Assassin Creed:Trivia|پست اول حتما خوانده شود Spoiler Warning*|

نقش مطالب این تاپیک در بهبود اطلاعات شما از داستان AC

• زیاد

رای‌ها: 216 74.2%
  • متوسط

رای‌ها: 44 15.1%
  • کم

رای‌ها: 13 4.5%
  • هیچ

رای‌ها: 18 6.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    291

Sweetea

کاربر سایت
Aug 27, 2011
3
سلام
بچه خواهش میکنم یه انسان مؤمنی پست مربوط به
کدکس های الطیر رو کامل و عکسهاش رو دوباره آپلود کنه، بخدا حیاتیه :((
کلا کدکس ها چنتا باید باشن؟ عکساشون.... :((

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,246
نام
امیر حسین
به شدت مخالفم!!!
AC IV از نظر داستانی عالی بود! :x:bighug:

البته اگر از جنبه ی داستانی در مورد فرقه ی اساسین ها بنگیرم،آره هیچی نبود! :-" دنبال چیز خاصی هم از داستان ادوارد نباشید! (ولی توی فایل هایی که پیدا میشدن پر از نکات مهم در رابطه با دنیای AC هست!!! )
اما جدا از اون، از نظر داستانی در مورد دنیای دزدان دریایی ها عالی بود واقعا! :d

• Like
Reactions: 7ribery

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
جدی میگم باو. نسخه 4 از نسخه 3 هم داستان داغون تری داشت.
باهات موافقم واقعا از نطر داستانی میشه گفت هیچی نداشت...من فقط سر چندتا از دیتابیسایی ک هک میشدن اون جذابیتای داستانی {مثل قدیما} برام بوجود میومد...

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
به شدت مخالفم!!!
AC IV از نظر داستانی عالی بود! :x:bighug:

البته اگر از جنبه ی داستانی در مورد فرقه ی اساسین ها بنگیرم،آره هیچی نبود! :-" دنبال چیز خاصی هم از داستان ادوارد نباشید! (ولی توی فایل هایی که پیدا میشدن پر از نکات مهم در رابطه با دنیای AC هست!!! )
اما جدا از اون، از نظر داستانی در مورد دنیای دزدان دریایی ها عالی بود واقعا! :d
منم همینو میگم دیگه:| داستان اساسینیش داغون داغون بود. داستان تو زمان حال هم خیلی خیلی مبهم روایت میشد:| مثلا من همین دیروز تازه فهمیدم که Sage در واقع یه بدن انسانی ه واسه شوهر Juno به نام Aita:|
یا این Sage ه زمان حال میخواسته از بدن ما برای میزبانی Juno استفاده کنه تا با هم باشن(میشه نتیجه گرفت کاراکتر زمان حال مونث ه:D):|

آخرین ویرایش:

siamak5561

کاربر سایت
May 28, 2006
73
نام
سیامک
حالا در کل داستان نسخه 4 رو کسی میتونه تعریف کنه ؟ ( خط داستانی اساسین ها و تمپلارها نه داستان های مذخرف دریایی) از دوستان کسی میتونه ؟

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
حالا در کل داستان نسخه 4 رو کسی میتونه تعریف کنه ؟ ( خط داستانی اساسین ها و تمپلارها نه داستان های مذخرف دریایی) از دوستان کسی میتونه ؟

دزموند مرده و تمپلار ها یه چیزی درست کردن که انسان عادی رو میزارن توش میتونه از خاطرات Desmond یا دیگر Subject ها استفاده کنه و از اون برای پیدا کردن POE ها استفاده میکنن. بعد از اون طرف Sage که یه بدن انسانیه واسه شوهر Juno به نام Aita، میخواد این کاراکتر زمان حالمون رو به یه بدن انسانی واسه Juno تبدیل کنه که باهم باشن. ولی موفق نمیشه:|

hosseinkarimi

کاربر سایت
Aug 12, 2011
179
نام
H O 33 E I N
مث اینکه تاپیک خوابیده
assassins creed unity قراره تو فرانسه رخ بده
و با توجه به عکس ها و تریلرها
بازم قراره یه نسخه باحال مث نسخه های اتزیو و آلتایر ببینیم...

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
دزموند مرده و تمپلار ها یه چیزی درست کردن که انسان عادی رو میزارن توش میتونه از خاطرات Desmond یا دیگر Subject ها استفاده کنه و از اون برای پیدا کردن POE ها استفاده میکنن. بعد از اون طرف Sage که یه بدن انسانیه واسه شوهر Juno به نام Aita، میخواد این کاراکتر زمان حالمون رو به یه بدن انسانی واسه Juno تبدیل کنه که باهم باشن. ولی موفق نمیشه:|
این حقیقت داغونم کرد :|

کلا متنفرم از این juno ی اشغال :|

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
اسم شخصیت نسخه ی UNITY همونطور که میدونید Arno Victor Dorian هستش...

کلمه ی Arno اقتباسی از کلمه ی آلمانی Arnold و کلمه ی فرانسوی Arnaud هستش..با ترکیب این دو کلمه اسم شخصیت بازی به دست اومده و در زبان محلی فرانسوی به معنی عقاب و شاهین(Eagle) هستش.;)
نکته ی اصلیش تشابه اسمش با دوتن از محبوبترین قاتلها یعنی Altair و Ezio هستش...الطیر که خب کلمه ی عربی به معنای پرنده هستش و اتزیو هم به زبان ایتالیایی به معنی عقابه..l-)

کلمه ی Victor هم درلاتین ترجمه ش میشه پیروز و فاتح

پسوند Dorian در زبان آلمانی به معنای هدیه و موهبت هستش..!!
--------------------

Arno
در کودکی پدرش رو از دست داده و توسط یک تمپلار بزرگ شده..این تمپلار رو هم مشابه پدر اصلیه آرنو به قتل میرسونن و آرنو بر میخیزد و Blah Blah Blah:d درضمن اینم بگم که آرنو از کودکی درس خون بوده و با یک Assassin با سواد رو به روئیم..l-)

آخرین ویرایش:

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
میشه لطفا یه نفر یه توضیح کلی درباره داستان یونیتی بده؟؟!

- - -ویرایش - - -

میشه لطفا یه نفر یه توضیح کلی در مورد داستان یونیتی بده؟؟!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,633
نام
iMAN
دوستان یه سوال من تا پایان Revealation بازی کردم .
یه سوال داشتم :
میخام بدونم که این نسخه هایی که اومده ادامه داستان اصلی بازی رو داره یا نه ؟ منظورم دزموند و پایان دنیا و این حرفاست .

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,035
نام
سهند
دوستان یه سوال من تا پایان Revealation بازی کردم .
یه سوال داشتم :
میخام بدونم که این نسخه هایی که اومده ادامه داستان اصلی بازی رو داره یا نه ؟ منظورم دزموند و پایان دنیا و این حرفاست .

داستان دزموند ، بحث پایان دنیا و کشمکش های او با ویدیک تو Assassin's Creed III جمع میشه
در ACIV هم حرفای پایانی در مورد دزموند در فایلهایی که هک میکنیم بدست میاد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر