راهنمای مراحل DarkSiders

P00RYA

کاربر سایت
Jun 25, 2011
1
سلام

به شما بازی سنتری های گل
من یه مشکل دارم که داه دیوونم میکنه تویان بازی من توی یکی از مراحل گیر کردم نه تفنگ دارم نه اسب فقط شمشیر خودم رو دارم ولی اینجا هستم و نمیدونم چه جوری باید این موجود رو کشت که سر یه مجسمه رو با زبونش گرفته و واقعا هم گیر کردم اینم عکس: البته با موبایل گرفتم ، راستی یه برنامه بلد نیستین که بشه باهاش از بازی ها عکس گرفت؟؟

jrznzwy48ydbe7nzz6i0.jpg

um4uelrh3u6igu75dfzj.jpg

rwi0yo20muac74hyjg0.jpg

با تشکر

pacino

کاربر سایت
Nov 27, 2009
3
سلام

به شما بازی سنتری های گل
من یه مشکل دارم که داه دیوونم میکنه تویان بازی من توی یکی از مراحل گیر کردم نه تفنگ دارم نه اسب فقط شمشیر خودم رو دارم ولی اینجا هستم و نمیدونم چه جوری باید این موجود رو کشت که سر یه مجسمه رو با زبونش گرفته و واقعا هم گیر کردم اینم عکس: البته با موبایل گرفتم ، راستی یه برنامه بلد نیستین که بشه باهاش از بازی ها عکس گرفت؟؟

jrznzwy48ydbe7nzz6i0.jpg

um4uelrh3u6igu75dfzj.jpg

rwi0yo20muac74hyjg0.jpg

با تشکر

درباره بازیت نظری ندارم چون خودم اینجارو با اسلحه زدم بهش .
درباره عکس گرفتن نیازی به برنامه نداری هر وقت از روی کیبوردت دکمه Print رو بزنی یه عکس از صفحه کامپیوترت میگیره بعد برو تو برنامه ای مثل Paint و اونجا Ctrl + V بزن تا عکستو ببینی .

pacino

کاربر سایت
Nov 27, 2009
3
من تو مرحله ای که میرم پیش عزرائیل سه تا مجسمه هست گیر کردم . من دو تاشو حل کردم مونده آخری باید برم بالاترین قسمت تا درب رو وا کنم با اونم مشکل ندارم اما نمیدونم کلید کجاست !!! کسی میتونه راهنماییم کنه دقیق ؟

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
salam.man hamoon jaii gir kardam ke baraye azad kardan ezrail bayad seta mojasamaro nabood koni.man 2tasho nabood mikonam vali baraye sevomish miram balatrin dar ke ye cheshm dare.vali man klide oon cheshmaro peyda nemikonam.lotfan ye nafar kamel tozih bede ke klid ro koja va chjoori peyda konam.

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
yeki be ma komak koneeeeeeeeeeeeeeeeeeee
oonjai ke baraye azad kardan ezraiil seta sang hast.man tooye sang sevomi gir kardam.
yani kilid nadaram ta beram balatarin dar ro baz konam.
chijoori kilid ya hamoon changak ke mizane too cheshme dar va dar baz mishe ro peyda konam?????????.
heeeeeeeeeeeelppppppppppppppppppppp
heeeeelllllllllllllpppppppppppp

LA Noire_Arash

کاربر سایت
Jun 28, 2011
163
man az 7tike ghete shamshir 6tike ro peyda kardam.akharin tike too jai hast ke tooye naghshe oon mantaghe ghofle yani nemitoonam varedesh besham.
vaghti man miram pishe selah foorooshe va manategh ro miaram dota mantaghe hast ke dar samte rast hast va zard va sabz rang hast ke tike akhar dorost dar hamoon mantaghe sabz range voojood dare ke etefaghan hamoon mantaghe ghofle.man chi joori mitonam beram too oon mantaghe
yeki komak koneeeeeeee
help meeeeeeee.

kingsgames

کاربر سایت
Mar 28, 2011
26
سلام من اینجا گیر کردم چجوری بپروم رو طناب؟ هر کاری کردم نشد!:(()x:(
iwfid5qcptz1ih51d6p.png
برو جلوی دیوار که کندهای قهوه ای جلوشه.بپر و دکمه ای که باهاش جلو میبریش رو بزن هم بزن تا به جلود بپره بعد خودش دیوار رو میگیره فقط روی قسمتهای قهوه ای برو تا به زیر طناب برسی.بعد بپر و دکمه ای که باهاش جلو میبریش رو بزن .خدش طناب رو میگیره

kingsgames

کاربر سایت
Mar 28, 2011
26
سلام
تو اونجایی گیر کردم که باید سه تا شمشیر رو به مجسمه ها برسونم.دو تاشو پیدا کردم برای سومی که رفتم یه غولی داشت اونم کشتم بعد از آسانسور پایین رفتم .یه جایی بود که یه محوطه باز جلوش بود و یه راهرو که وسطش مذاب بود .دست راست یه شکاف بود که جلوش یه سنگ قرمز بود.اونم رد کردم ولی بعد به ته راهرو نگاه میکنم یه شکاف دیگه هست که یه سنگ قرمز جلوی اونه .اون رو چطوری باید منفجر کنم؟

ARASHAUST

کاربر سایت
Jul 29, 2011
3
برو جلوی دیوار که کندهای قهوه ای جلوشه.بپر و دکمه ای که باهاش جلو میبریش رو بزن هم بزن تا به جلود بپره بعد خودش دیوار رو میگیره فقط روی قسمتهای قهوه ای برو تا به زیر طناب برسی.بعد بپر و دکمه ای که باهاش جلو میبریش رو بزن .خدش طناب رو میگیره
سیو یه کم بعد اینو دارید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر