تاپیک Xbox 360 داران مشهد

Paleous

کاربر سایت
Apr 29, 2012
55
سلام به همه یه مشکلی برام پیش اومده رفتم دی وی دی ناین گرفتم کلا فضاش 7.95 بود بعد از بازی دوستم اومدم یه کپی برا خودم بزنم از بازی ایمیج گرفتم شد 7.96 نمیدونم خودشون چه طوری رایت میکننن به هر حال کسی میدونه باس چی کار کنم ممنونش میشم . راستی بازی های قدیمی تر میشه ایمیج گرفت ولی این جدیدا اینجوری در میاد با اون نرم افزار XBC هم نمیشه ایمیج گرفت میگه فلانه گزینش خاموشه .

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
ذوست عزیز مشکلی نداره شما با نرم افزار img burn رایت کنی برات رایت میکنه اما اگر burner max میخوایی باید با virbatin رایت کنی .

Last edited by a moderator:

Noghabyte

کاربر سایت
Jul 12, 2008
5
دسته xbox

سلام خدمت تموم همشهری های عزیز (درست ترش هم استانی) من با این که مدتی طولانی از عضویتم میگذره و تقریبا اکثر تاپیک های این فروم رو سر میزنم ولی تا حالا پست نذاشتم. راستش من میخوام برای کامپیوتر دسته اصل xbox بخرم. ولی مشهد جایی که بشه مطمئن اصل اصل اصلش رو گیر آورد سراغ ندارم. فروشگاه های اینترنتی هم که همشون میگن جنس ما اصله ، خیالت راحت! از طرفی به خاطر محدودیت بودجه (البته محدودیت معنوی! بودجه ، چون اصلا خانواده نمیتونن قبول کنن واسه دسته!ی بازی!! آدم این همه پول خرج کند!) و این که داداش هم گیر داده دو تا بگیر ، قصد داشتم دسته سیمدار بخرم؛ چون دسته بیسیم با گیرنده اش واسه کامپیوتر گرون درمیاد. طبق حرفهایی که شنیدم دسته سیمدار دیگه تولید نمیشه و اگر باشه تقلبیه، این حرف راسته؟ یه مغازه اطراف خونمون باسیم داره میگه چهل و پنج، میگه اصله! اینترنتی هم پیدا کردم شصت و شیش تومن، اونم میگه اصله! حالا من موندم چیکار کنم چون که تاپیک های تشخیص دسته تقلبی هم به نظرم قدیمی شده و الان فکر کنم دسته ها با سخت کوشی برادران چشم باریکمون از خود دسته مایکروسافت اورجینال تره! شرمنده، خیلی حرف زدم. ممنون میشم کمک کنین.

آخرین ویرایش:

titansarus

کاربر سایت
Oct 31, 2012
152
سلام.
ببخشید، من خودم در مشهد نیستم اما به مشهد نزدیکم، خواستم بپرسم که کجا برنرمکس می فروشند؟ منظورم این است که بازی هایی مثل GeoW:Judgment و Bioshock: Infinite را داشته باشند. اگر این مکانی که گفتید، Bioshock: Infinite را برای PC هم داشت، بگویید که این مغازه برای PC هم دارد یا نه.
لطفا حتما جواب دهید.

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
دوستان تو مشهد کسیو سراغ ندارید فایل ایزو بازی هارو بفروشه با قیمت مناسب خودم هارد دارم بریزه رو هاردم یه سری از دوستان قیمت دادن یکم بالاست

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
درود بر دوستان همشهری.
دوستان کسی جایی می شناسه گیتار(یا درام) بازی گیتار هیرو (نو) برای فروش داشته باشه؟
ترجیحا بدون سیم.
ممنون

ghost 666

کاربر سایت
Dec 22, 2012
27
نام
رضا قدس
درود بر دوستان همشهری.
دوستان کسی جایی می شناسه گیتار(یا درام) بازی گیتار هیرو (نو) برای فروش داشته باشه؟
ترجیحا بدون سیم.
ممنون
یکی تو پرشین تولز هست که مشهدیه
گیتار و همچنین بازیاش رو داره
اینم لینکش : اینجا

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
آقا از هر جا میخواین لوازم ایکس باکس یا خود ایکس باکسو بگیرین اما از پاساژ بهزاد و سعدی نگیرین که همشون بد جور لاشین (ببخشید) جنس دسته دو رو میان براقش می کنن به جا نو به عربا میفروشن پول خون باباشونو در میارن
من رفتم پاساژ بهزاد به یارو میگم داداش دسته سیمی اصل داری ؟ میگه آره منم خریدم ازش عجله هم داشتم رفتم خونه دسته سیمی جعبشو بازی کردم دیدم بعله فیکه :| حالا بهش می گم داداش این فیکه که میگه نه فیک و ارجینال نداره همش یک مدل :| منم چی بگم بهش یه خداحافظی خشک و ساده کردم طلبکار هم هست مرتیکه
حالا موندم با این دسته چیکار کنم ؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر