحه بی نهایت و چند بازی جانبی آمد.

حتما دانلود کنید عالیست :
لینک دانلود خودم گذاشتم : http://www.wikiupload.com/download_page.php?id=133368

(راهنمایی : وقتی لینک را کلیک کردید در سمت راست روی Download کلیک کرده و سپس کد ظاهر شده را در کادر وارد کرده و سپس دانلود کنید . )
سلام
فایل قابل دانلود نیست اگر امکان دارد بررسی نمایید

MILORD

کاربر سایت
Mar 4, 2010
2
با سلام دوستان :love:
این هم سیو بدون رمز بازی که خودم یک بار بدون به کار بردن هیچ گونه رمزی رفتم و یک اسلحه بی نهایت و چند بازی جانبی آمد.

حتما دانلود کنید عالیست :
لینک دانلود خودم گذاشتم : http://www.wikiupload.com/download_page.php?id=133368

(راهنمایی : وقتی لینک را کلیک کردید در سمت راست روی Download کلیک کرده و سپس کد ظاهر شده را در کادر وارد کرده و سپس دانلود کنید . )

سلام
فایل قابل دانلود نیست اگر امکان دارد بررسی نمایید.

mohyol

کاربر سایت
Mar 14, 2011
2
خواهش

خوب يه خبر خوب و عالی واسه اويل بازها :cheesygri

مشكل موس را در بازی Resident Evil 4 حل كرده بيدم.

خداييش پدرم در اومد تو اين فرومها خارجكي تا فايل fix كردنشو پيدا كردم .
اون بدبختها هم مشكل مارو داشتند واسه موس .
اول از همه اين فايل دانلود كنيد و در مسير اصلي بازي كپي كنيد.
http://www.2shared.com/file/1866407/...seAim_Fix.html
دوم اين فايل هم دانلود كرده و در مسير اصلي بازي كپي كنيد.
http://www.2shared.com/file/1866410/...InputHook.html
توضيحات لازم :
بعد از اينكارها برنامه moaseaim ديگه كار نميكنه وبازي نبايد از روي فايل loader اجرا كنيد
و از روي game .exe اصلي بازي اجرا كنيد و از بازي با موس لذت ببريد .
اينم محض ياد آوري بگم كه با برنامه mouseaim اول كليداي مورد نظرتونو درست كنيد و
save كنيد بعد فايلها رو كپي كنيد و بازي كنيد چون بعدش اون برنامه موس كار نميكنه كه كليدارو درست كنيد.

اين لينكها پاك شده لطفا دوباره براي دانلود بذار

haah

کاربر سایت
Mar 13, 2013
1
سلام من وقتی که سنگ را به طرفم پرتاب می کنند هر چه دکمه هایی را که می گوید می زنم ولی کار نمی کند میشه بگید باید چه کار کنم؟:crying1:

---------- نوشته در 03:20 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:18 PM ارسال شده بود ----------

من هم تو همین مرحله گیر افتادم اگر به تو پاسخی دادند به من هم بگو
نام کاربری من haah

hooshmand700

کاربر سایت
Mar 15, 2013
3
سلام من در رزیدنت اویل 4 وقتی یک سنگ را به طرفم پرت می کنند گیر کرده ام شما در سایت گفته بودید که وقتی می گوید کلید سه را فشار دهید یعنی همان enter هست من بعد از فشار دادن آن سریع می دود ولی وقتی می گوید کلید 6&5 را فشار بده نمی دانم کدام دکمه را فشار بدم کلید ctrl&enter را فشار می دهم ولی کار نمی کند لطفاً کمکم کنید ممنون می شم و یه مشکل در سایت هم هست من هر وقت می خوام وارد سایت با نام کاربری و رمز عبور شوم می گوید نام کاربری یا رمز عبور را فراموش کرده اید رمز عبور و نام کاربری را هم درست نوشته ام؟:(

آخرین ویرایش:

hooshmand700

کاربر سایت
Mar 15, 2013
3
سلام من در مرحله 4-4 گیر کردم من وقتی دارم با سالازار می جنگم اول به بازو شلیک می کنم بعد چشم رو هدف می گیرم و بعد از دیدن سالازار با آرپی چی آن را هدف می گیرم ولی به اون نمی خورد و اگر هم بخورد نمی میرد من باید چه کار کنم لطفاً کمکم کنید!

fmousavi

کاربر سایت
Mar 13, 2012
4
نام
موسوی
عاشق این بازیم!!

---------- نوشته در 12:48 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:43 AM ارسال شده بود ----------

سلام من در مرحله 4-4 گیر کردم من وقتی دارم با سالازار می جنگم اول به بازو شلیک می کنم بعد چشم رو هدف می گیرم و بعد از دیدن سالازار با آرپی چی آن را هدف می گیرم ولی به اون نمی خورد و اگر هم بخورد نمی میرد من باید چه کار کنم لطفاً کمکم کنید!

آر پی جی زیاد به درد این مرحله نمی خوره،بهتره با Mine thrower یا Broken butterfly سالازار رو نشونه بگیرید اونم بیشتر از 5 یا 6 بار!!اگه تیر کم آوردین برین پائین عنکبوتا رو بکشید تا بهتون تیر یا گیاه بده

Sent from my GT-N7100 using Xparent Green Tapatalk 2

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر