Mafia II Achievemets Guide

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد
UP9Z57s=.jpg

Card Sharp / 40G
Find all of the Wanted posters.

همه Wanted posters ها رو پیدا کنید.
ببینم این اچیومنت محدودیت نداره. مثلا تو فلان چپتر باید اینها را پیدا کنیم مثل مجله ها؟!

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
من بازی رو روی hard تموم کردم ولی آچیومنتش رو نداد.
مرحله ی آخر رو هم دوباره رفتم باز هم نداد چیکار باید کنم؟

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
دوستان من 155 تا از wanted poster هارو پیدا کردم ولی چون از قبل 60 تا شو پیدا کرده بودم واسه همین نمیدونم اون 4 تا کجا هستند اگه شماره poster رو بگم میشه فهمید کجاست؟
63-84-89-157

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
آره عزیزم چرا نمیشه

توی عکس زیر 63 میشه شماره 1.. این سخترین پوستر بازی هست.. شما وقتی به اونجا میرسید هیچ پوستری پیدا نمیکنید چون پوستر دقیقا بالای پشت بام اون ساختمان 3 طبقه قرار داره تنها راه رسیدن به اونجام هم به این شکل هست که یک پل ماشین رو بزرگ بالای سرت میبینی باید با ماشین بری بالای پل و یک جوری تنظیم کنی که با ماشین پرواز کنی بالای ساختمان و پوستر رو پیدا کنی..

این عکس هم برای راهنمایی بیشتر (بالای پل موقع پرش بر روی ساختمان)
http://up.iranblog.com/Files0/5de85a61350e417aa66e.JPG

M2_wp_UptownLittle.jpg

84 میشه پوستر شماره 11 تو عکس.. اگر یادم باشه یک لوله دراز و بزرگ هست که باید یک جا رو پیدا کنی بری بالاش و تا انتای اون که توی نقشه هست پیش بری تا پیداش کنی..
89 هم میشه پوستر شماره 10 تو عکس اون هم همان اطراف هست
M2_wp_WestEastMid.jpg

157 هم میشه پوستر شماره 25 تو عکس زیر

M2_wp_GreenHunterSand.jpg

آخرین ویرایش:

amingp

کاربر سایت
Feb 27, 2010
138
من هم بازی را روی هارد یک بار دیگه تموم کردم ولی اچیومنتش را نداد؟؟؟ همه مراحل الآن تو قسمت انتخاب چپتر طلایی هست

Bigame

کاربر سایت
Apr 18, 2010
714
نام
علی
آره عزیزم چرا نمیشه

توی عکس زیر 63 میشه شماره 1.. این سخترین پوستر بازی هست.. شما وقتی به اونجا میرسید هیچ پوستری پیدا نمیکنید چون پوستر دقیقا بالای پشت بام اون ساختمان 3 طبقه قرار داره تنها راه رسیدن به اونجام هم به این شکل هست که یک پل ماشین رو بزرگ بالای سرت میبینی باید با ماشین بری بالای پل و یک جوری تنظیم کنی که با ماشین پرواز کنی بالای ساختمان و پوستر رو پیدا کنی..
مرسی دادا حال دادی همشو پیدا کردم ولی این 63 خدائی بد جائی بوود :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من هم بازی را روی هارد یک بار دیگه تموم کردم ولی اچیومنتش را نداد؟؟؟ همه مراحل الآن تو قسمت انتخاب چپتر طلایی هست

آره برای منم نداد بی وجدان 100 گیمر اسکورم داره نامرد

مرسی دادا حال دادی همشو پیدا کردم ولی این 63 خدائی بد جائی بوود :d

حالا ببین من چقدر فکر کردم تا این رو پیدا کردم..!

ahmadreza12

کاربر سایت
Mar 6, 2010
32
نام
AhmadReza
این میتونه در حالت معمولی خیلی سخت باشه و پلیس ها زود شما رو بکشن. اگر در شهر بگردید متوجه یه ماشین زرهی خواهید شد که پشتش کلمه Security هک شده. این ماشین ضد گلوله هست. سوار این ماشین بشید و به راحتی اچیومنت رو بگیرید. دقت کنید که در طول این 10 دقیقه نباید حتی یک لحظه هم از چشم پلیس دور بشید و نوار آبی شروع به چشمک زدن نکنه.

اسم این ماشین Shubert Armored Truck هست این هم عکسش هست .
فقط کافیه سوارش بشی دیگه هیچکس جلودارت نیست ;):d:d:-o
100015O11-1.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Terova

Ajdar-002

کاربر سایت
Oct 22, 2010
667

سلام. برایه گرفتنه اچیومنت هارد بازیو newgame کنید و روی درجه سختی هارد چپتر 1 رو تموم کنید. به محض اینکه چپتر رو تموم کردین هم اچیومنت medium و هم hard رو بهتون میده.
;)

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
برای گرفتن این اچیومنت:Sell 5 vehicles to Derek at the dock. وقتی رفتم پایین کجا ببرم بهش بفروشم.یعنی مایک میبردی ماشین رو له میکردی.این چی؟

---------- نوشته در 10:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:38 PM ارسال شده بود ----------

برای گرفتن این اچیومنت:Sell 5 vehicles to Derek at the dock. وقتی رفتم پایین کجا ببرم بهش بفروشم.یعنی مایک میبردی ماشین رو له میکردی.این چی؟
لطفا جواب بدید

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir

نه ، همون جا که بردی پایین شهر بعد یه جا هست حالت بالا بر رو داره . رو زمینه برو همون جا ماشین رو ببر روش پیاده شو فقط هم ماشین های کلاس بالا رو می خره ، دقت کنی پیداش می کنی .

dead space 2.

کاربر سایت
Jun 22, 2012
168
نام
رحمان
نه ، همون جا که بردی پایین شهر بعد یه جا هست حالت بالا بر رو داره . رو زمینه برو همون جا ماشین رو ببر روش پیاده شو فقط هم ماشین های کلاس بالا رو می خره ، دقت کنی پیداش می کنی .

ممنون

برای این تروفی:Buy your first luxury suit. من همه لباسا رو خریدم ولی نداد

---------- نوشته در 02:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:39 PM ارسال شده بود ----------

جواب بدید ممنون میشم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر