TGS 2010 | کپکام سرانجام تایید کرد: یک DMC جدید از Ninja Theory

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
dmc43.jpg

کپکام بالاخره تایید کرد که یک Devil May Cry جدید به نام DMC توسط Ninja Theory ساخته خواهد شد.

در تریلری که نشان داده شد، دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود. عکسی از تریلر

او سریعا به دور خود می‌چرخد و با هفت‌تیر‌های دوقلوی معروفش به یک دشمن حمله می‌کند.

بعد از آن یک گوی مکانیکی به دانته نگاه می‌کند و می‌پرسد " نام تو چیست؟" و در جواب می‌شوند" اسم من دانته‌ست".

Keiji Inafune می‌گوید که فعلا برای صحبت در مورد تاریخ انتشار خیلی زود است.

Source

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
این عکسی که گذاشتی خیلی جالب بود=))=)):)):))

بچه ها من چون سرعت اینترنتم خیلی پایینه تریلر رو ندیدم و فقط تونستم عکساشو ببینم اگه میشه یه نفر برای من توضیح بده چیزی که از حرفهای شما متوجه شدم اینکه یعنی این یارو که میگه دانته س فقط به نوعی یه موش آزمایشگاهی که توی مغزش کردن دانته س حتما بعدشم هم می خواد با دانته ی خودمون بجنگه اگه این جوریه که خیلی خوبه :d

ولی بازم خواهش می کنم یه نفر قشنگ برام بگه که تریلر چی رو نشون میده اگه این یارو واقعا دانته باشه که به قول شما باید بیخیال اسپاردا و نرو و ورجیل بشیم و بگیم دانته فقط یه کلون بوده:(:(
وووووووواییی دارم دیوونه میشم:(=((

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
بچه ها من چون سرعت اینترنتم خیلی پایینه تریلر رو ندیدم و فقط تونستم عکساشو ببینم اگه میشه یه نفر برای من توضیح بده چیزی که از حرفهای شما متوجه شدم اینکه یعنی این یارو که میگه دانته س فقط به نوعی یه موش آزمایشگاهی که توی مغزش کردن دانته س حتما بعدشم هم می خواد با دانته ی خودمون بجنگه اگه این جوریه که خیلی خوبه

تو تریلرش چیز خاصی پخش نمیشه، فقط یک ضدای مرموز از طرف میپرسه تو دانته هستی؟ این معتاده هم میگه آره من دانته هستم!

این احتمال وجود داره که مثلا این طرف فقط یک موجود آزمایشگاهیی باشه که سازندگانش قصد دارن با کلون کردن دانته و قدرت هاش با ان مقابله کنن اما همش ساخته ذهن طرفداران هست!

ولی بازم خواهش می کنم یه نفر قشنگ برام بگه که تریلر چی رو نشون میده اگه این یارو واقعا دانته باشه که به قول شما باید بیخیال اسپاردا و نرو و ورجیل بشیم و بگیم دانته فقط یه کلون بوده

اگه DmC یه ریبوت باشه اصلا این احتمال وجود داره که دیگه خبری از ورجیل و اسپاردا نباشه! یعنی دیگه لزوما دانته یک شیطان دورگه نیست و ممکنه یک خون آشام باشه! (توی عکس هاش که شبیه خون اشام هاست!)

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دانته، شخصیت محبوب این سری، کاملا جوان به نظر می‌رسید و در جایی شبیه به یک تیمارستان ایستاده بود
خودتون دارید میگید تیمارستان! صد در صد دانته نیست یارو :D دیوانس! دچار نهیلیسم شخصیتی شده که میگه دانتس :D!!!

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه DmC یه ریبوت باشه اصلا این احتمال وجود داره که دیگه خبری از ورجیل و اسپاردا نباشه! یعنی دیگه لزوما دانته یک شیطان دورگه نیست و ممکنه یک خون آشام باشه! (توی عکس هاش که شبیه خون اشام هاست!)
اینجوری که بلاگ ممد درست در میاد :D

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
ووووای نه تو رو خدا دیگه همینش مونده اصلا این دو تا دخترن یا پسر؟؟!!!!:-o
به خدا این کاپکوم دیوونه س با این کاراش کاش اصلا این دویله کنسل بشه :(
یعنی میشه؟؟؟؟!!!!:-s

devil girl

کاربر سایت
Jun 11, 2008
2,703
نام
4tous4
بابا این عکس زشت رو بردارین هر دفعه نگاهش می کنم حالم بد میشه یهو دیدی ورجیل هم داشت تو اینترنت می گشت اومد تو این تاپیک ، آخه اینو ببینه که سکته میزنه بنده خدا :d

دانته هم که مطمئنم سکته رو حتما زده وقتی این زشته مو هیتلری رو دیده :))
اینو داشته باشین:
CosplayDevilMayCry.jpg

این هم همین طوری :
dante-devil-may-cry-tom-cruise.jpg

آخرین ویرایش:

The Hoss

کاربر سایت
Apr 7, 2010
1,148
نام
سِد حسین
New Dante!

خدا کنه که گیم پلی مثل گیم پلی بازی های قبلی و یا بهتر از اونا باشه! دانته خیلی مهمه، من اول فکر کردم این یکی دیگست ولی اگه جوونی های همون باشه میتونه جذاب باشه، واسه این میگم جوونیاش که از پشت سر موهاش در حال سفید شدنه! (در واقع یعنی دانته ای شدن!)
خلاصه باید صبر کرد و دید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر