راهنمایی خرید NDSI

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

DS Lite احسان این رنگیه :d

nintendo-ds-cobalt-blue.jpg

طرح Zelda :x

nintendo-ds-lite-golden-.jpg

رنگبندی های مختلف :x

Nintendo_DS_Lite_new_colors_1.jpg

yellow-pikachu-nintendo-ds-lite.jpg

برا خودم این رنگیه (پایینی)

nintendo-ds-lite-blue-.jpg

12487736301.jpg

Ds%20lite%20Signed%20%284%29.JPG

ndsl-eu.jpg

p070601_02-pic01.jpg

Shockgold_DS.jpg

bak-main-ebay-EDL000-2-x-14-Color-Colour-Touch-Stylus-Pen-Pens-for-Nintendo-DS-NDS-LITE.jpg

51SRliJ5e1L._SY300_.jpg

nintendo-ds-lite-golden-.jpg

blackblueDS.jpg

dspimped.jpg

Nintendo-DS-Lite-Purple-Screen.JPG

shock_ds_lite_clear_case.jpg

colorware-ds-lite.jpg

DS-lite-new-color1.jpg

495_06_12_07_1104.jpg

crimsonblackdslite.jpg

NintendoDSLite.jpg

photo_lime1.jpg

red-mario-ds-lite.jpg

Nintendo_DS_Lite_new_colors_2.jpg

دمت گرم خیلی قشنگن

مرسی

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
دمت گرم خیلی قشنگن

مرسی
فدات . انجمنم هنگ کرده میزنم ارسال نشده میام میبینم 2 تا 2 تا ارسال شده :d
عکس اخریه چقدر باحاله .
راستی داداش بازی چه می کنی . من داره کسلوانیا میرم . خیلی قشنگه یعنی هر چی میرم سیر نمیشم :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
فدات . انجمنم هنگ کرده میزنم ارسال نشده میام میبینم 2 تا 2 تا ارسال شده :d
عکس اخریه چقدر باحاله .
راستی داداش بازی چه می کنی . من داره کسلوانیا میرم . خیلی قشنگه یعنی هر چی میرم سیر نمیشم :d

آره بازی سنتر مشکل داره امروز کلی چیزا جدید فرستادم هر کاری کردم ارسال نشد آخرش پرید همه زحمتام هدر رفت

آره عکس آخریه خیلی قشنگه

الان دارم Super Princess Peach . Looney Tunes - Duck Amuck . Poptropica Adventures بازی میکنم و گیم بوی کالر ماریو لند تموم کردم تازه ماریو لند 2 و توی استوری 2 شروع کردم

آره کستلوانیا خیلی عالیه هر 3 نسخش هم قشنگه

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
آره بازی سنتر مشکل داره امروز کلی چیزا جدید فرستادم هر کاری کردم ارسال نشد آخرش پرید همه زحمتام هدر رفت

آره عکس آخریه خیلی قشنگه

الان دارم Super Princess Peach . Looney Tunes - Duck Amuck . Poptropica Adventures بازی میکنم و گیم بوی کالر ماریو لند تموم کردم تازه ماریو لند 2 و توی استوری 2 شروع کردم

من دیشب از ساعت 1 بامداد به بعد، به هیچ عنوان بدون قند شکن نمیتونستم بیام بازی سنتر!!! :)) یعنی مسخرگی دیگه در چه سطحی؟ =))

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore

آره عکس آخریه خیلی قشنگه

Toy Story 2 مگه برای DS اومده ؟ یا برای کنسولای دیگه هست ؟ خیلی دوسش دارم این بازی رو . از 14-15 سال پیش انیمیشنشو دوس داشتم .

من دیشب از ساعت 1 بامداد به بعد، به هیچ عنوان بدون قند شکن نمیتونستم بیام بازی سنتر!!! :)) یعنی مسخرگی دیگه در چه سطحی؟ =))

من فکر می کردم مشکل از سیستم منه :d

- - -ویرایش - - -

S_Salvatore عزیز خسته نباشی عکسا خوب و جالبی گذاشتی ممنون

خواهش میشه :bighug:

ماریو هوپس ندیده بودم :d

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
Toy Story 2 مگه برای DS اومده ؟ یا برای کنسولای دیگه هست ؟ خیلی دوسش دارم این بازی رو . از 14-15 سال پیش انیمیشنشو دوس داشتم .

من فکر می کردم مشکل از سیستم منه :d

- - -ویرایش - - -

خواهش میشه :bighug:

ماریو هوپس ندیده بودم :d

نه بابا عمر ds به بازی toy story 2 قد نمیده ds الان toystory 3 داره این بازی هم رو psp هم رو ds بازی کردم نسخه ds خیلی جالبتره مثلا وودی با گاری داره میره باید کنترلش کنی :x

منظورم toy story 2 برای گیم بوی کالر بود کالر

toy story 2 کلا برای ps1 . Nintendo 64 . Gameboy color و سگا جنسیس و دریمکست اومد

ماریو هوپس بازی قشنگیه

S_Salvatore

کاربر سایت
Feb 3, 2014
147
نام
Stefan Salvatore
نه بابا عمر ds به بازی toy story 2 قد نمیده ds الان toystory 3 داره این بازی هم رو psp هم رو ds بازی کردم نسخه ds خیلی جالبتره مثلا وودی با گاری داره میره باید کنترلش کنی :x

منظورم toy story 2 برای گیم بوی کالر بود کالر

toy story 2 کلا برای ps1 . Nintendo 64 . Gameboy color و سگا جنسیس و دریمکست اومد

ماریو هوپس بازی قشنگیه

چه خوب . اره منم Toy Story 3 رو روی PSP رفتم . واقعا بازی سرگرم کننده ای بود . روی DS هم دیدم خیلی جذابه . راستی این بازیهایی که ته اسمشون یه چیزی زده مثل همین Toy Story 3 . تلفظ دقیقش نمی دونم نوشته enhaced dsi . این یعنی چی >

POK3MON

کاربر سایت
May 22, 2013
524
نام
Pasta
چه خوب . اره منم Toy Story 3 رو روی PSP رفتم . واقعا بازی سرگرم کننده ای بود . روی DS هم دیدم خیلی جذابه . راستی این بازیهایی که ته اسمشون یه چیزی زده مثل همین Toy Story 3 . تلفظ دقیقش نمی دونم نوشته enhaced dsi . این یعنی چی >

DSi Enhanced یعنی میتونید به مودم هایی که از encryption هـ WPA/WPA2 هم استفاده میکنید، وصل شید! فقط به درد فلش کارتای با DSi Mode میخوره!

- - -ویرایش - - -

دستت درد نکنه

این Mario Hoops چه باحال بود!

Bleach هم انیمه اش خ قشنگه! فک کنم بازیشم خوف باشه!

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

رو ds مراحلش متفاوته داستانش عوض شده رو ds هر مرحله مستقله هر حالتی داره هر چی جلوتر میری قشنگتر میشه

یعنی رو dsi فقط اجرا میشه که خود ما رو ds lite داریم بازیش میکنیم :d

هر بازی ds که قابل دانلود باشه رو همه مدل ها ds کار میکنه

dsi ware فقط رو dsi کار میکنه که هک نشده این مدش پس هر بازی دیدی برای دانلود رو همه دستگاه ها کار میکنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر