The Elder Scrolls V: Skyrim | Xbox 360

بیشتر نمای سوم شخص را ترجیح می دهید یا اول شخص؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    453

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
یک لباس هوی ارمور جالب پیدا کردم ک در ادامه ادرسشو محلشو میدم حتما پیدا کنید خیلی جالبه .
قبلش فقط دوست دارم یک عکس از map من تو اسکایرم ببینید فکر کنم تمام مناطق بازی کاملا کشف شده
انقدر شلوغ شده ک اومدم تو گوگل دارم دنبال لوکیشن temple haven می گردم حالا تمام ماموریت هاشم انجام دادم ولی انقدر شلوغه ک تو نقشه پیدا نمیشه. قرار لیدیا ک جز بلاد هست رو ببریم کلیسا mara عقدش کنیم :x
من کل اسکایرم رو گشتم هیچ کس مثل این ب دلم نشست

این لباس که havey armor هست تو ماموریتی فرعی ک برای یک فرقه بود ک میگفتن اگه میخوای ب ما بپیوندی باید یکی رو بیاری قربونی کنی این مکان کاملا تو قسمت شرق نقشه هست.windhelm رو که دیگه همه اشنا هستید سمت راستش هست 2 تا زمین کشاورزی رد میکنید از کوه بالا میرید و بش میرسید..ما هم ی بنده خدایی رو از می خونه (همون یار کمکی ) اوردیم ببینم چی میشه انجام بدیم قربونیش کردیم و وقتی اعتماد خداشونو بدست اوردید ( ک البته چه اعتمادی! یعنی باید ب یار کمکیت دروغ بگی و خرش کنی) تو ماموریت بعدیش ک بت میده یک سری راهزن رو باید بکشتین ک یکیشون یک لباس عالی داره اشتبا نکنم 187 تا ارمورشه و دوتا ویژگی داره ک یکیش خیلی عجیبه وقتی دشمن نزدیکش میشه یک دوده سیاه ایجاد میکنه ک سریع دشمن سمی میشه میمیره!
به حق چیزای نشنیده :d
حیف هوی آرمور هست اگه نه شاید می رفتم دنبالش :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اگه اشتباه نکنم یکی دیگه از قابلیت هاش اینه که وقتی میشینی کلا سیاه میشی sneak میره بالا :d
این زره ـه یکی از 15 Daedric Artifact بازی هست،خود زره شبیه Ebony heavy armor هست ولی مقاومت بیشتری داره،صد انمیده،وقتی بشینی sneakـت میره بالا،و افرادی که نزدیکت باشن رو سمی میکنه :d
من خودم Light armor استفاده میکنم و گرنه زره خیلی خوبی بود و رفت تن یکی از مانکن های خونم :|
+
البته هیچ چیزی به زره هایی که خودمون میتونیم بسازیم نمیرسه........

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
به حق چیزای نشنیده :d
حیف هوی آرمور هست اگه نه شاید می رفتم دنبالش :d
اره دیگه از کشفیات ما تو بازی :D
اگه اشتباه نکنم یکی دیگه از قابلیت هاش اینه که وقتی میشینی کلا سیاه میشی sneak میره بالا :d

نه اسمش ebony mail هست و 2 تا ویژگی داره یکی اینکه سرعت حرکت بیشتر میشه و دیگه اینکه تو هر ثانیه 5 تا دمیج از همون طریق سم میزنه ب دشمن :)
دیروز خواستم lydia ازدواج کنم ولی چون نصف بازی همراهم بوده ی سری دزدی و.. انجام دادم نشد :-s lona تو بازی خیلی شبیه بش پیشنهاد دادم قبول کرد تو کلیسا موقع اجرای مراسم مهمون ها اومدن و یکی رو دیدم ک مونده بودم این کجا بود تا حالا! Jordis اسمشه .گویا موقع خرید ملک تو سالیتود اضافه شده بود/// بخاطرش جواب کشیش رو نه دادم و مراسم بهم خورد کشیش هم گفت گمشو از اینجا برو بیرون :)) ب خاطر همین قضیه اونم دیگه قبول نکرد . خیلی جالبه این مورد حتی تو بازی مثل sims هم ب این دقت رو این مسائل کار نشده! ک چقدر کردار ادم تو این مسئله تاثیر داره !
مجبور شدم یک لود بزنم ب 3 ساعت قبل تر و الان دارم میرم

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
شوخی میکنی یا جدی میگی؟ :D
از قدیما الان این عکس مونده فقط، که البته دمیج کمی‌ هست می‌شه بالاتر هم برد با Restoration potion.البته از Carry mod هم استفاده می‌کنم
http://screenshot.xfire.com/s/121068147-4.jpg
@xsmokex:فکر کنم بر خلاف شما اون دوران رو گذراندم که با دروغ گفتن در مورد یه بازی احساس خفن بودن کنم.دلیل زدن پست هم این بود که بگم اگه احساس می‌کنین بازی براتون آسان هست رو LEgendary بازی کنین,شمایی که حتا با مکانیک‌های ساده و ماموریت‌های اصلی‌ بازی یه آشنایی جزئی ندارین دارین یاد میدین چی‌ امکان پذیر هست و چی‌ نیست?
عزیز من خودم رو لجندری بازی می کردم از قبل . حداقل اونقدر از بازی حالیم می شه که نخوام از باگ یا گلیچ یا کنسول یا هر چیز دیگه ای استفاده کنم که یک شمشیر بسازم با 12 میلیون دمیج و 10000 المنتال دمیج و 11 هزار ظزفیت حمل بار . منظور من هم از اینکه نمی شه ساخت با مکانیسم های اصلی بازی هست نه اینکه هر چی باگ هست و ... روش استفاده بشه . این عکس هم مربوط به نسخه ی pc هست که معلومه طرف خیلی حال می کرده از تو قسمت کنسول به بازی کخ بریزه . حالا شما اگه تونستی برو همچین چیزی بدون این مسخره بازیا بیار
جالبه اصلا نمیخونین چی‌ میگم lol.میگم این با Restoration Potionساخته شده...حالا جالبتر اینکه کسی‌ که چهار هزار تا پست زده تو تاپیک skyrim متهم می‌شه به دروغ گفتن و هیچی‌ نفهمیدن.

آخرین ویرایش:

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
از قدیما الان این عکس مونده فقط، که البته دمیج کمی‌ هست می‌شه بالاتر هم برد با Restoration potion.البته از Carry mod هم استفاده می‌کنم
@xsmokex:فکر کنم بر خلاف شما اون دوران رو گذراندم که با دروغ گفتن در مورد یه بازی احساس خفن بودن کنم.دلیل زدن پست هم این بود که بگم اگه احساس می‌کنین بازی براتون آسان هست رو LEgendary بازی کنین,شمایی که حتا با مکانیک‌های ساده و ماموریت‌های اصلی‌ بازی یه آشنایی جزئی ندارین دارین یاد میدین چی‌ امکان پذیر هست و چی‌ نیست?
عزیز من خودم رو لجندری بازی می کردم از قبل . حداقل اونقدر از بازی حالیم می شه که نخوام از باگ یا گلیچ یا کنسول یا هر چیز دیگه ای استفاده کنم که یک شمشیر بسازم با 12 میلیون دمیج و 10000 المنتال دمیج و 11 هزار ظزفیت حمل بار . منظور من هم از اینکه نمی شه ساخت با مکانیسم های اصلی بازی هست نه اینکه هر چی باگ هست و ... روش استفاده بشه . این عکس هم مربوط به نسخه ی pc هست که معلومه طرف خیلی حال می کرده از تو قسمت کنسول به بازی کخ بریزه . حالا شما اگه تونستی برو همچین چیزی بدون این مسخره بازیا بیار

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
سلام
بچه ها من میخوام نسخه های بعدی که به صورت پک یا بازی سال یا هر نوع دی ال سی برای ورژن ایکس باکس اومده تهیه کنم
یدونه پک dawnguard بود یدونه دیدم نوشته legendery edition اگه درست نوشته باشم
بازی اصلی که خود اسکایریمه دارم روی دستگاه نصب میشه وسط بازی قفل میکنه و نباید اصولا روی دستگاه نصب بشه و باید دیسکی اجرا بشه
یه توضیحی میدید در مورد طریقه اجراشون و نوع بازی ها و اینکه چیا اظافه شدن و اصلا چند تا پک اومده روی دیسک برای بازی
و در اخر یه ادرس فروشگاه خوب که داشته باشه و بتونم تیه کنم ازشون

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
سلام
بچه ها من میخوام نسخه های بعدی که به صورت پک یا بازی سال یا هر نوع دی ال سی برای ورژن ایکس باکس اومده تهیه کنم
یدونه پک dawnguard بود یدونه دیدم نوشته legendery edition اگه درست نوشته باشم
بازی اصلی که خود اسکایریمه دارم روی دستگاه نصب میشه وسط بازی قفل میکنه و نباید اصولا روی دستگاه نصب بشه و باید دیسکی اجرا بشه
یه توضیحی میدید در مورد طریقه اجراشون و نوع بازی ها و اینکه چیا اظافه شدن و اصلا چند تا پک اومده روی دیسک برای بازی
و در اخر یه ادرس فروشگاه خوب که داشته باشه و بتونم تیه کنم ازشون
اگه وقتی رو هارد می ریزی بازی فریز می شه احتمالا مشکل از دیسک هست . legendary edition هر 3 تا دی ال سی بازی رو داره که dawn guard و heart fire و dragon born هستن.
2 دیسک هست legendary edition دیسک اول خود بازی هست که اگه داری لازم نیست بگیری ( برای من که با دیسک قدیمیه بازیم کار کرد ) دیسک دوم دی ال سی ها هست که باید بریزی رو هارد . heart fire که اصلا داستان نداره و برای خونه ساختن و .. هست و کار خاصی نمی خواد بکنی تا فعال بشه .dawn guard اگه اشتباه نکنم باید به لول 10 برسی اول بعد که نزدیک گارد های شهر بری در موردش صحبت می کنن و کوئست هاش شروع می شه . dragon born هم فکر کنم بعد از اینکه پیش grey beards ها میری اولین تلپورتی که بکنی شروع می شه .

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775

جالبه اصلا نمیخونین چی‌ میگم lol.میگم این با Restoration Potionساخته شده...حالا جالبتر اینکه کسی‌ که چهار هزار تا پست زده تو تاپیک skyrim متهم می‌شه به دروغ گفتن و هیچی‌ نفهمیدن.

دوستان لطفا دعوا نکنین با هم :D

اینا رو از روش عادی بدست اوردی یا هکی چیزیه؟ :D من با کنسول بازی میکنم از این کارا نمیکنم :D

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
آخه Restoration potion اصلا چه ربطی به craft کردن یا enchant کردن داره؟
حتما اون 11824 ظرفیت حمل هم destruction potion هست دیگه نه ؟=))
همین برای رد کردن حرفت کافیه که برای اسلحه حداکثر 3 رقم برای دمیج جا هست و تو این عکس از 12859242 دمیج که پایین صفحه نوشته فقط 3 رقم اولش یعنی 128 تو قسمت دمیج اسلحه هست . شما برو اول یاد بگیر سوتی ندی =))
دوستان لطفا دعوا نکنین با هم :D

اینا رو از روش عادی بدست اوردی یا هکی چیزیه؟ :D من با کنسول بازی میکنم از این کارا نمیکنم :D
عکس مال pc هست . فکر نکنم ایشون علاقه ای به بازی کردن نسخه کنسولی داشته باشه چون بالاتر از 500-600 دمیج نمیشه توش اسلحه ساخت و واسه ایشون زیر 1000000 دمیج افت داره =))

Hillspore

کاربر سایت
Oct 10, 2011
116
نام
علیرضا
با لول 12 الدویین روکشتم !!!
خیلی پایین بوده نه ؟!
از کجا میشه فهمید فرق مراحل اصلی و فرعی و فهمید ؟
بعد لول آپ خیلی کنده الان یه 7و8 ساعت معموریت فرعی انجام دادم تازه لولم 15شده راهی هست سریع تر زیاد بشه ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
با لول 12 الدویین روکشتم !!!
خیلی پایین بوده نه ؟!
از کجا میشه فهمید فرق مراحل اصلی و فرعی و فهمید ؟
بعد لول آپ خیلی کنده الان یه 7و8 ساعت معموریت فرعی انجام دادم تازه لولم 15شده راهی هست سریع تر زیاد بشه ؟
ماموریت‌های اصلی‌ عکس اژدها دارن کنارشون.
با اسلحه سازی می‌شه سریع lvlup شد،یا برین Cave اینا تمیز کنن.زیاد بکشین.
=====
اون دوستمون هنوز نمیدونه RP چی‌ هست داره نظر هم میده،hilarious.اسکایریم اولین بازی‌ای هست که توش system Leveling دیدن احساس خفن بودن بسیار دست داده بهشون فکر می‌کنن RPG باز خفن هستن میگن اینو باید تو کنسول بازی کرد لول.

آخرین ویرایش:

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
آخه Restoration potion اصلا چه ربطی به craft کردن یا enchant کردن داره؟
حتما اون 11824 ظرفیت حمل هم destruction potion هست دیگه نه ؟=))
همین برای رد کردن حرفت کافیه که برای اسلحه حداکثر 3 رقم برای دمیج جا هست و تو این عکس از 12859242 دمیج که پایین صفحه نوشته فقط 3 رقم اولش یعنی 128 تو قسمت دمیج اسلحه هست . شما برو اول یاد بگیر سوتی ندی =))

عکس مال pc هست . فکر نکنم ایشون علاقه ای به بازی کردن نسخه کنسولی داشته باشه چون بالاتر از 500-600 دمیج نمیشه توش اسلحه ساخت و واسه ایشون زیر 1000000 دمیج افت داره =))
شما اول یاد بگیر با کسی که کل اسکایریم رو توی سایت اداره میکنه و حرفش حکم سند داره چجوری باید حرف زد، باشه؟;)

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,967
نام
احمد
شما اول یاد بگیر با کسی که کل اسکایریم رو توی سایت اداره میکنه و حرفش حکم سند داره چجوری باید حرف زد، باشه؟;)
حرف ایشون ممکنه برای شما سند باشه اما برای من حرف کسی که سلاح ساخته با 12 میلیون دمیج و فقط 3 رقم اولش تو قسمت دمیج اسلحه هست بعد هم می گه بدون دستکاری اینو درست کردم فقط حکم ترول داره.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حرف ایشون ممکنه برای شما سند باشه اما برای من حرف کسی که سلاح ساخته با 12 میلیون دمیج و فقط 3 رقم اولش تو قسمت دمیج اسلحه هست بعد هم می گه بدون دستکاری اینو درست کردم فقط حکم ترول داره.
آقا گوگل که میتونی بکنی؟ راحت برو یه سرچ بزن و صحت این موضوع رو بررسی کن.
وقتی هم چیزی نمیدونیم، اجباری نیست حتما نظر بدیم و روش پافشاری کنیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر