تست سرعت اینترنت برای بازی در Xbox Live [پست اول حتما خوانده شود]

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این سایت سرعت دانلود و اپلود و پینگ و غیره رو میده من با این مشخصات میتونم تو لایو بازی کنم شما هم تست کنید و نتیجه رو اینجا بزارین اینطوری میتونیم بفهمیم کدوم سرویس بهتره
من داتک سرویس 256 دارم

برای تست روی عکس کلید کنید.(سرور رو باکو انتخاب کنید)

روی گزینه My Past Results کلیک کنید اطلاعات خیلی جالبی راجب خطتون بهتون میده و میتونید با قبل مقایسه کنید

نکته
دوستان تو این تاپیک با توجه به موضوع فقط و فقط نتیجه ی تست کاربران از سایت SPEEDTEST.NET قرار میگیره برای مشاوره و مشکلات ، انجمن اینترنت موجوده و به همین منظور ساخته شده !

با تشکر

Last edited by a moderator:

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
اين هم ماله من Adsl 256
113544159.png

آخرین ویرایش:

NIK

کاربر سایت
Sep 23, 2005
261
نام
امیر
سلام دوستان
برای من هم اینقدره:) البته انگار پینگم از همه بهتره.
من اینترنت 384/192 از شرکت شاتل دارم.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
سلام دوستان
برای من هم اینقدره:) البته انگار پینگم از همه بهتره.
من اینترنت 384/192 از شرکت شاتل دارم.

ایول عجب پینگی داری امیر جان واسه همینه تو لایو راحتی پنگ من بالای 1000 هست ولی سایت بالاتر از 999 نداره خاک بر سر داتک کنم با این خطشون
دیشب من gow بازی میکردم به یارو شلیک میکردم اون میرفت تیرم میخورد تو دیوار:(
میشه مشخصات خطتو بدی؟چقدر پول واسه خطت میدی؟ فکر میکنی سرعتهای پاینتر هم پینگشون اینقدر خوب باشه؟

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
پینگت از من بهتره ولی سرعت اپلود و دانلودت خیلی کمه تا حالا تو لایو رفتی تست کنی؟
محمد، جان یه بار رفتم ولی اینقدر گیر میکرد که ادامه ندادم

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
113639613.png

113637803.png

بچه ها من یه چیزی رو الان فهمیدم ، اون هم اینکه سرور Dial-up من تو مونیخ است!
میگم چرا هر وقت می رم تو گوگل ؛ می نویسه Google Deutschland !!!!!!
به تفاوت سرعت دقت کنید....

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد

من 128 پارس آنلاین دارم، پینگش زیر 400 هست برای من.
شما چرا با باکو پینگ میگیرید؟ مگه میخواین با بروبچه های باکو لایو بازی کنین:) با امریکا یا اروپا بگیرید.
البته شما اکثرتون فکر کنم ip تون برای ایران هست و ریکامندد سرور ( که زرد هست ) رو باکو میزنه براتون و فاصلتون باهاش رو زده 350 مایل، من رو توی تورنتو نشون میده و فاصلم تا باکو شده نزدیک 6000 مایل.
با چند تا شهر اروپا و امریکا هم تست کردم پینگ حدود 300 بود.

GOW , COD3 رو لایو بازی کردم بدون کوچکترین مشکلی.
Virtua Tennis3 ولی چندان جالب نبود، تأخیر زیاد داره توی بازی، حتی خیلی وقتها داری با یارو بازی میکنی یهو از بازی میاد بیرون میگه connection lost :frown:
البته تأخیرش کم و زیاد داره، بستگی داره اون طرفی که داری باهاش بازی میکنی کجا باشه.
بازی دیگه ای رو تست نکردم توی لایو، فعلاً هم اداپتور دستگاهم پکیده نمیتونم بازی کنم.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
مگه میشه کاری کرد که ip ایران نباشه؟ ممکنه تاثیری تو پینگ داشته باشه؟ من تعجبم چطوری با پینگ بالای 1000 میتونم بازی کنم تو خیلی از بازی ها مشکل ندارم مثلا fear الان بازی میکردم خیلی روون بود!!!

پس با این حساب با 128 هم میشه خوب بازی کرد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر