آنبریک کردن PSP 3004

ghofli

کاربر سایت
Dec 25, 2010
112
صفحه سیاه . چراغ پاور روشن.بعد 20 ثانیه خاموش:-/

عزیزم این اقا هومن توضیح داده چیکار کرده صفحه اول از اون روش استفاده کن
این مشخصات یک پی اس پی 3000 فول بریک هستش که شما با ایم روش میتونی درستش کنی اگه بشه چون فقط تا الان خود اقا هومن با این روش درست کرده پی اس پی شو سر باتری هم دقت کن راستی یکی از دوستان هست گفته کمک میکنه به اون پیغام شخصی بده پست قبلیارو بخون تو اونا نوشته

farshid.parvar

کاربر سایت
Mar 22, 2010
519
نام
فرشید
آقا هومن يكار بكم انجام ميدي?
دوباره همون باطري قبلي رو بزار روي برد psp‏ ببين بازم كار ميكنه يا نه اكه كار نكنه يعني باطريت خراب بوده ولي اكه كار بكنه يعني مثل كامبيوتر بايوست ريست شده و نيازي نيست باطري 3.3 به جاش بزاريم فقط بايد جند دقيقه باطري رو در بياريم بعد دوباره جا بزنيم راستي كفتي وقتي صفحه سفيد شد درخواست آبديت كرد و بعد تو هم با يك بازي آبديت كردي منظورت بازي اورجينال بود?
دستكاه من هم بريك شده احتمالا تا جند روز ديكه اين كار رو انجام ميدم جون فعلا مشغله كاريم زياده راستي دستكاه من اينطوري بريك شد يك برنامه ريختم روش اجراش كردم جند بار وسط كار با برنامه دستكاه هنك كرد و بعدش صداي تق داد و خواموش شد دستكاهم تا حالا خيلي هنك كرده بود همش هم به همين صورت بود تا يك روز بعد از اينكه صداي تق داد ديكه روشن نشد به نظر شما وقتي دستكاه هنك ميكرده به باطريه داخليش صدمه وارد ميشده?
اكه ميشه شما هم بكو جطور شد كه بي اس بيت بريك شد شايد به حالت بريك شدن هم ربط داشته باشه.

آخرین ویرایش:

pucira_mja

کاربر سایت
Mar 4, 2011
102
آقا هومن يكار بكم انجام ميدي?
دوباره همون باطري قبلي رو بزار روي برد psp‏ ببين بازم كار ميكنه يا نه اكه كار نكنه يعني باطريت خراب بوده ولي اكه كار بكنه يعني مثل كامبيوتر بايوست ريست شده و نيازي نيست باطري 3.3 به جاش بزاريم فقط بايد جند دقيقه باطري رو در بياريم بعد دوباره جا بزنيم راستي كفتي وقتي صفحه سفيد شد درخواست آبديت كرد و بعد تو هم با يك بازي آبديت كردي منظورت بازي اورجينال بود?
دستكاه من هم بريك شده احتمالا تا جند روز ديكه اين كار رو انجام ميدم جون فعلا مشغله كاريم زياده راستي دستكاه من اينطوري بريك شد يك برنامه ريختم روش اجراش كردم جند بار وسط كار با برنامه دستكاه هنك كرد و بعدش صداي تق داد و خواموش شد دستكاهم تا حالا خيلي هنك كرده بود همش هم به همين صورت بود تا يك روز بعد از اينكه صداي تق داد ديكه روشن نشد به نظر شما وقتي دستكاه هنك ميكرده به باطريه داخليش صدمه وارد ميشده?
اكه ميشه شما هم بكو جطور شد كه بي اس بيت بريك شد شايد به حالت بريك شدن هم ربط داشته باشه.
اگه کلا لامپ سبز روشن نمیشه دستگاهو به شارژر وصل کنی بعد روشن کنی به راحتی دوباره روشن میشه دی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
agha rajebe psp go chi kar konam 1dagige roshan mishe safhe siah miad bad khamush mishe chi kar konam lotfan
چیکارش کردی که اینجوری شد؟
اگه حین آپگرید و دانگرید این بلا سرش نیومده، باطری رو در بیار مستقیم با برق روشن کن اگه بازم مشکل داشت ببر یه جا که تعمیر میکنن نشون بده احتمالا سخت افزاری باشه.

m0h4mm4d

کاربر سایت
Mar 20, 2013
5
منظورت اینه فلش0 رو پاک کردی؟ یا مموری رو؟

من هم دقیقا همچین مشکلی رو دارم باید چیکار کنم

- - - Updated - - -

اقا من یه مموری 2 گیگ داشتم که تو کامپیوتر 45 مگ نشون میداد و با کامپیوتر فرمت نمیشد وپیغام write protected میداد که قبلا همچین مشکلی نداشت یعنی همون دو گیگ رو نشون میداد وبه راحتی با کامپیوتر فرمت میشد خلاصه رفتم تو ریکاوری دست کاری کردم یه عبارتی رو که توش عبارت فلش داشت را disable کردم بهدش وصلش کردم به pc اما دیدم باز همون 45مگ رو نشون میده اما ابن بار فرمت شد ولی به محض فرمت شدن هنگ کرد واسه همین باتری رو در اوردم دوباره زدم جا ولی دیدم که روشن نمیشه یعنی چراغ سبز روشن میشد اما بعد چند ثانیه خاموش میشد

ایا راهی هست درست شه؟؟ یا نه کاملا بریک شده وکاری نمیشه کرد ؟

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
من هم دقیقا همچین مشکلی رو دارم باید چیکار کنم

- - - Updated - - -

اقا من یه مموری 2 گیگ داشتم که تو کامپیوتر 45 مگ نشون میداد و با کامپیوتر فرمت نمیشد وپیغام write protected میداد که قبلا همچین مشکلی نداشت یعنی همون دو گیگ رو نشون میداد وبه راحتی با کامپیوتر فرمت میشد خلاصه رفتم تو ریکاوری دست کاری کردم یه عبارتی رو که توش عبارت فلش داشت را disable کردم بهدش وصلش کردم به pc اما دیدم باز همون 45مگ رو نشون میده اما ابن بار فرمت شد ولی به محض فرمت شدن هنگ کرد واسه همین باتری رو در اوردم دوباره زدم جا ولی دیدم که روشن نمیشه یعنی چراغ سبز روشن میشد اما بعد چند ثانیه خاموش میشد

ایا راهی هست درست شه؟؟ یا نه کاملا بریک شده وکاری نمیشه کرد ؟

مشخصات دقیقه دستگاهات رو میگی؟ با پاندورا احتمالا بشه درست کرد
ببری بیرون راحت برای درست میکنن چون semi-brick شده اینجور که توضیح دادی گمون کنم
چون باید باطری و اینجوری داستانا درست کنی باید حتما یه PSP دیگه هم داشته باشی فکر کنم ببری بیرون راحت تر باشی

m0h4mm4d

کاربر سایت
Mar 20, 2013
5
مشخصات دقیقه دستگاهات رو میگی؟ با پاندورا احتمالا بشه درست کرد
ببری بیرون راحت برای درست میکنن چون semi-brick شده اینجور که توضیح دادی گمون کنم
چون باید باطری و اینجوری داستانا درست کنی باید حتما یه PSP دیگه هم داشته باشی فکر کنم ببری بیرون راحت تر باشی

مدل: psp3004
پاندورا روی psp 3004 جواب میده؟؟
یعنی امکان داره درست شه؟؟
راهی نیست که خوذم درست کنم؟؟

در ضمن psp رو وقتی روشن میکنم صفحه مشکی میمونه هیچ اتفاقی هم نمیفته حتی به منوی ریکاوری هم دسترسی ندارم

با این حال شما مطمئنی که دستگاه semi- break شده؟؟

آخرین ویرایش:

4m1r

کاربر سایت
Feb 13, 2013
10
نام
امیر
آجر

سلام.اون دوستانی که Flash پی اس پی شون -چه فلش ۱ چه ۲ - رو دستکاری می کنن ،با بریک مواجه می شن.بایوس کامپیوتر به طوری ساخته شده که با اون باتری که دوستان ازش حرف می زنن متفاوته.فلش ۱ محل ذخیره فایل های XMB - همون منوی پی اس پی- هستش و تا زمانی که فلش رو فرمت نکنید با تغییرش ندید ، مثل ROM عمل می کنه.روش Button Combo که در اون چند کلید رو فشار می دید هم فقط و فقط برای semi-brick هاست.دلیلش هم اینه که در نیمه بریک ها منوی اکس ام بی و فضای سیستم عامل پی اس پی بوت می شه.تنها راه آنبریک کردن ۳۰۰x هم همون تعویض مادربرد هستش.هر کی هم که پی اس پی سالمی رو داره بهتره بدون اطلاع از کاربرد(های) منوی ریکاوری گزینه ها رو تغییر نده. به ویژه گزینه ی Protect Flash0 & 1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر