آنبریک کردن PSP 3004

tarhebartar

کاربر سایت
Mar 17, 2008
4
سلام دوستان
من یک psp 3000 دارم , موقعی که خریدم فروشنده کپی خورش کرد , یک فایل هم گذاشت داخل پوشه iso به نام update گفت موقعی که باطری دستگاه تموم شد و خاموش شد , دیگه بازی ها رو نمیاره و بایست با اجرای این فایل update که آیکن اش میره بخش بازی ها دوباره کپی خورش کنی !
من هم این مدت 2-3 باز حواسم نبوده باطریش خالی شده این کار و کردم و بعد از اجراش یه محیطی شبیه داس میومد و 2-3 باز x رو میزدم و اوکی میشد !
ولی این سری که باطری اش خالی شده بود اومدم بعد از شارژ شدن این کار و بکنم , ولی بعد از اجرای فایل update صفحه مشکی میشه و psp دیگه گیر میکنه !
باید باطری و در بیارم و دوباره جا بزنم که دوباره ریست شه و کار کنه !!!
یعنی آهنگ پخش میکنه و عکس نشون میده و بریک نشده ولی فقط بازی ها رو نمیاره.
ممنون

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام دوستان
من یک psp 3000 دارم , موقعی که خریدم فروشنده کپی خورش کرد , یک فایل هم گذاشت داخل پوشه iso به نام update گفت موقعی که باطری دستگاه تموم شد و خاموش شد , دیگه بازی ها رو نمیاره و بایست با اجرای این فایل update که آیکن اش میره بخش بازی ها دوباره کپی خورش کنی !
من هم این مدت 2-3 باز حواسم نبوده باطریش خالی شده این کار و کردم و بعد از اجراش یه محیطی شبیه داس میومد و 2-3 باز x رو میزدم و اوکی میشد !
ولی این سری که باطری اش خالی شده بود اومدم بعد از شارژ شدن این کار و بکنم , ولی بعد از اجرای فایل update صفحه مشکی میشه و psp دیگه گیر میکنه !
باید باطری و در بیارم و دوباره جا بزنم که دوباره ریست شه و کار کنه !!!
یعنی آهنگ پخش میکنه و عکس نشون میده و بریک نشده ولی فقط بازی ها رو نمیاره.
ممنون
مشخصات دقیق فیرمور رو هم بگو.
الان اون فایل رو پاک کردی؟ یا هست و فقط اجرا نمیشه؟

tarhebartar

کاربر سایت
Mar 17, 2008
4
فریم ور رو دیدم 6.60 هستش. اون فایل هم موجوده الان ! اجراش که میکنم اون پیش نمایش اجرای بازی ها میاد صفحه سبز میشه مینویسه sony , play station portable اون هم میاد ! مثل قدیم دیگه شبیه اون فضای داس نمیاد که دکمه X رو 2-3 بار بزنم کپی خورش اوکی شه. گیر میکنه توی یه صفحه مشکی. خاموش روشن هم میکنم اونجوری عه !
باطری رو که میکشم بیرون و دوباره جا میزنم درست میشه و psp ریست میشه !

این عکس رو از اینترنت پیدا کردم , ولی اون فایل pro update که دارم و بعدش اون مشکلات پیش میاد این شکلی هستش :

pro.jpg

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
فریم ور رو دیدم 6.60 هستش. اون فایل هم موجوده الان ! اجراش که میکنم اون پیش نمایش اجرای بازی ها میاد صفحه سبز میشه مینویسه sony , play station portable اون هم میاد ! مثل قدیم دیگه شبیه اون فضای داس نمیاد که دکمه X رو 2-3 بار بزنم کپی خورش اوکی شه. گیر میکنه توی یه صفحه مشکی. خاموش روشن هم میکنم اونجوری عه !
باطری رو که میکشم بیرون و دوباره جا میزنم درست میشه و psp ریست میشه !

این عکس رو از اینترنت پیدا کردم , ولی اون فایل pro update که دارم و بعدش اون مشکلات پیش میاد این شکلی هستش :

اگه اطلاعاتی روی مموری داری کپی کن یه دور مموری رو از داخل خود PSP فرمت کن
فایل زیر رو دانلود کن
660PRO-B10 (Fix)
فقط فولدر FastRecovery رو کپی کن به ادرس زیر
Ms0:/PSP/Game
بعد هم از داخل PSP بیا اجراش کن ببین چی میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر