BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
1 عدد سؤال! :d
Bioshock 1 فقط توی SE بازی هست،یا توی همه ی نسخه ها میباشد؟
و اینکه به چه صورته ؟ کد یا مثل حضور AC I توی AC:R میباشد؟ :d

تو همه اشون هست
916jCHrzppL._SL1500_.jpg

البته این شامل حال Region 1 بازی میشه !!!
A free copy of the 2007 classic is included on the BioShock Infinite Blu-ray disc.
PS3 BioShock Infinite includes BioShock 1 on Blu-ray disc • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net
I can confirm that the PS3 version of BioShock Infinite in North America contains a copy of the original BioShock
Free BioShock 1 with BioShock Infinite PS3 is a US exclusive offer • News • PlayStation 3 • Eurogamer.net

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
سلام آقا من اینو رو PS3 بگیرم بهتره یا PC ? :D آخه متاش برا PS3 بیشتره
اگه سیستم خوبی داری روی pc برو وگرنه نسخه PS3 هم خیلی عالیه ولی هیچوقت انتظار گرافیک pc رو نداشته باش ...
راجع به متا هم اکثر بازی های مولتی پلتفرم متای نسخه کنسولی بیشتر از PC میشه ولی متای این بازی همه جوره عالی بوده ...

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کلمه شاهکار واسه این بازی کمه . کم بازی میکنم که تمام نشه . بیشتر وقت هم همش دارم تو بازی گشت میزنم و از محیط لذت میبرم . فوق العادس

TRUE WARRIOR

کاربر سایت
Aug 24, 2009
555
بازیش بی نهایت زیباست...
ارزش خرید:10\10
بعد از مترو 2033 ، اولین بازی ای هست که به شدت از اتمسفر و داستانش خوشم اومده.
هنر بازیسازی رو در این بازی باید دید.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
خب پلات شد اینم :D به خاطر این تروفی Miss ـه لعنتیه Infusion مجبور شدم 3 بار بازی کنم . 1999 مد هم اصلا سخت نبود فکر کنم 4-5 بار مُردم فقط قلق داره و اونم استفاده از یه Gear ـه خاصه .

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
منم واقعا نمیدونم شاهکاری مثل بایو شاک 2 با اون گیم پلی ... سلاح ها و ارتقائشون ... جادو ها ... اتمسفر ... دشمن ها ... چاش ها و جزییات به جا ... سختی ... مراحل ... طراحی مراحل و نقشه ها ... غول اخر ها ... ته مایه ترس و تاثیر پذیری از محیط

به جز اتمسفر هیچ کدوم از این موارد هیچ کدوم به گرد پای شماره 2 بازی نمیرسیدند ... نمیدونم چرا اون متاش باید بشه 88 و این 94 و 95 منتقد ها امسال جنی شدن ...

داستان هم نظری نمیدم .. از اونجا که هنوز بازی رو تموم نکردم ... دل پیچه گرفتم روی این اسکای لاین ها ... ولی b2 هم داستان خارق العاده ای داشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر