تكنيك هاي FIFA11

به نظر شما اين تايپك مفيد واقع شده يا نه؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    82

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
به نظر من اسم تاپیم رو بزاریم " تکنیک های Fifa 11 " بهتره.چون کلمه فن بین بچه ها به معنی طرفدار جا افتاده.دیگه هر طور خودتون صلاح میدونین;)
توی بازی وایسین LT رو بگیرین در همون حالت ایستاده RS رو فشار بدین.توپ رو بین دو تا پا میگیره میپره:d

كاملا موافقم من هم بار اول كه ميخواستم بيام تو تاپيك همين اشتباه رو كردم.

چشم تو اولين فرصت اسم تايپك رو به "تكنيك هاي FIFA11" تغيير ميدم....:)

se7en_boy

کاربر سایت
Aug 18, 2007
220
نام
وحید
نميدونين براي كامپيوتر كدوم دكمه هاست؟:-/
برای کامپیوتر چون هر کسی یه تنطیمات خاص برای خودش داره نمیشه دقیقا گفت با کدوم دکمه ها میشه این کار رو کرد.ولی تو همون قسمت تنظيمات کيبورد همون دکمه هایي رو که گذاشتی برای PC ، کنارش نوشته اين دکمه تو xbox به چه اسميه.اينطوری ديگه ميشه فهميد هر دکمه چی هستش;)

mistyc_7

کاربر سایت
Nov 22, 2009
89
نام
امین
تاپیک خوبیه ولی باید Secretهاش رو بگیم نه چیزهایی که تو خود Controller Help و فیلم های آموزشی مثل همین فیننس شات هست!

یکی بود تو لایو باهاش بازی میکردم از 4تا کرنر 3تاش رو مستقیمآ تو گل کرد(مثل مارادونا!) یعنی کاتی میداد که میرفت تو گل! کسی میدونه چیکار میکرد؟!!! من این شکلی شدم !:o

اگه کسی تمام شرطهای از 40یاردی فری کیک گل کردن رو پیدا کنه هم هنر کرده!:d

اون اولی رو بهم بگین ممنون میشم چون پیر شدم اما نفهمیدم چیکار کرد! یه جایزه پیش من داره!

L1 رو بگیر ، ( مثلا اگه کرنر سمت چپه ، باید اون زننده راست پا باشه ) یه ذره سر توپ رو به سمت بیرون بگیر ، همینطوری که l1 رو گرفتی ، کرنر رو بزن و با جویستیک سمت چپ ، به توپ کات بده

big soldier

کاربر سایت
Aug 11, 2010
366
نام
Ashkan
سلام به FIFA باز ها.
چقدر بي بخاريد بابا يه 4 تا تكنيك بزاريد ديگه!!!)x
اينم 1 تكنيك ديگه:
گل زير طاق:شوت + 10% آنالوگ به سمت بالا (از بيرون محوطه جريمه)

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
ببين اگه كرنر از سمت راست باشه بازيكن بايد چپ پا باشه و بلعكس يعني طوري كه بشه كات درون پا داد و براي اين كار شما جهت رو به مخالف دروازه ببر سپس سريع جهت رو روبه دروازه ببر و دكمه سانتر رو تا 3/4 درجه كه پر ميشه بگير، توپ كات پيدا ميكنه و ممكنه گل بشه!:d
منم چندتا گل اينجوري زدم كه البته يكم دشواره !

نه بابا طرف خیلی بارش بود از این حرفا (شانس و اینا...)گذشته! خودم این کارا رو کردم اما به قول خودت شانسی میشه!:d

جایزه هم یه نوع گل با Rabona!:

وقتی رسیدی پشت محوطه سعی کن وسط قرار بگیری: (LT+FW+Left)+(Right Rabona ) بزن اگه کسی تونست این ضربه رو بگیره منو خبر کن!

کسی فیلم اموزش از دریبل زدن از تو اینترنت پیدا کرده بزاره

شما بگو چه دریبلی خودم بهت میگم!

تو ps3 به جز روپایی زدن چجوری حرکات نمایشی انجام بدم؟
تو PS3برای تکنیک زدن باید L2رو بگیری !
توی قسمت Controller Helpتمام تکنیک ها توضیح داده شده!

فعلآ این دریبل بدرد بخور رو داشته باش: L2رو بگیر مربع و ضربدر رو هم زمان بزن سپس به دریبلت جهت بده ! این دریبل برای نفوذ از کناره های زمین خیلی کاربرد داره!

آخرین ویرایش:

idahadi21

کاربر سایت
Sep 8, 2008
1,930
نام
هادی
(مال ps3 رو میگم) درسته تو help نوشته اما میگم... یه حرکت نمایشیه که خیلی باحاله ..وقتی رو پا میزنید L2 رو ول نکنید و همزمان انالوگ سمت چپ رو به بالا برده وبه داخل :d فشار دهید و تو همون لحظه انالوگ سمت راست رو 3بار به داخل فشار بدهید.. :D

mafia 2

کاربر سایت
Jun 26, 2010
273
نام
MOHAMMAD
تمام حال بازی به اینکه فن ها شو خودت یاد بگیری نه اینکه از روی هم تقلب کنید...
اگه قرار به این کارا بود خود EA به همراه بازی تکنیک ها رو هم منتشر میکرد که بازم در این صورت این کارا بی معنی بود
:))

• Like
Reactions: Bayonetta

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
تمام حال بازی به اینکه فن ها شو خودت یاد بگیری نه اینکه از روی هم تقلب کنید...
اگه قرار به این کارا بود خود EA به همراه بازی تکنیک ها رو هم منتشر میکرد که بازم در این صورت این کارا بی معنی بود
:))

بله؟ بـــــــــــــــــــــــــــله!

به این میگن تقلب؟ اگه بخای تمام فن هاش رو خودت یا بگیری پیر میشی من خودم با اینکه از فوتبال سگا :dتا الان FiFaبازی میکردم نمیوتونم ادعا کنم همه فن هاش رو یاد گرفتم چون مدتی از عمرم بخاطر عدم آشنایی با پیشرفت FIFAروی کنسول های نسل جدید پای PCتلف شد اما از Fifa 08سعی کردم تمام فن های کسانی که باهاشون بازی کردم یاد بگیرم اما مثلآ هنوز طرز اینکه تو وقتی توپ رو هواست پاس پشت پا بدی رو بلد نیستم!
درضمن مطمئن باش کسی که خودش میره دنبالش همیشه فوت کوزه گری خودش رو داره و چیزی که خیلی براش زحمت کشیده به همین راحتی آموزش نمیده!(و اون روش بازیشه!)
در ضمن آموزش دادن حرکات نمایشی به دیگران خیلی لذت بخشه حتی اگه بهت اعتبار ندن یا ازت تشکر نکنن!
اما اصل فن فیفا اینه که بفهمی چجوری بازی کنی نه اینکه چجوری نمایشی بازی کنی و این تفاوت کسی که سالها پا فیفا بوده رو با کسی که میاد تو این تاپیک مشخص میکنه!

كسي نميدونه چه جوري بايد قيچي زد؟ :-oاگه كسي فهميد به منم بگه.:d
منظورم قيچي معمولي ـه ها نه قيچي برگردون!!!

شما داخل محوطه جریمه وقتی پاس رو گرفتی و هنوز دست چپ بازیکنت رو به دروازه هست(برای وقتی پاس از طرف راست میاد) کلیدی که باهاش روپایی میزنی (فقط همون کلید) رو به صورت تقه ای (نگه ندار!) بزن توپ میاد بالا تا توپ اومد بالا شوت بزن 90%مواقع قیچی میکنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر