Uncharted 3: Drake’s Deception

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

BS.jpg

Title : Uncharted 3: Drake’s Deception

Genre : Modern Action Adventure

Platforrm : PS3 Exclusive

Developer : Naughty Dog

Publisher : Sony Computers Entertainment

Online Play : Yes

Realese Date: 1/11/2011

ماجراجویی ها و اکتشافات Nathan Drake به فصل سوم خود می رسد . اینبار صحرای سوزان میزبان او و خوش شانسی هایش خواهد بود و Victor Sullivan او را همرهی میکند .
سازندگان این عنوان در استودیوی Naughty Dog به تکرار موفقیت های بی شمار نسخه دوم امیدوار هستند .

uncharted3.jpg

داستان بازی در مورد شهر گمشده ای در شبه جزیره عربستان میباشد که البته نقاط مختلفی از اروپا و خاورمیانه از جمله مکان هایی هستند که Nathan Drake سفر خواهد کرد .

uncharted-3.jpg

از جمله پیشرفتهایی که تا بحال به آن اشاره شده میتوان به افکت های مربوط به آب و آتش و دود و تغییراتی در Gameplay بازی اشاره کرد .
همچنین پشتیبانی کامل از 3D هم باید درنظر داشته باشیم .

uncharted-3-village-art_510.jpg

آخرین ویرایش:

Holy Diver

کاربر سایت
Jun 2, 2010
1,705
نام
عرفان
!!!!thats awesome
شاید این بیشترین بازیی بود که منتظرش بودم.
حالا هر چی ما از این اعراب بدمون میاد سرمون میاد:d

EJI

کاربر سایت
Sep 16, 2009
224
نام
ارسلان اجابتی فر
!!!!thats awesome
شاید این بیشترین بازیی بود که منتظرش بودم.
حالا هر چی ما از این اعراب بدمون میاد سرمون میاد:d

آره دقیقا!خدا کنه عربا دشمن باشن :d بکشیمشون!!!:d

واقعا نمیدونم چی بگم کسایی که منو میشناسن میدونن که من Unccharted 2 چه جه قدر دوست داشتم و تقریبا جزو آخرین نفرایی بودم که ولش کردم.بهترین خبری بود که میتونستم بشنوم!:d

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,224
نام
Мojtaba
به شدت از این خبر خوشحال شدم و البته انتظار عرضه ی بازی در سال 2011 رو نداشتم چون سونی عناوین انحصاری زیادی داره و احتمال میدادم سال 2012 بیاد . با این حال امیدوارم تمام نکات مثبت شماره دو بازی در این نسخه به شکل احسن پیاده سازی بشه.

ammar ps

کاربر سایت
Feb 19, 2007
321
نام
عمار
آره دقیقا!خدا کنه عربا دشمن باشن :d بکشیمشون!!!:d

واقعا نمیدونم چی بگم کسایی که منو میشناسن میدونن که من Unccharted 2 چه جه قدر دوست داشتم و تقریبا جزو آخرین نفرایی بودم که ولش کردم.بهترین خبری بود که میتونستم بشنوم!:d

چرا ميخواي عربا رو بكشي؟)x )xهر ملتي خوب وبد داره:d من دوست دارم عربستانيها رو بكشم كه از جنس وهابيت باشن... ماباهم برادريم

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
ایول بهترین سال 2011 هستش با سه تا بازی اختصاصی سونی .
اونجاش حال میده که یارو تو بازی افتاده رو زمین داره میگه یا سیدی ال چی چی که میزنی مخشو با rpg میریزی رو زمین ها ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر