TGS 2010 | بازی Shadows of the Damned عنوان جدید EA

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
damned1.jpg

EA بالاخره به طور رسمی بازی ترسناک خود را معرفی کرد. نام این بازی Shadow of the Damned می باشد و سازندگان آن Shinji Mikami سازنده Resident Evil و Goichi Suda سازنده No More Heroes می باشند.

داستان بازی درباره ی شخصیت اصلی بازی به نام Garcia می باشد که به جهنم سفر می کند تا معشوقه ی خود، Paula را نجات دهد.

Mikami گفت ژانر اصلی بازی "phychological action thriller" می باشد که البته کمی به آن "punk-rock style" اضافه شده است. وی گفت با توجه که این یک بازی در سبک ترسناک می باشد، لحظه های مفرح و آسانی نیز خواهد داشت.

بازی در اصل یک بازی سخت می باشد و آن لحظات تاثیری در بازی نخواهند داشت. همچنین Suda گفته است که این بهترین بازی است که تا به حال بر روی آن کار کرده است.

David DeMartini گفت: "ما افتخار می کنیم که با اساتیدی همچون آقای Mikami و اقای Suba و بقیه دوستان و همکارانه خلاق در Grasshopper کار می کنیم. این یکی از جسورانه ترین و نواورانه ترین پروژه های EA هست."

این بازی در تابستان بعدی برای PS3 و X360 عرضه می شود.

منبع

• Like
Reactions: Wander and Buyma

exit

کاربر سایت
Aug 28, 2010
68
نام
ماژلان
دموشو همین چند دقیقه پیش دان کردم
فضای جالبی داشت ، یکمی شبیه DMC بود
بازی از لحاظ ساخت خیلی خامه ، مثل اینکه باید فعل منتظر develop باشیم

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
خداییش اون چیزی که من دیدم گرافیکش خیلی پایین بود :|حتی در حد یه بازی استاندارد امروزی هم نبود و به نظر نمیاد هم زیاد ترسناک باشه البته با یه trailer نمیشه
تصمیم گرفت خدا کنه بعدها حداقل گرافیکش بهتر بشه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خداییش اون چیزی که من دیدم گرافیکش خیلی پایین بود :|حتی در حد یه بازی استاندارد امروزی هم نبود و به نظر نمیاد هم زیاد ترسناک باشه البته با یه trailer نمیشه
تصمیم گرفت خدا کنه بعدها حداقل گرافیکش بهتر بشه.
بی خیال بااا هنوز تاریخ عرضه ای از بازی مشخص نشده.یکسال -2 سالی روش کار میکنن !این تازه اولین تریلر هست.گیرایی میدیدا....

از تریلر فقط میشد موسیقیش رو حس کرد که :) خیلی توپ بود

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
حس من با دیدن اولین تریلر اینه
میکامی با vanquish داره geow ژاپنی میسازه با اینم داره dead space ژاپنی میسازه!!

Insomniac

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,397
نام
امیر حسین
بی خیال بااا هنوز تاریخ عرضه ای از بازی مشخص نشده.یکسال -2 سالی روش کار میکنن !این تازه اولین تریلر هست.گیرایی میدیدا....

از تریلر فقط میشد موسیقیش رو حس کرد که :) خیلی توپ بود
رضا تو خط آخره پست اول رو خوندی؟ :D بازی تابستون سال بعد میاد.
منم موافقم موسیقیش خیلی قشنگ بود. از استاد Akira Yamaoka کمتر هم انتظار نمیره.

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
کجا گفتن همچین چیزی رو؟ :biggrin1:
میکامی بعد از Vanquish میره استودیو شخصی خودش. این بازی هم میکامی تهیه کننده اش خوده بازی توی استودیو سودا ساخته میشه.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,361
نام
علیرضا
منم تریلرو بعد از ظهر دیدم ولی نمی دونم چرا یه حسی درونم به وجود اومد :d به نظرم شبیه Dead space یه خورده . یه دونه از سلاحاش خیلی شبیه سلاح Dead space بود .ولی دشمناشم به نظرم یه مقدار شبیهش بود . برا شما ها هم همچین احساسی به وجود اومد ؟ :d . ولی هر چی از میکامی و سودا 51 برسه نکوست :d . ( چه زیبا :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر