تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
من دیشب پینگمو تست کردم با سرورهای مختلف بین ۷۰ و ۴۸۰ بود. چرا انقد متفاوت می‌شه؟ کدومش از همه درستتره؟باکو؟ لندن؟ ,...
چرا؟

batmanforever

کاربر سایت
Nov 15, 2013
99
نام
علیرضا
سلام من بخوام فیفا لایو بزنم چه سرعت و پینگی لازم دارم؟
این تست الان اینترنتمه(مخابرات 256).میخوام عوضش کنم بنظرتون چی خوبه؟رایتل خوبه؟شاتل خوبه؟
(با کجا باید پینگ بگیرم؟)
3441053485.png

برای یه بازی آنلاین فیفا چقد حجم مصرف میشه؟

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
من دیشب پینگمو تست کردم با سرورهای مختلف بین ۷۰ و ۴۸۰ بود. چرا انقد متفاوت می‌شه؟ کدومش از همه درستتره؟باکو؟ لندن؟ ,...
چرا؟
ببخشید میشه بگی از کجا اینترنت گرفتی وضعیت پینگت بد نیست اما 480 واقعا بالاست به درد لایو نمیخوره بیشتر پینگ زیر 200 برای لایو مناسبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
ببخشید میشه بگی از کجا اینترنت گرفتی وضعیت پینگت بد نیست اما 480 واقعا بالاست به درد لایو نمیخوره بیشتر پینگ زیر 200 برای لایو مناسبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من خارج از ایران هستم اینترنت سیم کارتی دارم پینگم با بعضی‌ از شهرهای اروپا ۷۰ تا ۱۰۰ بود و کشورهای آفریقا پینگ تا ۳۰۰- ۴۰۰ هم میرسید
رکورد ۴۸۰ بود یه سرور آفریقای: Labumbashi
پینگ کدوم سرور مهمه ؟
لندن؟

آخرین ویرایش:

mehrab888

کاربر سایت
Mar 5, 2013
52
من خارج از ایران هستم اینترنت سیم کارتی دارم پینگم با بعضی‌ از شهرهای اروپا ۷۰ تا ۱۰۰ بود و کشورهای آفریقا پینگ تا ۳۰۰- ۴۰۰ هم میرسیدرکورد ۴۸۰ بود یه سرور آفریقای: Labumbashiپینگ کدوم سرور مهمه ؟لندن؟
با کامپیوتر بگیر. از توی start داخل search کلمه ی cmd رو تایپ کن و بعدش بنویس ping 4.2.2.4 -t
اینطوری پینگت به دست میاد

nik 2011

کاربر سایت
May 26, 2011
1,008
وواااااااااااایییییییییی داداش تو رویا داری زندگی میکنی. جفتشون عالین. جای ما رو هم خالی بذار اینجا داریم از اینترنت به ف*ک میریم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر