همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
سلام. شما اول USB loader GX رو نصب کن روی کنسول بعدش با Wii Backup Manager فایل ISO رو تبدیل کن به WBFS بعد بریزش رو فلش. از طریق Homebrew Channel نرم افزار USB Loader رو اجرا کنید و بعد بازی رو اجرا کنید. مزیت این روش این هست که لازم نیست فرمت فلش رو عوض کنید ولی اگر با Neo Gamma بخواهدی اجرا کنید باید فلش رو به WBFS فرمت کنید

داداش گلم من نصب usb loder gx رو متوجه نشدم و وقتی توی هوم برو میرم نرم افزار usb loader توش نیست

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
نصبش فقط با اس دی میشه؟

با فلش هم میشه. همون پوشه های توی کارت اس دی رو توی فلش داشته باشی برنامه Homebrew Channel میتونه فراخونی کنه. برای نصب هر برنامه ای که فرمتش wad باشه بریزش توی پوشه ای به همین نام و از طریق wad manager نصب کن.

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
ممنون از دوستان صبورم دوتا ویدیو گرفتم امشب میبینم بازم مشکلی داشتم مزاحمتون میشم من دستگاه رو کارکرده گرفتم به من گفتن کپی خوره اما من وقتی وارد هم برو میشم هیچی گزینه ای توش نیست

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون از دوستان صبورم دوتا ویدیو گرفتم امشب میبینم بازم مشکلی داشتم مزاحمتون میشم من دستگاه رو کارکرده گرفتم به من گفتن کپی خوره اما من وقتی وارد هم برو میشم هیچی گزینه ای توش نیست
Homebrew فقط یک کانال برای اجرای نرم افزارها هست. شما باید نرم افزار مربوط رو روی SD یا فلش داشته باشی تا بتونی اون رو از طریق این کانال اجرا کنی

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
Homebrew فقط یک کانال برای اجرای نرم افزارها هست. شما باید نرم افزار مربوط رو روی SD یا فلش داشته باشی تا بتونی اون رو از طریق این کانال اجرا کنی
یعنی حالا که من هوم برو دارم اگه برنامه loader gx روی فلش بریزم وصل کنم به دستگاه بعد وارد برنامه هوم برو بشم لودر رو میبینم بعد هم میتونم بازی ها رو اجرا کنم درسته؟

آخرین ویرایش:

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یعنی حالا که من هوم برو دارم اگه برنامه loader gx روی فلش بریزم وصل کنم به دستگاه بعد وارد برنامه هوم برو بشم لودر رو میبینم بعد هم میتونم بازی ها رو اجرا کنم درسته؟

روی SD بله ولی رو فلش رو امتحان نکردم. کارایی که گفتیم رو بکن. باور کن با نگاه کردن به کنسول و سوال پرسیدن اینجا اتفاقی نمیفته. باید کارایی که گفتیم رو انجام بدی

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
روی SD بله ولی رو فلش رو امتحان نکردم. کارایی که گفتیم رو بکن. باور کن با نگاه کردن به کنسول و سوال پرسیدن اینجا اتفاقی نمیفته. باید کارایی که گفتیم رو انجام بدی

چشم
اگه یه رم بخوام بخرم سرعتش مهمه؟

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
چشم

برای wii نمیخواد اس دی کارت کلاس بالا بخری. هر اس دی کارت بالاتر از یک گیگ خوبه براش.البته اکثر نیازهای کنسول با همون فلش هم برطرف میشه.

- - -ویرایش - - -

چشم

برای wii نمیخواد اس دی کارت کلاس بالا بخری. هر اس دی کارت بالاتر از یک گیگ خوبه براش.البته اکثر نیازهای کنسول با همون فلش هم برطرف میشه.

rostam2142

کاربر سایت
Dec 10, 2014
325
من یه رم پیدا کردم توش لودر رو ریختم از هوم برو اجرا هم کردم بعد تو فلش یه فلدر ساختم به اسمwbfs و بازی رو که فرمتش رو به همین اسم تغییر داده بودم ریختم توش بعد از 20 ثانیه فلش رو اصلا نشناخت ایا برای اجرای لودر رم باید همیشه به کنسول وصل باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر