تاپیک Xbox 360 داران مشهد

wex 360

کاربر سایت
Oct 24, 2012
13
هرکس خواست بازی برنرمکس و ساده تهیه کنه بهم پ.خ بزنه قیمتش برای همشهریهای گلم 3800 ساده و 4800 برنر

بازی برنر 2739 تومان و ساده 1819 تومان هر کی خواست بگه سوار ماشین زمان می شیم براش می گیریم =))=))=))=))=))

---------- نوشته در 11:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

جناب گنجی ترکوندین با قیمت و سرعت دانلود

کلا احسان جان باید تعطیل کنه بره اگه تایپیک همینطوری پیش بره قیمت باری ها برمی گرده به قدیم (ما که فهمیدیم گنجی همون احسانه که خودشو در خطر دیده)

ehsan1365

کاربر سایت
Feb 26, 2011
104
نام
ehsan
متاسفانه یا خوشبختانه اشتباه حدس زدی .
بدم من چرا خودم تو خطر ببینم دوست من ؟؟؟؟؟
من نه فروشگاهی دارم نه با این مسایل مشکلی .
من بازیارو برای خودم دانلود میکردم و به بچه هام میگفتم تا اگه خواستن براشون بزنم .
من تو بازی سنتر مشتری جز سینا نداشتم و حالا اگر اونم بتونه ارزونتر تهیه کنه به من بر نمیخوره.
اون کسی که احساس خطر باید بکنه شمایی دوست من که مغازه داری و کارت اینه که مثل اینکه احساس خطرم کردی.
عزیز من اینو میتونی از اولین نوشته من بفهمی من حدود 2سال که تو بازی سنتر میام مینویسم و سعی میکنم به بچه ها کمک کنم اما افای گنجی حدودا 2 ماهه که به جمع بچه های این انجمن اضافه شده امیدوارم توضیحاتم کامل بودخ باشه دوست من .
شاد باشی

بازی برنر 2739 تومان و ساده 1819 تومان هر کی خواست بگه سوار ماشین زمان می شیم براش می گیریم =))=))=))=))=))

---------- نوشته در 11:09 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:04 AM ارسال شده بود ----------

کلا احسان جان باید تعطیل کنه بره اگه تایپیک همینطوری پیش بره قیمت باری ها برمی گرده به قدیم (ما که فهمیدیم گنجی همون احسانه که خودشو در خطر دیده)

ganji

کاربر سایت
Feb 4, 2012
7
دوست عزیز بنده قبلا کارم قبول سفارش دانلود بوده و حدود 5 ماه هست که گفتم چون سرعت دانلودم خوبه بیام بازیها رو رایت کنم و یه پولیم از اینطرق بدست بیارم و دیدم اینجا دوستان همشهری جمعا گفتم بیام خدمتی کنم
بنده باچاپ روی دیسک+کاور گلاسه+قاب فقط برای همشهریام 4800 و معمولی رو 3800 میدم هرکس خواست در خدمتم
این قیمتی هم که زدم باور کنین عمدش رو کار کرده بودم اما گفتم دوستان اینجا هم که باید با قیمت کذایی توی سعدی بازیهای معمولی رو بخرن بتونن براحتی بازی دلخواهشون رو بدست بیارن
تو سعدی که اصلا برنرمکس باورکنین نمیدونن چی هست چه برسه که داشته باشن
بنده توی هفت تیر هستم و میتونم حضوری درخدمت هرکس خواست باشم

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
دوستان دیشب رفتم از کاربر looky سه تا بازی برنر گرفتم از همه لحاظ عالی بود هم کیفیت دیسک هم کیفیت بسته بندی خودشونم پسر خوبین
دوستان دیگم اگه میتونن با قیمت مناسبتر از بازار بازی بدن بیان همینجا بگن تا دیگه بچه های سایت بازی هارو گرون نگیرن;)

Requiem

کاربر سایت
Oct 16, 2012
136
نام
سینا
متاسفانه یا خوشبختانه اشتباه حدس زدی .
بدم من چرا خودم تو خطر ببینم دوست من ؟؟؟؟؟
من نه فروشگاهی دارم نه با این مسایل مشکلی .
من بازیارو برای خودم دانلود میکردم و به بچه هام میگفتم تا اگه خواستن براشون بزنم .
من تو بازی سنتر مشتری جز سینا نداشتم و حالا اگر اونم بتونه ارزونتر تهیه کنه به من بر نمیخوره.
اون کسی که احساس خطر باید بکنه شمایی دوست من که مغازه داری و کارت اینه که مثل اینکه احساس خطرم کردی.
عزیز من اینو میتونی از اولین نوشته من بفهمی من حدود 2سال که تو بازی سنتر میام مینویسم و سعی میکنم به بچه ها کمک کنم اما افای گنجی حدودا 2 ماهه که به جمع بچه های این انجمن اضافه شده امیدوارم توضیحاتم کامل بودخ باشه دوست من .
شاد باشی
نه ممنون احسان. ما با خودت خوشیم. :D از رفیق 10 برار گرفتن به از غریبه گرفتن.

looky

کاربر سایت
Dec 1, 2012
10
بچه ها چه جنجالی راه افتاده!خلاصه کسی بازی خواست از داییم براش می گیرم چاپ بر روی دیسک وکاور گلاسه وقاب درجه 1 با همون قیمت قبلی(خوشا به حال بروبچ)

wex 360

کاربر سایت
Oct 24, 2012
13
بچه ها چه جنجالی راه افتاده!خلاصه کسی بازی خواست از داییم براش می گیرم چاپ بر روی دیسک وکاور گلاسه وقاب درجه 1 با همون قیمت قبلی(خوشا به حال بروبچ)

با دیسک خام 3500 چه طوری با چاپ وکاور داییت می ده 3800 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

looky

کاربر سایت
Dec 1, 2012
10
کاربر wex چرا دنبال جنجالی؟اولا فروش user در مغازه 6 ساده و 9 برنر هست و به من 3800 و5000 میده بعدشم باسه چندتا از کاربرا گرفتم خیلی از کیفیت کارا راضی بودن خواستی بگو باسه تو هم بگیرم فقط مراقب چیزایی که می نویسی باش.l-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر