تكنيك هاي FIFA11

به نظر شما اين تايپك مفيد واقع شده يا نه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    82

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
بله؟ بـــــــــــــــــــــــــــله!

به این میگن تقلب؟ اگه بخای تمام فن هاش رو خودت یا بگیری پیر میشی من خودم با اینکه از فوتبال سگا :dتا الان FiFaبازی میکردم نمیوتونم ادعا کنم همه فن هاش رو یاد گرفتم چون مدتی از عمرم بخاطر عدم آشنایی با پیشرفت FIFAروی کنسول های نسل جدید پای PCتلف شد اما از Fifa 08سعی کردم تمام فن های کسانی که باهاشون بازی کردم یاد بگیرم اما مثلآ هنوز طرز اینکه تو وقتی توپ رو هواست پاس پشت پا بدی رو بلد نیستم!
درضمن مطمئن باش کسی که خودش میره دنبالش همیشه فوت کوزه گری خودش رو داره و چیزی که خیلی براش زحمت کشیده به همین راحتی آموزش نمیده!(و اون روش بازیشه!)
در ضمن آموزش دادن حرکات نمایشی به دیگران خیلی لذت بخشه حتی اگه بهت اعتبار ندن یا ازت تشکر نکنن!
اما اصل فن فیفا اینه که بفهمی چجوری بازی کنی نه اینکه چجوری نمایشی بازی کنی و این تفاوت کسی که سالها پا فیفا بوده رو با کسی که میاد تو این تاپیک مشخص میکنه!

شما داخل محوطه جریمه وقتی پاس رو گرفتی و هنوز دست چپ بازیکنت رو به دروازه هست(برای وقتی پاس از طرف راست میاد) کلیدی که باهاش روپایی میزنی (فقط همون کلید) رو به صورت تقه ای (نگه ندار!) بزن توپ میاد بالا تا توپ اومد بالا شوت بزن 90%مواقع قیچی میکنه!
آقا دمت گرم...:x

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
تمام حال بازی به اینکه فن ها شو خودت یاد بگیری نه اینکه از روی هم تقلب کنید...
اگه قرار به این کارا بود خود EA به همراه بازی تکنیک ها رو هم منتشر میکرد که بازم در این صورت این کارا بی معنی بود
:))
هــــــــــــــــــــــــــــه خوشم مياد زايع شدي!!!!
آقا اين وسط شما بل نگيرين ما با پسر داييمون يه شوخي كرديم!!!.

™SHADOW

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,813
نام
آ میز مـِــیتی ** ( مــَهدی )
لطفا هرکی هر تکنیک کارآمدی رو روش ـش رو قرار میده آموزش ـش رو تو پست اول قرار بده ....

قابل توجه کسی که تاپیک رو زده ;)

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من این مدل رابونا رو بلدم اگه کسی فرمول آسون تری داره بگه
B+Y یعنی این دوتا رو با هم بزنید بعد سریع LB رو با جهتی که می خواهید همزمان بزنید اینو خودم پیدا کردم ولی شنیدم آسون ترش هم هست اگه می دونید بگید ضمنا با یه بازیکن 5 ستاره انجام بدید احتمالا 20 تا اول خراب میشه ولی timing اش دستتون میاد
اینم یه تکنیک از ماریوس برای بازیکن های 5 ستاره همون طور که LT رو نگه داشتین آنالوگ راست رو پایین نگه دارید توپ رو بین دو پاش مرتب می چرخونه نمی دونم چطوری توضیح بدم که چی کار می کنه

Ezio Auditore

کاربر سایت
Jun 1, 2010
36
نام
هومن
سلام
با یک بازیکن تکنیکی مثل رونالدو (RT(R2 رو بگیرید و آنالوگ سمت چپ رو دو بار به سمت جلو و یک بار به سمت عقب فشار بدید

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
آخرین ویرایش:

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
Low Quality

High Quality

اینم ویدیوی که تمام دربیلهای " باحال " fifa 11 توش ...
برین حال کنید :> :d ;;) >:d<

اگه اینو با دکمه های PS3 شو هم بزاری دیگه خیلی دمت گرمه :d
مثل همین کیفیت بالا هم باشه ...

بیایین خودم پیداش کردم :d

(MP4 HD Quality - 720p)

(FLV High Quality - 480p)

(FLV Medium Quality - 320p)

مرسي از همه تون:x

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
بله؟ بـــــــــــــــــــــــــــله!

به این میگن تقلب؟ اگه بخای تمام فن هاش رو خودت یا بگیری پیر میشی من خودم با اینکه از فوتبال سگا :dتا الان FiFaبازی میکردم نمیوتونم ادعا کنم همه فن هاش رو یاد گرفتم چون مدتی از عمرم بخاطر عدم آشنایی با پیشرفت FIFAروی کنسول های نسل جدید پای PCتلف شد اما از Fifa 08سعی کردم تمام فن های کسانی که باهاشون بازی کردم یاد بگیرم اما مثلآ هنوز طرز اینکه تو وقتی توپ رو هواست پاس پشت پا بدی رو بلد نیستم!
درضمن مطمئن باش کسی که خودش میره دنبالش همیشه فوت کوزه گری خودش رو داره و چیزی که خیلی براش زحمت کشیده به همین راحتی آموزش نمیده!(و اون روش بازیشه!)
در ضمن آموزش دادن حرکات نمایشی به دیگران خیلی لذت بخشه حتی اگه بهت اعتبار ندن یا ازت تشکر نکنن!
اما اصل فن فیفا اینه که بفهمی چجوری بازی کنی نه اینکه چجوری نمایشی بازی کنی و این تفاوت کسی که سالها پا فیفا بوده رو با کسی که میاد تو این تاپیک مشخص میکنه!
چی رو داری با چی مقایسه میکنی مرد حسابی تو فقط اسم فوتبال رو از رو بازیهای سگا وپی سی خط بزن تا ببینی که از دو دنیای متفاوتند ...در ثانی اگر قرار باشه همه دست رو دست بذارن و برای یادگرفتن این فن ها از این جور کارا بکنند پس کی این فن هارو پیدا کنه؟؟؟؟؟b-)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,940
نام
حسین

aragorn

کاربر سایت
Dec 16, 2005
485
چرا اینجا انقدر سوت و کوره؟؟؟؟؟؟
فیفا 11 با این همه تکنیک و حرکات متنوع و کارای ژان گولر!! چرا اینجا باید خالی باشه؟؟
لطفا هرکی چیزی بلده بیاد به بقیه هم یاد بده که بیشتر از این بازی لذت ببرن.

• Like
Reactions: CapitanArsalan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر