TGS 2010 | کپکام سرانجام تایید کرد: یک DMC جدید از Ninja Theory

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
dmc43.jpg

کپکام بالاخره تایید کرد که یک Devil May Cry جدید به نام DMC توسط Ninja Theory ساخته خواهد شد.

در تریلری که نشان داده شد، دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود. عکسی از تریلر

او سریعا به دور خود می‌چرخد و با هفت‌تیر‌های دوقلوی معروفش به یک دشمن حمله می‌کند.

بعد از آن یک گوی مکانیکی به دانته نگاه می‌کند و می‌پرسد " نام تو چیست؟" و در جواب می‌شوند" اسم من دانته‌ست".

Keiji Inafune می‌گوید که فعلا برای صحبت در مورد تاریخ انتشار خیلی زود است.

Source

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
شما اصلا فهمیدی من چی گفتم پریدی بهم ؟!
پ.ن : دوستانی که میان اینجا و از حیثیت دانته حرف میزنن ، میخوام بدونم کدوم شماره های این سری رو بازی کردن ؟!
ببین وقتی یک شخصیت میسازن نباید اینجوری خرابش کنن
من خودم همشو به جز 2 تا ته رفتم
حداقل اسمش رو میزاشتن کراکه

آخرین ویرایش:

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
ببین وقتی یک شخصیت میسازن نباید اینجوری خرابش کنن
من خودم همشو به جز 2 تا ته رفتم
حداقل اسمش رو میزاشتن کراکه
اینا که نگفتن این دانته اون دانتس ! خدا رو چه دیدی ، شاید مثل شاهزاده فارسی از هر دو مدل DMC داشتیم !

آخرین ویرایش:

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
واقعا این شخصیت جدید جالبه و به نظر من خیلی هم باحاله اما تویه فضایه دیگه ای نه به جایه شخصیت اصلی خود دانته.
البته من تو یه تاپیک خوندم که داستان 5 اینطوری میشه که طی یه تغییر و تحولاتی دانته میمیره و نرو انتقامش رو از ویرجیل میگیره و نرو اسم پسرش رو به خاطر علاقه ای که به عموی خودش(دانته) داشته میذاره دانته و اون پسره م به دانته شباهت زیادی داشته اما با موی سیاه!!!
البته اینجا این شباهتی میشه گفت به دانته نداره اما خب شاید این تغییر واسه تغییر فضا بوده.البته آخر اون داستان گفتند که چند روستایی و تعدادی از مردم مردی رو دیدن با کت قرمز و اسلحه بدست همراهه یه نفر در جنگلها دیده میشده و شبها گاهی پرسه میزده که نشون میده شاید این پسر نرو که بچه برادر زاده دانته میشه و اسمش هم دانته هست همین شخصیت که دارید میبینید باشه و دانته که مرده بود باز هم برمیگرده و اتفاقاتی رخ میده.
مثلا ما مراحلی رو با این دانته پشت سر میذاریم که بالاخره دانته محبوبمون برمیگرده و بازی جالب میشه.
من این داستان رو به احتمال قوی داستان بازی میدونم.در ضمن یادم رفت بگم ویرجیل طی داستانی که تو اون تاپیک گفته شد پدر نرو بوده.که البته این رو خودتون از نوشته های قبلی فهمیدید دیگه:d
یه احتمال دیگه هم هست که اگه اینطوری نباشه میتونیم بگیم که این دانته رو برای مبارزه با دانته اصلی آموزش میدن و یا دارن کاری میکنن که این دانته آروم آروم شبیه اون دانته بشه تا با نفوذ به نزدیکان دانته اصلی مثل نرو و بقیه کارهای موذی وار ویرجیل رو پیش ببره و این سفید شدن مو شاید تکمیل شدن این دانته ژنتیکی باشه که داره آموزش میبینه.
و احتمال دیگه هم اینکه اصلا بیخیال سریهایه قبلی بشید و این کلا یه بازآغازی دوباره از این بازی هست که دیگه نباید بهش devil may cry گفت و فقط DMC خالی برای این سری جدید کفایت میکنه به گفته خود کپکام
که البته من همون اجتمالهای اول و دوم رو دوست دارم و نمیخوام به قول بچه ها همه چی بترکه بره پی کارش:(.
من میگم این احتمال اولم 60% اتفاق میفته و خدا کنه که بیفته من اینجا ضایع نشم البته بروبکس خودین و اینا رو ضایع شدن که نمیدونن .>:d<نه؟

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
واقعا این شخصیت جدید جالبه و به نظر من خیلی هم باحاله اما تویه فضایه دیگه ای نه به جایه شخصیت اصلی خود دانته.
البته من تو یه تاپیک خوندم که داستان 5 اینطوری میشه که طی یه تغییر و تحولاتی دانته میمیره و نرو انتقامش رو از ویرجیل میگیره و نرو اسم پسرش رو به خاطر علاقه ای که به عموی خودش(دانته) داشته میذاره دانته و اون پسره م به دانته شباهت زیادی داشته اما با موی سیاه!!!
البته اینجا این شباهتی میشه گفت به دانته نداره اما خب شاید این تغییر واسه تغییر فضا بوده.البته آخر اون داستان گفتند که چند روستایی و تعدادی از مردم مردی رو دیدن با کت قرمز و اسلحه بدست همراهه یه نفر در جنگلها دیده میشده و شبها گاهی پرسه میزده که نشون میده شاید این پسر نرو که بچه برادر زاده دانته میشه و اسمش هم دانته هست همین شخصیت که دارید میبینید باشه و دانته که مرده بود باز هم برمیگرده و اتفاقاتی رخ میده.
مثلا ما مراحلی رو با این دانته پشت سر میذاریم که بالاخره دانته محبوبمون برمیگرده و بازی جالب میشه.
من این داستان رو به احتمال قوی داستان بازی میدونم.در ضمن یادم رفت بگم ویرجیل طی داستانی که تو اون تاپیک گفته شد پدر نرو بوده.که البته این رو خودتون از نوشته های قبلی فهمیدید دیگه:d
یه احتمال دیگه هم هست که اگه اینطوری نباشه میتونیم بگیم که این دانته رو برای مبارزه با دانته اصلی آموزش میدن و یا دارن کاری میکنن که این دانته آروم آروم شبیه اون دانته بشه تا با نفوذ به نزدیکان دانته اصلی مثل نرو و بقیه کارهای موذی وار ویرجیل رو پیش ببره و این سفید شدن مو شاید تکمیل شدن این دانته ژنتیکی باشه که داره آموزش میبینه.
و احتمال دیگه هم اینکه اصلا بیخیال سریهایه قبلی بشید و این کلا یه بازآغازی دوباره از این بازی هست که دیگه نباید بهش devil may cry گفت و فقط DMC خالی برای این سری جدید کفایت میکنه به گفته خود کپکام
که البته من همون اجتمالهای اول و دوم رو دوست دارم و نمیخوام به قول بچه ها همه چی بترکه بره پی کارش:(.
من میگم این احتمال اولم 60% اتفاق میفته و خدا کنه که بیفته من اینجا ضایع نشم البته بروبکس خودین و اینا رو ضایع شدن که نمیدونن .>:d<نه؟

دوست عزیز شما اگه اخبار این بازی رو دنبال میکردین میفهمیدین که این نسخه جدید داستان Origin دانته است و برمیگرده به قبل از نسخه 3 بازی و این شخصیت هم همون دانته قبل از نسخه های قبلیه و کلا این نظزیه های شما همگی اشتباه اند ;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوست عزیز شما اگه اخبار این بازی رو دنبال میکردین میفهمیدین که این نسخه جدید داستان Origin دانته است و برمیگرده به قبل از نسخه 3 بازی و این شخصیت هم همون دانته قبل از نسخه های قبلیه و کلا این نظزیه های شما همگی اشتباه اند ;)
میبخشید دوست عزیز ، ولی اعلام شده که بازی ریبوت هست ! 100 بار هم راجب اینا بحث شده ... شما باز میگید Origin ؟!

TtTtTerrible

کاربر سایت
Oct 23, 2010
157
نام
حسین
خب آخه بچه ها گفته بودن reboot واسه همین منم گفتم اینا پیش میاد و شاید reboot نباشه
البته اگه این واقعا origin میخواد باشه که خیلی شخصیت رو مسخره کردن در صورتی که در دانته 1و2 این شکلی نبود اما اگه بخواد این دانته باشه باید یه چیزی قبل 1 و 2 در نظر بگیریم
طبق گفته ی یکی از دوستان اگه دانته واقعی همین باشه باید بگم که این از 1 هم عقب تره و یه نوجوان باید به حسابش اورد و بعدش تغییراتی بکنه و بشه دانته 1و2و3و4 اما من هنوز میگم اگه دنباله داستان رو بگیرن خیلی خوب میشه.بیخوددی دارن خودشون رو مسخره میکنن.
مخصوصا هم بیان از رویه طرح داستان من بردارن اگه میخوان این شخصیت رو واقعا برای دانته بذارن:))
داستان پردازیم خوبه دیگه مگه بده:db-)

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
میبخشید دوست عزیز ، ولی اعلام شده که بازی ریبوت هست ! 100 بار هم راجب اینا بحث شده ... شما باز میگید Origin ؟!

دوستان یه ذره اخبار بازی رو دنبال میکردن متوجه این موضوع میشدن توی سایت رسمی Capcom بخش آمریکا در فروم اصلی بازی و در تاپیک رسمی بازی که فقط توسط مدیر های سایت Capcom آپدیت میشه ذکر شده که این نسخه داستان origin دانته است

Is this a prequel?

DmC is Dante’s origin story.

اینم لینک تاپیک : http://www.capcom-unity.com/devil_may_cry/go/thread/view/7401/26109081/DmC_F.A.Q.

همچنین توی اخباری که چند هفته پیش منتظر شد و در صفحه اصلی سایت هم قرار گرفته بود اعلام شده بود که قرار نیست داستان بازی کلا عوض بشه و فقط قراره بدونیم که دانته جوان چطوری تبدیل به دانته شده که ما میشناسیم که معنی این حرف در یک کلا میشه همون داستان origin دانته

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر