PS3 Trophy Ranking [پست اول تاپیک خوانده شود]

ملاک تشخیص برترین تروفی باز سایت از نظر شما ؟

• Platinum بیشتر

رای‌ها: 53 50.5%
  • level بالاتر

رای‌ها: 52 49.5%

• مجموع رای دهنده‌ها
    105

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
سلام
این تاپیک رو زدم تا رنکینگ تروفی بچه های فروم مشخص بشه.
لطفا دوستانی که مایلند تو این رنکینگ باشن گیمر كارد PSN شون رو (فقط از سايت PSN و بصورت لينک دار) بذارن تا رتبه شون تو رنکینگ مشخص شه.رتبه ها به پست اول تاپیک اضافه می شن و با افزایش تعداد تروفی ها و اضافه شدن افراد جدید هم این پست ویرایش می شه.
  • این رتبه بندی بر اساس لول هست و در صورتی هم كه تعدادی از افراد لولشون با هم ديگه مساوی باشه درصد لولشون ملاك برتری قرار می گيره.

• کسانی که بیش از یک ماه گیمرکاردشون نمایش داده نشه حذف می شن ولی اگه گیمرکاردشون رو بذارن دوباره می رن تو لیست.(به اين منظور توصيه می شه در صورت نمايش داده نشدن گيمر كارد PSN تون بريد تو اكانت تون و ريفرش بزنيد.)
  • لطفا اگه مايليد به اين ليست اضافه شيد تو يه پست گيمر كارد PSN تون رو اونم فقط از خود سايت PSN بصورت لينك دار بذاريد.گيمر كاردتون از هر جای ديگه ای غير از سايت PSN باشه تو ليست قرار نخواهيد گرفت و در صورتيكه تو ليست باشيد ولی گيمر كارد PSN تون نمايش داده نشه حذف می شيد.
  • اين ليست هرجمعه (درصورت اضافه شدن گیمرتگ یا آپدیت شدن گیمرتگ ها) آپديت می شه.لطفا در اين مورد تو تاپيك پست اضافی نديد.
برای مشاهده جایگاهتون در رنکینگ جهانی هم می تونید تو این سایت ثبت نام کنید.
برای مشاهده جایگاهتون در رنکینگ ایرانی هم می تونید تو این سایت ثبت نام کنید.

بازم تاکید میکنم که گیمرکارد خودتون رو از خود سایت PSN بذارید که یه دست تر بشه !

یه نکته ی دیگه ! دوستانی که قبلا گیمرکارتشونو تو تاپیک گذاشتن اگه تغییری توش ایجاد شده لازم نیست دوباره بذارن من خودم چک میکنم !

================================================
PS3 Trophy Ranking :

1
Alireza12066.png

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

32

33

34

35

36

37

38

39

40

41

42

43

44

45

46

47

48

49

50

51

52

53

54

55

56

57

58

59

60

61

62

63

64

65

66

بروز شده در14 بهمن 1391

با تشکر از
Miladosos و dr.ice

آخرین ویرایش:

kourosh10

کاربر سایت
Oct 9, 2010
174
سلام من گیم کارتمو ساختم نمی دونم چطوری اینجا قرارش بدم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
عکسو آپلود کردم اما نشونش نمیده؟؟؟

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
سلام من گیم کارتمو ساختم نمی دونم چطوری اینجا قرارش بدم اگه میشه راهنمایی کنید ممنون
عکسو آپلود کردم اما نشونش نمیده؟؟؟
باید به سایت eu.playstation.com برید و بالای صفحه sign in رو بزنید و بعد ایمیلی که باهاش ثبت نام کردید بعلاوه پسوردتون رو بزنید تا وارد تنظیماتتون شید تو قسمت تنظیمات می تونید گیمرکاردتون رو درست کنید.بعدش هم عکس گیمر کاردتون رو بذارید اینجا.
کار ساده ایه برید سایتی که گفتم همه چی دستتون میاد.
ضمنا اگه اشتباه نکرده باشم شما تو فرند لیست psn امم هستید درسته؟

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
من خیلی چشمم آب نمیخوره که این تاپیک بتونه پابرجا بمونه چون اگه تعداد زیادی بیان تو این تاپیک وقت زیادی ازتون گرفته میشه. در هر صورت امیدوارم که بتونید پوشش بدین. مال من رو هم تو امضام می بینید و می تونید قرار بدین. فقط یک نکته رو به پست اولتون اضافه کنید که اگر دو شخص در تعداد پلات ها برابر بودند باید به تعداد تروفی های طلا نگاه کنید و باز اگه مساوی بودن نقره و .... تقریبا مثل المپیک و بازی های آسیایی منظورم هست.
موفق باشید

• Like
Reactions: SHePArd

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
من خیلی چشمم آب نمیخوره که این تاپیک بتونه پابرجا بمونه چون اگه تعداد زیادی بیان تو این تاپیک وقت زیادی ازتون گرفته میشه. در هر صورت امیدوارم که بتونید پوشش بدین. مال من رو هم تو امضام می بینید و می تونید قرار بدین. فقط یک نکته رو به پست اولتون اضافه کنید که اگر دو شخص در تعداد پلات ها برابر بودند باید به تعداد تروفی های طلا نگاه کنید و باز اگه مساوی بودن نقره و .... تقریبا مثل المپیک و بازی های آسیایی منظورم هست.
موفق باشید
حرفتون درسته،وقتی تعداد نفرات زیاد شه این کار یکم مشکل می شه ولی خب من تمام سعیم رو می کنم:D
نکته ای هم که گفتید به پست اول تاپیک اضافه کردم.اگه مورد دیگه ای هم هست بگید حتما اضافه می کنم.
مرسی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
فکر میکنم نفر اول Hanzo_Ninja باشه!

اینم کارتش!

Hanzo_ninja.png

نخیر نفر اول تو سایت دوست امیر هستش که الان اسمش هم یادم نیست. اگه اشتباه نکنم 20 تا پلات داره. در ضمن ملاک این هست که توی این بخش از سایت GC خودتون رو قرار بدین تا تو لیست قرار بگیرید و به مرور زمان آپدیت بشه. چون سایت نمی تونه سیستم کلی قرار بده باید به این نحو انجام بدیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر