آموزش هک 6.35

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
درود
پی اس پی من اسلیم 3000 کپی موقته ( هنوز رنگ بازی میکنم تا کپیخور شه !) ورژن دستگاه 5.03

میخواستم بدونم میشه این ورژنو کپی خور داییمی کرد یا نه

اگر میشه ممنون میشم روش شو آموزش قدم به قدم ( تاتی تاتی !! ;;)) بدین و اگر نمیشه بهترین ورژنی که الان روش جواب میده و روش آموزشش چیه ؟

خدایی قبل از پرسیدن اینجا (http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44823) رو هم خوندم (آخه هم واسه 1000- 2000 - 3000 و گو همون لینک رو داده ) شرمنده مجبور شدم بپرسم:"> با سپاس

دمه همتون گرم :x

آخرین ویرایش:

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
درود
پی اس پی من اسلیم 3000 کپی موقته ( هنوز رنگ بازی میکنم تا کپیخور شه !) ورژن دستگاه 5.03

میخواستم بدونم میشه این ورژنو کپی خور داییمی کرد یا نه

اگر میشه ممنون میشم روش شو آموزش قدم به قدم ( تاتی تاتی !! ;;)) بدین و اگر نمیشه بهترین ورژنی که الان روش جواب میده و روش آموزشش چیه ؟

خدایی قبل از پرسیدن اینجا (http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=44823) رو هم خوندم (آخه هم واسه 1000- 2000 - 3000 و گو همون لینک رو داده ) شرمنده مجبور شدم بپرسم:"> با سپاس

دمه همتون گرم :x

آقا شما به 6.20 ببر

EBOOT.PBP رو در X:/PSP/Game/UPDATE كپي كن و از منوي گيم اجراش كن (اگه پوشه UPDATE نداري خودت بساز)

بعد از فريمور اصلي يا از روش زير استفاده كن

• پکیج زیر رو دانلود و آنزیپ کنید: 620Pro-B8

• پوشه های PROUPDATE و 620PRO_Permanent را درون ms0:/PSP/Game بریزید.

• از منوی بازیها وارد PROUPDATE شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• سپس از منوی گیم برنامه ی 620PRO Permanent را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.

• فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده رو در جایی ذخیره کنید.

يا از روش زير

• پوشه های TN_HEN و TN-E_PPATCH را درون ms0:/PSP/Game بریزید و دو فايل تكست ديگر رو در ريشه اصلي مموري كارت كپي كن .

• از منوی بازیها وارد TN_HEN شده و پس از اجرا X را زده تا دستگاه کپی خور شده و ریست شود.

• سپس از منوی گیم برنامه ی TN-E_PPATCH را اجرا کرده و با زدن X و پس از اتمام کار برنامه با زدن O شرایط را پذیرفته و دستگاه رو کپی خور دائم کنید.

• فایل vshorig.prx که درون رم ساخته شده رو در جایی ذخیره کنید.

SHAHAB DRAGON

کاربر سایت
Mar 27, 2008
125
نام
شهاب
یه دنیا ممنوووووووووووووووون آقا محمد( chris66001 ) سالار . خدا خیرت بده عزیز.

امیدوارم هیچ وقت هیج جا کارت به هیچ مشکلی نخوره داداش گلم. (خدایی از ته دل گفتما ! ) بازم دمت گررررررررررررررررررررم.;)>:d

آخرین ویرایش:

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
مطمئني فريمور فعلي 6.35 هست؟؟؟؟

خواهش ميكنم

سلام دوباره ... عید فطر هم پیشاپیش به همه دوستان مبارک

با اون روش که شما گفتین من هک دائم کردم پی اس پی رو .... ولی حالا وقتی God of War: Ghost of Sparta یا Split Second Velocity رو اجرا میکنم ... صفحه پی اس پی سیاه میشه و اصلا دیگه کار نمیکنه تا اینکه باطری رو در بیارم .... اصلا این دو تا بازی رو نتونستم اجرا کنم .... میشه لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون

chris66001

کاربر سایت
Feb 10, 2011
413
نام
محمد
سلام دوباره ... عید فطر هم پیشاپیش به همه دوستان مبارک

با اون روش که شما گفتین من هک دائم کردم پی اس پی رو .... ولی حالا وقتی God of War: Ghost of Sparta یا Split Second Velocity رو اجرا میکنم ... صفحه پی اس پی سیاه میشه و اصلا دیگه کار نمیکنه تا اینکه باطری رو در بیارم .... اصلا این دو تا بازی رو نتونستم اجرا کنم .... میشه لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون

دكمه Select رو تو منوي XMB ميزني وارد VSH ميشي حالا اونجا UMD ISO Mode رو تغيير بده اگه رو M33 بود بزار رو NP 9660 اگر رو NP بود بزار رو M33 احتمالا درست ميشه

eilia

کاربر سایت
May 29, 2011
32
نام
مصطفی
دكمه Select رو تو منوي XMB ميزني وارد VSH ميشي حالا اونجا UMD ISO Mode رو تغيير بده اگه رو M33 بود بزار رو NP 9660 اگر رو NP بود بزار رو M33 احتمالا درست ميشه
شرمنده ولی همچین گزینه ای اصلا نیست ... اینا هستن cpu clock xmb - cpu clock game - usb device - shut down device - suspend device - reset device - restart VSH - exit

FCO

کاربر سایت
May 24, 2010
127
نام
Behzad
سلام داش حمید طاهری یه راهنمایی ازت میخواستم.
یه psp 2004 کپی دائم دارم,ورژنشم 5.50prome-4 هیچ نیازی هم به نت ندارم, بنظرت آپدیت کنم؟

tarfan1364

کاربر سایت
Apr 20, 2011
5
نام
میلاد
نه نيازي نيست اگه با بازي هاي جديد مشكلي نداريد

با سلام
من یه 3000 دارم که ورژنش 6.35 هست..اما با این روش شما نمیتونم کپی خورش کنم...بعد از اجرای pro-a updator دستگاه به شدت افت سرعت پیدا میکنه و جدا نفتی میشه..طوری که نمیشه وارد منو ها شد مگر بعد از 4دقیقه....
مشکل از کجاست؟ممنون

stalker47

کاربر سایت
Sep 27, 2011
2
با عرض سلام خدمت دوستان عزيز

من يك ماه پيش يك عدد psp go خريدم كه فيرم ويرش 6.39 هست . عاجزانه درخواست دارم راهنمايي كنيد كه چطور كپي خورش كنم. اگر بايد دانگريد بشه چه كنم . مرسي از توجه همگي :)

من خودم قبلا ps3 v, fhvih رو بارها كپي خور كردم ولي اين يكي يه مقدار گيج كننده شده !​

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر