آموزش هک 6.35

mehran

کاربر سایت
Jul 16, 2006
809
نام
Wander
ممنون عزیز
الان 6.6 شد ولی وقتی CIPL_Flasher رو اجرا میکنم پیغام This game can not be start The data is corrupted
میده
---------------------
مهدی جان ممنون
ردیف شد

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزیز تمامی لینکها خرابن
لطفا درستش کنید مار کارومن گیره بخدا.
همینجوی سر خود اپدیت نکنین
اول مشخصات دقیق دستگاهتون رو بگین شاید این فیرمور اصلا بدردتون نخوره
از برنامه PSPident استفاده کنین برای مشخصات مادربرد و نسل دستگاه

naruto u

کاربر سایت
Apr 15, 2011
422
نام
フセイン
همینجوی سر خود اپدیت نکنین
اول مشخصات دقیق دستگاهتون رو بگین شاید این فیرمور اصلا بدردتون نخوره
از برنامه PSPident استفاده کنین برای مشخصات مادربرد و نسل دستگاه
دوست عزیز ورژن اپدیتش 6.35
نسلشم 3004 اسلیم
من این دستگاه رو از یکی خریدم ولی بیشتر بازیهارو نمیاره همون بازی تو دستگاه بقیه خوبه عمل میکنه ولی تو این دستگاه یا قفل میکنه یا ارور میده...کپی خورشم ناقصه با هین اجرا میشه
میخواستم کپی خور دائمش بکنم. اگر ممکن است چندتا راهنمای ساده به ما بده ممونت میشم.
با لینک مستقیم برنامها
من والله یه چندتا برنامه گرفتم یکیش همین HEN BY COLDBIRD بعدش
Pro-A Updater 6.35بعدشم طبق راهمایش رفتم جلو ولی این برنامه
برید توی منوی بازی PSP و بازی Minna no Suk*** رو اجرا کنید و گزینه دوم و X رو بزنید.
منکه ضربدرو میزنم یسری نوشته میاد بعد دستگاه فریز بعد چند لحظه خاموش میشه و همه چی بر میگرده بحالت اولش لطفا راهنمای بکنید مرسی.
یا برنامه مرتبط بهشو بدید.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزیز ورژن اپدیتش 6.35
نسلشم 3004 اسلیم
من این دستگاه رو از یکی خریدم ولی بیشتر بازیهارو نمیاره همون بازی تو دستگاه بقیه خوبه عمل میکنه ولی تو این دستگاه یا قفل میکنه یا ارور میده...کپی خورشم ناقصه با هین اجرا میشه
میخواستم کپی خور دائمش بکنم. اگر ممکن است چندتا راهنمای ساده به ما بده ممونت میشم.
با لینک مستقیم برنامها
من والله یه چندتا برنامه گرفتم یکیش همین HEN BY COLDBIRD بعدش
Pro-A Updater 6.35بعدشم طبق راهمایش رفتم جلو ولی این برنامه
برید توی منوی بازی PSP و بازی Minna no Suk*** رو اجرا کنید و گزینه دوم و X رو بزنید.
منکه ضربدرو میزنم یسری نوشته میاد بعد دستگاه فریز بعد چند لحظه خاموش میشه و همه چی بر میگرده بحالت اولش لطفا راهنمای بکنید مرسی.
یا برنامه مرتبط بهشو بدید.
عزیز این فیرمور بدرد شما نمیخوره برنامه ای که گفتم رو نریختی واسه همین من نمیدونم دقیقا چه نسلی از 3000 داری.
بهترین راه به نظرم رفتن به 6.60PRO هست، البته موقت میشه برای شما که همونطور که بارها هم گفتم هیچ فرق چندانی با کپی دائم نداره و راحت همه بازی ها هم روش اجرا میشه
http://forum.bazicenter.com/thread47733/

akoworld

کاربر سایت
May 25, 2013
2
GO

سلام.
تو رو خدا کمکم کنید.
من یه PSP GO خریدم که هک موقت داره و برای اینکه آیکون بازی ها ظاهر بشن باید یه برنامه رو اجرا می کردم و مراحل رو به صورت خودکار انجام میداد و آیکون بازی ها میومد.
الآن حافظه این دستگاه به طور کامل فرمت شده.بنابر این همه ی فایل بندی ها و برنامه ای که باید اجرا می کردم تا آیکون بازی ها میومد رفته و پاک شده.
حالا باید چیکار کنم؟ می خوام به حالت اولش برکرده.
تو رو خدا کمکم کنید. ممنون.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام.
تو رو خدا کمکم کنید.
من یه PSP GO خریدم که هک موقت داره و برای اینکه آیکون بازی ها ظاهر بشن باید یه برنامه رو اجرا می کردم و مراحل رو به صورت خودکار انجام میداد و آیکون بازی ها میومد.
الآن حافظه این دستگاه به طور کامل فرمت شده.بنابر این همه ی فایل بندی ها و برنامه ای که باید اجرا می کردم تا آیکون بازی ها میومد رفته و پاک شده.
حالا باید چیکار کنم؟ می خوام به حالت اولش برکرده.
تو رو خدا کمکم کنید. ممنون.
فیرمور دستگاهت چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر