BioShock: Infinite | PS3 [پست اول حتماً خوانده شود]

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
این حرف شما یعنی هدف Irational این بوده و نتونسته اون حس و القا بده به گیمر. در صورتی که اصلا قرار نیست مثل 1 باشه! این بر عکس 1 اصلا اون جو تاریک و سرد و خسته و نداره
اگه یه چی کپیه اون بود الان متاش 90 بود نه 96 ;)

اکشن و شلوغی بازی آدم و دیوونه میکنه:x
خوب منم اصلا از اين جو شاد خوشم نمياد اسم بازي رو نبايد bioshock ميزاشتن چون كلا با ٢ شماره ي قبلي در تناقصه.
متا ي بازي همون ٩٠-٩٢ كافيشه ٩٦ كمي اغراق اميزه، همون طور كه گفتم bioshock 1 از همه لحاظ به نظرم بهتر بود.
به عنوان يك بازي مستقل عاليه ولي نه به جاي Bioshock

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
خوب منم اصلا از اين جو شاد خوشم نمياد اسم بازي رو نبايد bioshock ميزاشتن چون كلا با ٢ شماره ي قبلي در تناقصه.
متا ي بازي همون ٩٠-٩٢ كافيشه ٩٦ كمي اغراق اميزه، همون طور كه گفتم bioshock 1 از همه لحاظ به نظرم بهتر بود.
به عنوان يك بازي مستقل عاليه ولي نه به جاي Bioshock

داداش ایشالا که بازی کامل تموم کردی و همه چیز رو متوجه شدی ؟ و میدونی که اسم بازی هم Infinite هست و ادامه بایوشاک های قبلی نیست ؟ :D

بایوشاک یک شاهکار بود اینم شاهکاره شک نکن . بایوشاک از کودوم لحاظ بهتر بود که این باید متاش 90-91 باشه اون 96 ؟

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
داداش ایشالا که بازی کامل تموم کردی و همه چیز رو متوجه شدی ؟ و میدونی که اسم بازی هم Infinite هست و ادامه بایوشاک های قبلی نیست ؟ :D

بایوشاک یک شاهکار بود اینم شاهکاره شک نکن . بایوشاک از کودوم لحاظ بهتر بود که این باید متاش 90-91 باشه اون 96 ؟
اسم بازي رو لازم نيست به من بگيد:d
بله ميدونم ادامش نيست ديگه پرت كه نيستم!
بله بازي رو تموم كردم خيلي هم خوشم اومد . اول هم گفتم با يه شاهكار طرفيم
فقط ميگم اسمش نبايد Bioshock باشه !
در مورد بهتر بودن حوصله ندارم زياد بنويسم ولي چه از لحاظ دشمن ها چه اتمسفرش و طراحي محيطش به نظرم بهتره.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,437
نام
Nightwing
در مورد بهتر بودن حوصله ندارم زياد بنويسم ولي چه از لحاظ دشمن ها چه اتمسفرش و طراحي محيطش به نظرم بهتره.
شما یه گیمر خیلی خوب هستی و نظرتم خیلی محترمه ولی حتما میدونی اگه مثلا Uncharted 2 شد 96 با توجه به محیط هاش و مراحل و همه چی این درست نیست که 2باره یه همچین چیزی بدن بیرون باید تغییراتی هم کنه همون باشه باز مطمئن باش همین سایت ها هم تو نقد می نویسن تکرار تکرار تکرار! اینم با اینکه شماره دار نبود بازم خیلی خوب ظاهر شد من به شخصه گفتم فوق فوقش میشه 90 یا 91 دیگه :D

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
اینجانب از طرف کن لیواین و تیم ایرشنال از شما بابت مشورت نکردن با جنابتان درباره اسم بازی عذر خواهی میکنم:)

منم بازی رو امروز تموم کردم.بحث شاهکار بودن و... رو که کنار بزاریم چیزی که منو خیلی اذیت کرد کوتاهی بیش از حد بازی نسبت به نسخه اول بود که خیلی توی ذوقم زد.:(
حتی قسمت هایی هم که قبلا توی تریلر ها بود توی بازی اصلی ندیدم! انگار از بازی نهایی حذف شده بودند!!،ضعف دیگرشم به نظرم نداشتن New Game Plus هست،حیف این همه ویگور و اسلحه که تا ته اپگرید نمیشن:(،به غیر از این موارد و نداشتن چند پایان بقیه موارد بازی چیزی جز شاهکار نیست که از کن لیواین نیز غیر از این انتظار نمیرفت:)

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
اینجانب از طرف کن لیواین و تیم ایرشنال از شما بابت مشورت نکردن با جنابتان درباره اسم بازی عذر خواهی میکنم:)
منم بازی رو امروز تموم کردم.بحث شاهکار بودن و... رو که کنار بزاریم چیزی که منو خیلی اذیت کرد کوتاهی بیش از حد بازی نسبت به نسخه اول بود که خیلی توی ذوقم زد.:( حتی قسمت هایی هم که قبلا توی تریلر ها بود توی بازی اصلی ندیدم! انگار از بازی نهایی حذف شده بودند!!،ضعف دیگرشم به نظرم نداشتن New Game Plus هست،حیف این همه ویگور و اسلحه که تا ته اپگرید نمیشن:(،به غیر از این موارد و نداشتن چند پایان بقیه موارد بازی چیزی جز شاهکار نیست که از کن لیواین نیز غیر از این انتظار نمیرفت:)
برام عجيبه كه ميگيد بازي كوتاه بود چون من رو درجه هارد بازي كردم وجب به وجب بازي رو هم گشتم وبا سكانس سكانس بازي هم عشق كردم مدت زمان اتمام بازي بالايه 25 ساعت شد حتي من نسخه اول رو هم به همين شيوه بازي كردم ولي كوتاه تر بود در كل به نظرم اين نسخه بعلاوه ماموريت هايه فرعيش طولاني ترين نسخه از لحاظ زمان گيم پلي بود تو هيچ نقدي هم نديدم كه به كوتاه بودن بازي نسبت به نسخه اول اشاره شده باشه.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
يعني چه؟
حق نداره نظرشو بگه!؟
صادق ميگه به نظرم جو و اتمسفر بازي به بايوشاك نميخوره!
چقد تيكه ميندازيد بي خودي!:|

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
برام عجيبه كه ميگيد بازي كوتاه بود چون من رو درجه هارد بازي كردم وجب به وجب بازي رو هم گشتم وبا سكانس سكانس بازي هم عشق كردم مدت زمان اتمام بازي بالايه 25 ساعت شد حتي من نسخه اول رو هم به همين شيوه بازي كردم ولي كوتاه تر بود در كل به نظرم اين نسخه بعلاوه ماموريت هايه فرعيش طولاني ترين نسخه از لحاظ زمان گيم پلي بود تو هيچ نقدي هم نديدم كه به كوتاه بودن بازي نسبت به نسخه اول اشاره شده باشه.
نمیدونم شاید اینقدر بازی برام لذت بخش بود به نظرم کوتاه اومد.
يعني چه؟
حق نداره نظرشو بگه!؟
صادق ميگه به نظرم جو و اتمسفر بازي به بايوشاك نميخوره!
چقد تيكه ميندازيد بي خودي!
:|
اخه کی گفته بایوشاک = محیط ترسناک ؟؟:|
اگه این ادامه مستقیم بازی بود اونوقت حرف ایشون درست بود اما سازنده خواسته به محیط بازی تغییر بده چون به از برخی جنبه های داستانی و گره های ای داستانی هیچ ربطی به نسخه های قبل نداره وگرنه مطمئن باش اگر این بازی هم توی رپچر بود الان دیگه این همه طرفدار سینه چاک نداشت.

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
اخه کی گفته بایوشاک = محیط ترسناک ؟؟:|
اگه این ادامه مستقیم بازی بود اونوقت حرف ایشون درست بود اما سازنده خواسته به محیط بازی تغییر بده
ببينيد معيار هاي هر كسي فرق داره و اين درست نيست كه شخصي رو بخاطر نظر مخالفش (نسبت به نظر خودتون) دست بندازيد(اشاره به ابتداي پست قبليتون)
من خودم بنا به دلايلي Uncharted 1 رو از Uncharted 3 بيشتر دوس دارم حالا ممكنه شما يا خيلياي ديگه بخندي به نظر من!
ولي خب يك سري احساسات دروني هست كه باعث متمايز كردن نگاه اشخاص به بازي ها ميشه...شايد تعريف صادق از نام "بايوشاك" اون محيط تاريك و مخوف زير آب باشه و اصلا نتونه قبول كنه كه داره "بايوشاك" روي آسمون ها بازي ميكنه!
دليل نميشه مني كه باهاش مخالفم بيام تيكه بندازم بهش..اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد....
وگرنه مطمئن باش اگر این بازی هم توی رپچر الان دیگه این همه طرفدار سینه چاک نداشت
بله با اين بخش حرفتون كاملا موافقم...

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
ببينيد معيار هاي هر كسي فرق داره و اين درست نيست كه شخصي رو بخاطر نظر مخالفش (نسبت به نظر خودتون) دست بندازيد(اشاره به ابتداي پست قبليتون)
من خودم بنا به دلايلي Uncharted 1 رو از Uncharted 3 بيشتر دوس دارم حالا ممكنه شما يا خيلياي ديگه بخندي به نظر من!
ولي خب يك سري احساسات دروني هست كه باعث متمايز كردن نگاه اشخاص به بازي ها ميشه...شايد تعريف صادق از نام "بايوشاك" اون محيط تاريك و مخوف زير آب باشه و اصلا نتونه قبول كنه كه داره "بايوشاك" روي آسمون ها بازي ميكنه!
دليل نميشه مني كه باهاش مخالفم بيام تيكه بندازم بهش..اميدوارم منظورمو متوجه شده باشيد....

بله با اين بخش حرفتون كاملا موافقم...
میدونی مشکل گیمرای این نسل چیه؟
مشکلمون اینه که به لطف شرکت های پول پرست و Milk کننده ای مثل اکتیویژن و یوبی سافت (سری کال اف و اساسین) اینقدر بازی های تکراری و هرساله توی یک سری بازی دیدم و هر ساله بازیم که دیگه برامون عادی شده و وقتی یک بازی (به این که صد درصد به ریشه هاش وفا داره) میاد برای تنوع یا هر چیز دیگه تغییری بزرگ توی بازیش میده (مثل همین تغییر محیط) برامون غیر عادیه و میگیم با این همه تغییرات توی این بازی باید اسمش رو هم تغییر میدادند.!
اما درباره اتمسفر بازی اینفینیت یکی از بهترین اتمسفر های این نسل رو داره اما خوب شاید بعضیا به هر دلیلی از این محیط و اتمسفر خوششون نیاد همونطور که خیلیا با محیط ترسناک و تاریک نسخه اول حال نکردند (:

amirhkk

کاربر سایت
Aug 6, 2008
251
والا دوست عزیز من خودم از بازی کپی روی ps اصلان خوشم نمیاد واسه همین روی ps فقط اوریج و روی xbox هم بازی هایی رو که check کردم رو بازی میکنم

Emad47

کاربر سایت
Oct 22, 2011
1,234
اقا یه چیز بزارم کف کنید؟!:d

75650299970498235176.jpg
99793644232879249295.png

شباهت بین الی و Little sister ها انکار ناپذیره!!:d
اگه بخوایم بر اساس نسخه اول اینفینیت رو بررسی کنیم خواهیم داشت:
DeWitt/Comstock is Jack/Andrew Ryan
Rapture is Columbia
Plasmids are Vigors
EVE is Salts
Atlas/Fontaine is Daisy Fitzroy
Dr. Lutece is Dr. Tenenbaum
Big Daddy is SongBird
پس میشه گفت بوکر یا همون کامستاک در واقع همون اندرو رایان هست که در جهانی دیگه بجای ساخت کلمبیا رپچر رو ساحته با همون عقاید و ویژگی های کلی...
اطلاعات بیشتر در این زمینه

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
1 عدد سؤال! :d
Bioshock 1 فقط توی SE بازی هست،یا توی همه ی نسخه ها میباشد؟
و اینکه به چه صورته ؟ کد یا مثل حضور AC I توی AC:R میباشد؟ :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر