Catherine | Xbox 360

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
من تا مرحله 5 رفتم. وقتی می خواد لود بشه واسه مرحله بعد سیستم فریز می کنه و باید خاموش کنم. چند بار امتحان کردم ولی از همون جا گیر می کنه. بازی رو هار هم نصبه.
ایراد از چیه؟ چیکار کنم؟

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
من ديشب بازي رو تموم كردم. يه بازي بسيار خاص با ايده اي جديد و داستان بي نظير. بسيار لذت بردم. حتي سختي بازي هم خيلي لذت بخشه. به هر حال اگر گيم پلي بازي جذبتون كنه يه تجربه ي منحصر به فرد خواهيد داشت

shahin wilson3

کاربر سایت
May 14, 2012
60
من ديشب بازي رو تموم كردم. يه بازي بسيار خاص با ايده اي جديد و داستان بي نظير. بسيار لذت بردم. حتي سختي بازي هم خيلي لذت بخشه. به هر حال اگر گيم پلي بازي جذبتون كنه يه تجربه ي منحصر به فرد خواهيد داشت

می شه بگید پازل کجاسش لذت بخشه؟

Sent from my Galaxy S III using Tapatalk 2

kratos.ir

کاربر سایت
May 4, 2007
220
نام
رامتین
می شه بگید پازل کجاسش لذت بخشه؟

Sent from my Galaxy S III using Tapatalk 2

گفتم سبکش خاصه. و بسیار سلیقه ای. من که خیلی خوشم اومد. اما راحت می شد یه بازی آرکید عالی باشه. داستان بازی بود که به نظرم باعث شد به یه بازی بی نظیر روبرو باشیم.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
داداشی تاپیک از کجا اوردی بالا ؟
تاریخش ماله 6 ماه قبله .
ولی قیول دارم حرفتو روایت داستان عالیه
عیبش چیه؟فقط اخر هر فلور ک قسمت هست که یکم سخته

---------- نوشته در 01:10 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:09 AM ارسال شده بود ----------

به نظر منم داستانش خیلی واقع گرایانست و امثال این مرتیکه وینسنت دور و برمون پره.
خوب کلا همه جا هست فرقی نداره
این کلا بازیه که فقط میخواد داستان رو کامل روایت کنه و اگه وسط لودینگ هارو نگا کنید حرفهای زیبایی از شخصیتهای گوناگون توش دیده میشه که
ارزش تامل رو دارن

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,819
نام
پدرام
اونقدر از این بازی تعریف کردید که رفتم و کلی گشتم تا پیدا کردم
ببینیم چی از آب درمیاد

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

اصلا بازی قشنگی نیست. بیشتر افراد هم فقط و فقط بخاطر Cutsceen هاش می خرن چون +18ه

خیلی متفاوته, بستگی به سلیقه شما داره
بنظر من خیلی هم هنری وزیباست, گیم پلی منحصر بفرد و داستان جالب

Sent from my MT15i using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:

Fallen-Angel

کاربر سایت
Feb 18, 2013
1,162
نام
میشا
خوب کلا همه جا هست فرقی نداره
این کلا بازیه که فقط میخواد داستان رو کامل روایت کنه و اگه وسط لودینگ هارو نگا کنید حرفهای زیبایی از شخصیتهای گوناگون توش دیده میشه که
ارزش تامل رو دارن
آره خب همیشه باید یکی پیدا بشه که کمتر از سنش رفتار کنه.
اون جمله های وسط لودینگش هم خیلی سریع میرن من همش تا نصفه میخونمشون. نمیشه از جایی همش رو پیدا کرد؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,173
آره خب همیشه باید یکی پیدا بشه که کمتر از سنش رفتار کنه.
اون جمله های وسط لودینگش هم خیلی سریع میرن من همش تا نصفه میخونمشون. نمیشه از جایی همش رو پیدا کرد؟
چرا فکر کنم بهش اگه اوکی شد من تصاویرش رو میزارم
کلا زییاست

pbgame

کاربر سایت
May 9, 2014
227
نام
peyman
شرمنده که تایپکو بعد از این همه وقت بالا اوردم.من چند ماه دنبال این بازیم ولی پیداش نمیکنم اگر کسی میدونه کجا میشه تهیه و یا دانلودش کرد ممنون میشم راهنمایی کنه

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
923
نام
سعید
  • Like
Reactions: pbgame

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر