همه چیز در مورد ِ اجرای بازی های Wii (پست ِ اول حتما خوانده شود)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
مثلا اون لینک آموزشی که آقا ortegoli گذاشته بود باید 2 ماه روش کار میکردم متوجه بشم
میخوام دستگاه بگیرم احت بازی کنم نه دردسر زیاد داشته باشه
الان دارم درباره xbox 360 تحقیق میکنم یکی بخرم تو تاپیکشم سوال رسیدم , راحت بازی کپی میخری 3 هزار تومن میزاری اجرا میکنه
دیگه این فایل و اونو فایل بریز رو رم و .............. نداره
بازم ممنون
خخخخ داداش چه دردسری دستگاهتون کپی خور بود دیگه یک فلش میخواست بازی ها رو بریزید توش با برنامه neo gamma اجراش میکردی به همین راحتی اون تاپیک که دادم برای کنسولی بود که کپی خور نبود کنسول شما کپی بود فقط کافی بود بازی بریزی توش همین

• Like
Reactions: bazicon

bazicon

کاربر سایت
Jul 26, 2016
198
خخخخ داداش چه دردسری دستگاهتون کپی خور بود دیگه یک فلش میخواست بازی ها رو بریزید توش با برنامه neo gamma اجراش میکردی به همین راحتی اون تاپیک که دادم برای کنسولی بود که کپی خور نبود کنسول شما کپی بود فقط کافی بود بازی بریزی توش همین

چه کپی خوری؟ دوستان تو همین صفحه گفتن چون رم تو دستگاه نیست پس کپی خورش خرابه باید دوباره کپی خور شه , میتونید نظرات بعد از خودتون بخونید
اون آموزشی که شما لینکشو دادی منی که هیچی ازش سر در نمیاوردم برام مسعله فیثاغورت بود , نگا کردم اصلا نفهمیدم چی به چیه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,396
نام
مهدی یوسفی اصیل
داداش رم نمیخواد یک ملت سر کپی خور میان پیش من بعد بهت گفتم رم نداره کپی نیست خخخخ واقعا رو حرف کیا رفتی کنسولو پس دادی ! من زندگینامه ام نینتندویی هست بهتم گفتم بخش سه اون آموزش مربوط به شماست

• Like
Reactions: bazicon

mostafajan

کاربر سایت
Nov 9, 2011
10
سلام

من یک سوال تخصصی در مورد کنسول وی داشتم ممنون میشم دوستان اگر جواب بدین

داخل این تاپیک پرسیدم سوالمو

آیا ریجن فری کردن کنسول از طریق PriiLoader یا تغییر ریجن باعث از بین رفتن قابلیت بازی آنلاین میشه ؟

اگر ممکنه داخل تاپیک جواب بدین که بقیه دوستان هم استفاده کنن و در موردش بحث کنیم

متشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر