اعلام بازی هایی که قصد نوشتن Guide برای آن ها را دارید [ پست اول تاپیک حتما خوانده شود ]

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
سلام
دوستان در این تاپیک بازی هایی که قصد نوشتن راهنمای اچیومنت هاش رو دارن رو میان اعلام میکنن تا این طوری تاپیک با نظم پیش بره و احیانا دوباره کاری نشه بین بچه ها ! فقط قبل هر چیز تاپیک رو چک کنین و مطمئن بشین بازی که میخواین راهنماش رو بنویسن قبلا توسط فرد دیگه ای انتخاب نشده باشه...

فقط دوستان لطفا قبلا زدن پست و اعلام امادگی مطمئن به انجام کار باشن!
پست اول بعد از اعلام دوستان اپدیت میشه...
موفق باشین

پ.ن: برهان با اینکه کلا مغزش کار نمیکنه ولی بعضی وقت ها یه جرقه هایی میزنه که بد نی:D مرسی بری:D

ویرایش:

BoRiX_HiDeN - Halo : Reach

S.N.A - Prince of Persia : The Forgotten Sands

AdiB DelTa - toy story 3

Capitan Tom - HAWX 2

Dragon -
Dead Rising 2:Case 0

Capitan Tom - castlevania lords of shadow

S.N.A - Sniper : Ghost Warrior

BlackCats- FIFA 11

cryostatis - Spider-Man :Shattered Dimensions

SHJafari - Limbo

S.N.A - The Saboteur

S.N.A - Mini Ninjas

Aliahmadi2 - Split Second

S.N.A - Assassin Creed:Brotherhood

Terova - PES 2011

Majidpotter616 - Enslaved

S.N.A - The saboteur

S.N.A - Assassin Creed: Revelations

آپدیت اول: با توجه به قانون وضع شده اشخاص حق اعلام بازی که حداکثر 1 ماه و نیم به انتشار آن مانده است را دارا می باشند و در صورت مشاهده پست های بی محتوا به آن ها اخطار داده خواهد شد. ضمن اینکه اشخاص دارای صلاحیت قادر به انتخاب بازی مورد علاقه خود از دو ماه قبل از انتشار آن خواهند بود. در صورت اعلام نوشتن Guide برای یک بازی تا تایید نشدن آن توسط تیم مدیریت شخص موردنظر حق نوشتن Guide را نخواهد داشت و تنها با مشاهده اسم خود در این پست می تواند شروع به کار کرده و خود را آماده کند.

آپدیت دوم: تاپیک های مربوط به راهنما باید به صورت کامل و بدون نقص ارسال شود و در صورت مشاهده تخلف و یا ناقص بود بیش از حد تاپیک، مطلب مورد نظر توسط تیم مدیریت پاک خواهد شد. پس متن ارسالی توسط شما باید متن نهایی و کامل شده باشد و در صورت مشاهده نقص عواقب آن نظیر پاک شدن، تکرار تخلف، گرفتن اخطار و ..... به عهده خود کاربر می باشد.

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Fëanor

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
من میتونم تو Prince of Persia : The Forgotten Sands کمک کنم .

در بازی های دیگه هم بعد اعلام امادگی می کنم . . .

اما میتونین حساب کنین رو من ;)

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
باز یSplit Second ارزشش رو داره راهنمای اچیومنت هاش رو بزارم؟چون تعداد زیادی در یکی از تاپیک های دیگه قرار گرفته

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
باز یSplit Second ارزشش رو داره راهنمای اچیومنت هاش رو بزارم؟چون تعداد زیادی در یکی از تاپیک های دیگه قرار گرفته
دیگه میل خودتونه چه بازی در نظر داشته باشین اگه فکر میکنین ارزش داره زحمتش رو بکشین...

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
طی صحبتی که با برهان داشتیم قرار شد Achievement Guide ِ فیفا 11 رو من بنویسم ، لطفاً پست اول تاپیک رو ویرایش کنید.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
طی صحبتی که با برهان داشتیم قرار شد Achievement Guide ِ فیفا 11 رو من بنویسم ، لطفاً پست اول تاپیک رو ویرایش کنید.
احمد جان ویرایش کردم و مشکلی نیست. مرسی بابت زحمتی که قبول کردی

دوستان اگه ایراد نداره ما هم اولین کارمون رو با hawx 2 شروع کنیم
مشکلی نیست؟؟:-/:d
نه هیچ مشکلی نیست اسم شما رو هم اضافه می کنم

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
پست های اضافی پاک شد. قانونی به پست اول اضافه شد و برای جلوگیری از هرج و مرج این قانون رو اضافه کردم. در ضمن یک سری بازی های خاص برای افراد تحریریه هستند که با نزدیک شدن به تاریخ انتشارش اعلام میشند و یک سری بازی ها(مثل همین FIFA 11) در صورت درخواست یک کاربر دارای صلاحیت در زمینه Guide، بازی به اون شخص واگذار میشه.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام و خسته نباشید بنده حقیر هم با اجازه دوستان 3 عنوان Dead Rising 2:Case 0 و Dead Rising 2 و Dead Rising 2:Case West رو اچیومنت گاید هاش رو خواهم گذاشت. :d........البته اگه دوستان از اچیومنت گاید هایی که گذاشتم استفاده کردن و خوششون اومده......والا....:-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر